x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید

داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مام

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پک رول ضد تعریق پاور اوریاژ مناسب پوست های حساس 50 میلی لیتر بسته 2 عددی

دئودورانت پاور اوریاژ هم ضد تعریق و هم ضد بوی بد بدن می باشد که از رشد باکتری در زیر بغل و ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری می کند. این پک شامل 2 عدد مام بوده که محصول دوم آن با 50% تخفیف عرضه شده است.

88,700 تومان 118,000 تومان

رول ضد تعریق 72 ساعته ویشی مناسب آقایان 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق 72 ساعته ویشی مناسب آقایان است که به مدت 3 روز تاثیر آن باقی می ماند. این محصول یک ضد عرق تخصصی است که به مرور زمان و استفاده مداوم تعریق را تا حد زیادی کنترل می کند. این محصول برای استفاده روزانه آقایان می باشد.

67,000 تومان

رول ضد تعریق 48 ساعته بیوتی ویشی مناسب پوست های حساس 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق 48 ساعته بیوتی ویشی مناسب برای پوست های حساس و همچنین پس از اپیلاسیون که روشن کننده پوست ناحیه زیر بغل و کاهش دهنده مو های زائد نیز می باشد.

67,000 تومان

رول ضد تعریق 48 ساعته قوی ویشی مناسب پوست های حساس 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق 48 ساعته ویشی به مدت 2 روز تاثیر آن باقی می ماند. این محصول به مرور زمان و استفاده مداوم تعریق را تا حد زیادی کنترل می کند. همچنین با ترکیبات ضد حساسیت، انتخابی مناسب برای پوست های حساس است.

67,000 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل پروتکت اند کر مخصوص بانوان50 میلی لیتر

رول ضد تعریق نیوآ مدل پروتکت اند کر دارای قدرت خشک کنندگی و بو زدایی بالا می باشد. با این رول ضد تعریق، حس فوق العاده لطافت و نرمی را در زیر بغل های خود تجربه کنید.

14,000 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل فرش پاور مخصوص آقایان 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق نیوآ مدل فرش پاور محصولی برای آقایان می باشد که احساس تازگی و طراوت در طول روز را با ماندگاری 48 ساعته فراهم می نماید و فاقد آلومینیوم و الکل می باشد. این رول دارای رایحه ی ملایم و گرم مشک و مرکبات می باشد.

14,000 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل ساتین سنسیشن مخصوص بانوان 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق نیوآ مدل ساتین سنسیشن با قدرت خشک کنندگی و بو زدایی بالا، حس فوق العاده، لطافت و نرمی را به همراه می آورد. این رول برای انواع پوست حتی برای پوست های حساس مناسب می باشد.


14,000 تومان

رول ضد تعریق مردانه نیوآ مدل استرس پروتکت 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق مردانه نیوآ مدل استرس پروتکت، ضد عرق قوی و حاوی مواد معدنی برای کنترل تعریق ناشی از گرما و استرس روزانه می باشد. این رول دارای خاصیت آنتی باکتریال و حاوی زینک برای مقابله با بوی بدن با قدرت محافظت 48 ساعته می باشد.

14,000 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل سیلور پروتکت مخصوص آقایان 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق سیلور پروتکت نیوآ حاوی یون های نقره بوده و در جلوگیری از تعریق موثر می باشد و رایحه ای مدرن و مردانه به همراه اعتماد به نفس را به شما پیشکش می کند. سازگاری این محصول با پوست به موجب فرمول ضد باکتریایی این رول که فاقد الکل و رنگ می باشد، توسط متخصصین پوست تایید شده است.

14,000 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل فرش اکتیو مخصوص آقایان 50 میلی لیتر

رول فرش اکتیو نیوآ مخصوص آقایان و برای کنترل تعریق آنها مناسب است. اگر به صورت روزمره بدن خود را بشویید و از رول ضد تعریق درای ایمپکت نیوآ استفاده کنید، هنگام استفاده از آن متوجه خشک بودن پوست خود خواهید شد و این امر از ایجاد لک بر روی لباستان نیز جلوگیری خواهد کرد.

14,000 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل درای ایمپکت مخصوص آقایان 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق درای ایمپکت نیوآ با مواد معدنی، برای 48 ساعت تنظیم موثر تعریق پوست را به ارمغان می آورد و احساس پوستی خشک را تضمین می کند. سازگاری این محصول با پوست توسط متخصصین پوست تایید شده است.

14,000 تومان

رول ضد تعریق نیوآ مدل درای کامفورت مخصوص بانوان 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق درای کامفورت نیوآ با مواد معدنی تنظیم موثر تعریق پوست را به ارمغان می آورد و احساس خوشایند داشتن پوستی خشک را تضمین می کند. ترکیب بهینه ضد تعریق ملایم نیوآ، فاقد الکل، مواد رنگی و نگهدارنده است. سازگاری این محصول با پوست توسط متخصصین پوست اثبات شده است.

14,000 تومان
حداقل: 7,700 تومان حداکثر: 88,700 تومان
ريال7700 ريال88700