مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

لیفتینگ

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

فلوئید لیفتینگ و ضد چروک SPF15 ایج کنترل رگال 30 میلی لیتر

فلوئید لیفتینگ و ضد چروک SPF15 ایج کنترل رگال دارای اثر لیفتینگ و ضد چروکی مانند بوتاکس بوده و علاوه بر این اثر، دارای SPF15 نیز هست تا در برابر آفتاب نیز از پوست محافظت نماید.
152,000 تومان

کرم فرم دهنده و سفت کننده 24 ساعته رولند 50 میلی لیتر

کرم فرم دهنده و سفت کننده 24 ساعته رولند با منشاء گیاهی و طبیعی از شل شدن و افتادگی پوست جلوگیری کرده و از ایجاد هرگونه چین و چروک بر روی صورت نیز پیشگیری می نماید.

180,000 تومان

لوسیون سفت کننده پریم 30 میلی لیتر

لوسیون سفت کننده پریم محصولی مناسب برای خانم ها و آقایانی است که به دنبال محصولی سفت کننده با خواص آبرسانی و ضد چروکی هستند.

90,000 تومان

سرم لیفتینگ فوری ریلاستیل مناسب انواع پوست 15 میلی لیتر

سرم لیفتینگ فوری ریلاستیل ساخت کشور ایتالیا بوده و دارای اثر سریع و سفت کننده می باشد. این محصول با فرم دهی به سلول های پوست صورت از افتادگی پوست جلوگیری کرده و موجب استحکام و زیبایی پوست می شود.


200,000 تومان

کرم لیفتینگ قوی اس او اس 50 میلی لیتر

کرم لیفتینگ قوی اس او اس با فرمولی غنی و ویژه جهت لیفتینگ و تقویت خاصیت کشسانی پوست، در مدت زمان کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول برای پوست های خسته و افتاده و همچنین بعنوان پایه آرایش فوق العاده مناسب است.

172,500 تومان

کرم لیفت و فرم دهنده اوتی 40 میلی لیتر

کرم لیفت و فرم دهنده اوتی حاوی کلاژن دریایی، رتینول، پپتید و چیتوسان بوده که با لیفت و سفت کنندگی هم زمان پوست باعث کشیدگی پوست های آسیب دیده و رفع چین و چروک پوست می شود.

207,000 تومان

سرم لیفت اوتی 40 میلی لیتر

سرم لیفت اوتی ضد پیری پوست بوده که حاوی کلاژن دریایی، رتینول، پپتید و چیتوسان است. این سرم با لیفت و سفت کنندگی هم زمان پوست باعث کشیدگی پوست های آسیب دیده و رفع چین و چروک پوست می شود.

136,800 تومان

کرم فرم دهنده و سفت کننده دور چشم گلد اوتی 30 گرم

کرم فرم دهنده و سفت کننده دور چشم گلد اوتی حاوی ترکیبات بسیار موثر در مبارزه با چین و چروک مانند کوآنزیم Q10 و آدنوزین می باشد. همچنین با وجو سرآمید، رطوبت اطراف چشم حفظ خواهد شد که در تقویت و مبارزه با چین و چروک پوست تاثیر دو چندان خواهد داشت.

211,600 تومان

کرم سفت کننده پوست گلد اوتی 50 گرم

کرم سفت کننده پوست گلد اوتی از چین و چروک و پیری زودرس پوست جلوگیری می کند. این کرم حاوی ترکیبات ویژه و بسیار موثر در مبارزه با پیری پوست می باشد. همچنین با رطوبت رسانی و حفظ آن تاثیر دو چندانی خواهد داشت.

211,600 تومان

سرم انرژی رسان و سفت کننده گلد اوتی 40 میلی لیتر

سرم انرژی رسان و سفت کننده گلد اوتی به وسیله در اختیار دادن انرژی سلولی توسط آدنوزین و Q10 و همه عوامل آبرسان، قوام و سلامتی را در پوست القاء و با آنتی اکسیدان قوی پوست های آسیب دیده و خسته را احیا کرده و سفتی و شادابی را در پوست تامین می کند. و با پوشش سطح پوست توسط سرامید از خروج آب جلوگیری می کند.

163,000 تومان

سرم 10 ضد چروک لیفت اکتیو ویشی مناسب انواع پوست 30 میلی لیتر

سرم 10 ضد چروک لیفت اکتیو ویشی از طریق اثر گذاری بر روی لایه درم سورس که منشاء فرآیند جوان سازی پوست می باشد، پوست را احیا می نماید. این سرم اولین سرم جوان کننده پوست است که اثرات آن از اولین بار استفاده قابل مشاهده است.

239,500 تومان

سرم کوهرنس لیراک 30 میلی لیتر

سرم کوهرنس لیراک حاوی غلظت بالایی از عامل محرک ساخت کلاژن نوع 3 و غنی شده از عوامل لیفتینگ گیاهی است. این سرم دارای اثرات لیفتینگ محسوس و سفت کننده پوست می باشد.

0 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 432,000 تومان
ريال0 ريال432000