داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مام

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

مام رول مردانه فرش اوشن نیوا 50 میلی لیتر

مام رول مردانه فرش اوشن نیوا با عطر و رایحه بسیار محبوب در میان آقایان برای 24 ساعت به طور کامل بوی نامطبوع عرق را کنترل می‌کند.

24,500 تومان

رول ضد تعریق ۴۸ ساعته مینرال ویشی مخصوص خانم ها 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق ۴۸ ساعته مینرال ویشی حاوی مواد معدنی است و با از بین بردن باکتری‌های روی پوست مانع ایجاد بوی بد عرق می‌شود. اثر این محصول پس از استفاده تا ۴۸ ساعت روی پوست باقی می‌ماند، همچنین فاقد نمک آلومینیم، الکل و پارابن است که هیچ‌گونه حساسیتی روی پوست ایجاد نمی‌کند.

113,200 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل درای فرش مخصوص بانوان 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق درای فرش نیوا با اثر 48 ساعته حس طراوت را برای شما به ارمغان می آورد. این محصول بدون الکل، رنگ و مواد نگهدارنده است و در حجم 50 میلی لیتر برای استفاده ی بانوان مناسب می باشد، این محصول بسیار خشک عمل کرده و کاملا ضد تعریق می باشد و فرایند عرق کردن را کمی به تعویق می اندازند.
24,600 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل دیپ بلک مخصوص آقایان 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق دیپ بلک نیوا با اثر 48 ساعته حس طراوت را برای شما به ارمغان می آورد. این محصول که 50 میلی لیتر می باشد کاملا ضد عرق بوده و یک حس خشکی طولانی مدتی را برای شما به وجود می آورد درست مانند پس از دوش گرفتن.
25,000 تومان

رول ضد تعریق 72 ساعته ویشی مناسب آقایان 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق 72 ساعته ویشی مناسب آقایان است که به مدت 3 روز تاثیر آن باقی می ماند. این محصول یک ضد عرق تخصصی است که به مرور زمان و استفاده مداوم تعریق را تا حد زیادی کنترل می کند. این محصول برای استفاده روزانه آقایان می باشد.

112,200 تومان

رول ضد تعریق 48 ساعته بیوتی ویشی مناسب پوست های حساس 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق 48 ساعته بیوتی ویشی مناسب برای پوست های حساس و همچنین پس از اپیلاسیون که روشن کننده پوست ناحیه زیر بغل و کاهش دهنده مو های زائد نیز می باشد.

107,800 تومان

رول ضد تعریق 48 ساعته قوی ویشی مناسب پوست های حساس 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق 48 ساعته ویشی به مدت 2 روز تاثیر آن باقی می ماند. این محصول به مرور زمان و استفاده مداوم تعریق را تا حد زیادی کنترل می کند. همچنین با ترکیبات ضد حساسیت، انتخابی مناسب برای پوست های حساس است.

108,800 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل پروتکت اند کر مخصوص بانوان50 میلی لیتر

رول ضد تعریق نیوآ مدل پروتکت اند کر دارای قدرت خشک کنندگی و بو زدایی بالا می باشد. با این رول ضد تعریق، حس فوق العاده لطافت و نرمی را در زیر بغل های خود تجربه کنید.

24,600 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل فرش پاور مخصوص آقایان 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق نیوآ مدل فرش پاور محصولی برای آقایان می باشد که احساس تازگی و طراوت در طول روز را با ماندگاری 48 ساعته فراهم می نماید و فاقد آلومینیوم و الکل می باشد. این رول دارای رایحه ی ملایم و گرم مشک و مرکبات می باشد.

25,000 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل ساتین سنسیشن مخصوص بانوان 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق نیوآ مدل ساتین سنسیشن با قدرت خشک کنندگی و بو زدایی بالا، حس فوق العاده، لطافت و نرمی را به همراه می آورد. این رول برای انواع پوست حتی برای پوست های حساس مناسب می باشد.


24,600 تومان

رول ضد تعریق مردانه نیوآ مدل استرس پروتکت 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق مردانه نیوآ مدل استرس پروتکت، ضد عرق قوی و حاوی مواد معدنی برای کنترل تعریق ناشی از گرما و استرس روزانه می باشد. این رول دارای خاصیت آنتی باکتریال و حاوی زینک برای مقابله با بوی بدن با قدرت محافظت 48 ساعته می باشد.

24,600 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل سیلور پروتکت مخصوص آقایان 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق سیلور پروتکت نیوآ حاوی یون های نقره بوده و در جلوگیری از تعریق موثر می باشد و رایحه ای مدرن و مردانه به همراه اعتماد به نفس را به شما پیشکش می کند. سازگاری این محصول با پوست به موجب فرمول ضد باکتریایی این رول که فاقد الکل و رنگ می باشد، توسط متخصصین پوست تایید شده است.

25,000 تومان
حداقل: 7,700 تومان حداکثر: 113,200 تومان
ريال7700 ريال113200