مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مارینوکس (Marinox)

ایده ی اولیه تاسیس شرکت مارینوکس در سال 1990 و زمانی بود که موسس شرکت در سفر به آمریکا مکمل های غذایی و محصولاتی را در فروشگاه ها مشاهده کرد که به طور گسترده موجود هستند در حالیکه آن محصولات در اروپا به سختی یافت می شوند. پس از بازگشت به آلمان در پی تاسیس شرکتی جهت تولید مکمل های غذایی برآمد. محصولات مارینوکس نه تنها بر اساس دستورالعمل HACCP برای مکمل های غذایی بلکه بر اساس دستورالعمل های محصولات دارویی (مانند GMP و DIN ISO 9001) تولید می شوند. محصولات مارینوکس مطابق با قوانین انجمن تغذیه آلمان (DGE) و دستورالعمل های اروپا (RDA) مطابقت دارد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول آیرون پلاس مارینوکس 60 عددی

کپسول آیرون پلاس مارینوکس مکمل غذایی آهن به همراه ویتامین C، ویتامین های گروه B و ویتامین D می باشد. این مجموعه به درمان و پیشگیری کم خونی ناشی از کم خونی آهن و رفع علایم آن کمک می نماید.

26,200 تومان

کپسول امگا 3 مارینوکس 60 عددی

کپسول امگا 3 مارینوکس حاوی اسیدهای چرب امگا 3 می باشد. امگا 3 اسیدهای چرب ضروری هستند که برای رشد و نمو طبیعی بدن لازم اند و به حفظ سلامت عمومی بدن و قلب و عروق کمک شایانی می کند.

66,000 تومان

کپسول بادی کلینز مارینوکس 60 عددی

کپسول بادی کلینز مارینوکس حاوی ویتامین ها و مواد معدنی موثر در تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد. این مکمل غذایی از بدن در مقابل آسیب های ناشی از آلودگی هوا، استرس، سموم موجود در مواد غذایی نامناسب و... محافظت می کند. حضور جلبک کلرلا و عصاره گیاهان سیر، زردچوبه و گشنیز با خواص سم زدایی و آنتی اکسیدانی قابل توجه، این کپسول را به محصولی خاص و بی نظیر تبدیل کرده است.

39,240 تومان
حداقل: 26,200 تومان حداکثر: 66,000 تومان
ريال26200 ريال66000