x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید
داروخانه آنلاین مثبت سبز
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ماسک مو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ماسک اسپری احیا کننده بدون نیاز به آبکشی بایو 200 میلی لیتر

ماسک اسپری احیا کننده بدون نیاز به آبکشی بایو محصولی قدرتمند با اثرگذاری فوری و بدون نیاز به آبکشی می باشد. این محصول همچنین ترمیم کننده و محافظت کننده ی ایده آل برای استفاده قبل از سشوار نیز هست.

70,200 تومان

ماسک احیا کننده و تقویت کننده موهای چرب آرجیلا بایو 250 میلی لیتر

ماسک احیا کننده و تقویت کننده موهای چرب آرجیلا بایو متعادل کننده و تنظیم کننده ی قدرتمند ترشح سبوم بوده به دلیل دارا بودن عناصر معدنی و پتاسیم موهای شما را تغذیه و تقویت می کند.

79,200 تومان

ماسک مو لامینین مناسب موهای خشک، رنگ شده و آسیب دیده 200 میلی لیتر

ماسک مو لامینین یک تغذیه کننده قوی برای محافظت از موهای آسیب دیده، خشک و یا رنگ شده است که حالتی ابریشمی، براق و هیدراته به موها می بخشد. ماسک موی لامینین به علت وجود کراتین سبب کنترل وز، بهبود حالت دهندگی و رفع گره های مو می شود.

34,500 تومان

ماسک مو وی آی پی پرستیژ مخصوص موهای خشک و رنگ شده 500 میلی لیتر

ماسک مو وی آی پی پرستیژ تغذیه کننده و بازسازی کننده موهای خشک و رنگ شده می باشد. ااین ماسک موجب درخشش، نرمی و ابریشمی شدن موها می گردد.

40,000 تومان

ماسک محافظ مو وی آی پی پرستیژ مخصوص موهای رنگ شده 250 میلی لیتر

ماسک محافظ مو وی آی پی پرستیژ با فرمول غنی شده حاوی پروتئین های شیر و روغن نارگیل به بازسازی موی آسیب دیده از رنگ کمک کرده، ساختار آن را بهبود بخشیده درخشندگی نرمی و خاصیت الاستیسیته آن را بر می گرداند.

40,000 تومان

ماسک مو مغذی و ترمیم کننده آدرا مناسب موهای خشک و آسیب دیده 150 میلی لیتر

ماسک مو مغذی و ترمیم کننده آدرا موهای آسیب دیده را ترمیم می نماید و با ترکیبات مغذی خود سبب احیای مجدد آنها خواهد شد. این ماسک مو حاوی فیلتر های UV می باشد که از مو در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می نماید. موهایی که در اثر رنگ شدن، آسیب دیده و یا خشک شده اند را بهبود می بخشد.

14,600 تومان

ماسک محافظت کننده مو آدرا مناسب موهای رنگ شده 150 میلی لیتر

ماسک محافظت کننده مو آدرا محصولی ایده ال برای موهای رنگ شده می باشد که خشک و یا آسیب دیده اند. این ماسک موجب درخشندگی و تثبیت رنگ مو خواهد شد، ساقه های آسیب دیده مو را ترمیم نموده و از ایجاد موخوره جلوگیری می کند. ماسک مو آدرا حاوی عصاره انار، ویتامین E و ویتامین پیش ساز B5 می باشد.

14,500 تومان

اسپری کراتینه دو فاز روغن آرگان آدرا مناسب موهای خشک و آسیب پذیر 200 میلی لیتر

اسپری کراتینه دو فاز روغن آرگان آدرا بواسطه ی روغن آرگان، محافظت از مو را تامین کرده و با ترمیم موهای خشک و آسیب دیده نرمی و درخشندگی را به موها باز می گرداند. این ماسک مو برای انواع مو به ویژه موهای خشک و آسیب پذیر مناسب می باشد.

32,400 تومان

ماسک مو کراتینه دو فاز آدرا 200 میلی لیتر

ماسک مو کراتینه دو فاز آدرا را بر روی مو های خود اسپری کنید تا از موهای شما به خوبی محافظت کند و به تقویت و ترمیم ساقه های آسیب دیده مو کمک نماید. این اسپری باعث نرمی و خوش حالتی مو خواهد شد و بدون چرب کردن مو به آن درخشندگی خاصی می بخشد.

20,600 تومان

ماسک مو بیوکلین مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده 200 میلی لیتر

ماسک مو بیوکلین مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده، یک محصول ایده آل برای زیبایی و با طراوت نگاه داشتن مو می باشد. ماسک موی بیوکلین حاوی روغن دانه کتان و پروتئین ذرت جهت تقویت و بازسازی موهای آسیب دیده و شکننده است.

143,700 تومان

ماسک مو کراتینه مای 150 میلی لیتر

ماسک مو کراتینه مای ترمیم کننده، بازسازی کننده و درمان کننده موهای خشک، سوخته، شکننده و آسیب دیده می باشد. این ماسک از بین بردن اثرات مخرب مواد شیمیایی و تقویت کننده ساقه مو و افزایش استحکام آن می باشد.

11,000 تومان

ماسک مو پروتئینه مای 150 میلی لیتر

ماسک مو پروتئینه مای با بهره مندی از پروتئین ابریشم، لایه ای را بر روی سطح مو ایجاد کرده و حالت شاخی و خشک شده سلول های ساقه مو را ترمیم می کند و نرمی و لطافت را به موها باز می گرداند.

10,500 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 143,700 تومان
ريال0 ريال143700