مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

لیسترین (Listerine)

لیسترین (Listerine) برند مشهور دهانشویه در سراسر جهان است که توسط جوزف لیستر آغاز به کار کرد. محصولات این برند با هدف کشتن جرم هایی که باعث بوی بد دهان می شوند، همچنان با موفقیت به فعالیت خود ادامه می‎دهد. لیسترین در سال 1879 توسط جوزف لارنس، شیمی دان معروف، پیشرفت قابل توجهی کرد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

دهانشویه چای سبز لیسترین 250 میلی لیتر

دهانشویه چای سبز لیسترین حاوی فلوراید جهت جلوگیری از پوسیدگی دندان و تجمع جرم دندان ها می باشد. این دهانشویه با عصاره چای سبز به دهان شما تازگی و طراوت می بخشد.

16,300 تومان

دهانشویه لیسترین مدل کول مینت 250 میلی لیتر

دهانشویه لیسترین مدل کول مینت از پوسیدگی دندان جلوگیری و با بیماری های لثه مقابله می کند. جرم و باکتری های مضر دهان را از بین برده و به دلیل داشتن طعم نعنایی خنک علاوه بر ازبین رفتن بوی بد دهان، حس خنکی و تازگی مطبوعی در دهان ایجاد می کند.

14,200 تومان

دهانشویه لیسترین مدل زیرو توتال کر 250 میلی لیتر

دهانشویه لیسترین مدل زیرو توتال کر با باکتری هایی که باعث ایجاد بوی بد دهان، تشکیل پلاک و بیماری های لثه می شود، مقابله می کند.

18,000 تومان

دهانشویه لیسترین مدل فرش برست 250 میلی لیتر

دهانشویه لیسترین مدل فرش برست ضد عفونی کننده با محافظت از دندان در مقابل پوسیدگی و کاهش پلاک و جلوگیری از ابتلا به بیماری های لثه موجب حفظ سفیدی دندان و سلامت لثه و تازگی نفس خواهد شد.

24,500 تومان

دهانشویه لیسترین مدل تارتار کنترل ادونسد 250 میلی لیتر

دهانشویه لیسترین مدل تارتار کنترل ادونسد ضد عفونی کننده با محافظت از دندان در مقابل پوسیدگی و کاهش پلاک و جلوگیری از ابتلا به بیماری های لثه موجب حفظ سفیدی دندان و سلامت لثه و تازگی نفس خواهد شد.

17,200 تومان
حداقل: 14,200 تومان حداکثر: 24,500 تومان
ريال14200 ريال24500