x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید

داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مای (My)

"شرکت آرایشی و بهداشتی آریان کیمیا تک تولیدکننده محصولات مای (My)، با عقد قرارداد همکاری با شرکت ""کال اند کو"" آلمان در سه فاز: 1. واردات محصولات به صورت بالک (حجم بالا)، فرآیند و پرکردن در ایران، 2. تولید تحت لیسانس محصولات در ایران، 3. واردات محصول نهایی به ایران. با بیش از ۲ هزار نیروی متخصص و کارآمد در ۴ کارخانه و مساحتی بالغ بر ۴۴ هزار متر مربع آغاز به کار کرد. شرکت آریان کیمیا تک با توزیع محصولات مراقبت پوست، مراقبت مو، لوازم آرایشی و عطریات در سراسر ایران و صادرات به کشورهای حوزه خاورمیانه و CIS افتخار ارایه محصولاتی با کیفیت تضمین شده به هموطنان ایرانی را دارد."

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کرم پودر آکنه لاین مای مناسب پوست های چرب و دارای آکنه 35 میلی لیتر

کرم پودر آکنه لاین مای ایده آل برای پوست های چرب و مستعد جوش در سه رنگ بندی برای پوست های روشن، متوس و تیره در نظر گرفته شده است. این مدل از کرم پودر های مایع علاوه بر پوشش دهی مطلوب و ایجاد پوستی یک دست، پوست را مات نموده و با بهره مندی از فرولاسیون ضد جوش و همچنین فیلترهای اشعه مضر خورشید، از پوست به خوبی محافظت می نمایند. کرم پودرهای کنترل کننده چربی، فاقد چربی بوده و بر پایه آب هستند. این نوع کرم ها توسط هر دو گروه پوست چرب و مختلط می توانند استفاده شوند.  این فرمول ها باعث کاهش چربی روی پوست می شوند و براق بودن پوست را کاهش می دهند. همچین باعث ایجاد جوش و آکنه نخواهند شد.

16,700 تومان

کرم پودر تیوپی مای 35 میلی لیتر

کرم پودر تیوپی مای در رنگ بند های متنوع موجود می باشد که با توجه به نوع رنگ پوست خود و زمینه آن، می توانید شماره مطابق با رنگ پوست خود را انتخاب نمایید. کرم پودر های تیوپی مای دارای بافتی سبک و طبیعی هستند که سطح پوست را کاملا یکنواخت و زیبا می کند. همچنین حاوي SPF با درصد 8 بوده و از پوست شما در برابر اشعه هاي مضر نور خورشيد محافظت مي کند. کرم پودرها يکي از لوازم پرکاربرد آرايشي به شمار مي رود تا با زيرسازي درست بتوانيد چهره اي بي عيب و نقص را داشته باشيد. محصولي که توسط برند ماي My در اختيار مصرف کنندگان قرار گرفته براي انواع پوست ها مناسب بوده و حاوي سبومين است.

8,500 تومان

رژ لب جامد شماره 100 مای مدل Silky Shine

رژ لب جامد شماره 100 مای مدلSilky Shine با پایه رنگ صورتی و بنفش متوسط پوششی کامل بر روی لب ها ایجاد می کند و با درخششی کاملا طبیعی جلوه ای خاص به لب ها می بخشد. رژ لب های جامد مای علاوه بر تنوع رنگی بالا که قدرت انتخاب را افزایش می دهند با بهره مندی از روغن گیاه جوجوبا و ویتامین E از پوست لب محافظت کرده و دارای خواص رطوبت رسانی و ضد التهاب می باشد.

9,800 تومان

رژ لب جامد شماره 101 مای مدل Silky Shine

رژ لب جامد شماره 101 مای مدل Silky Shine با رنگی خاص، پوششی کامل بر روی لب ها ایجاد می کند و با درخششی کاملا طبیعی جلوه ای خاص به لب ها می بخشد. رژ لب های جامد مای علاوه بر تنوع رنگی بالا که قدرت انتخاب را افزایش می دهند با بهره مندی از روغن گیاه جوجوبا و ویتامین E از پوست لب محافظت کرده و دارای خواص رطوبت رسانی و ضد التهاب می باشد.

9,800 تومان

رژ لب جامد شماره 102 مای مدل Silky Shine

رژ لب جامد شماره 102 مای مدل Silky Shine با پایه رنگ صورتی کرم، پوششی کامل بر روی لب ها ایجاد می کند و با درخششی کاملا طبیعی جلوه ای خاص به لب ها می بخشد. رژ لب های جامد مای علاوه بر تنوع رنگی بالا که قدرت انتخاب را افزایش می دهند با بهره مندی از روغن گیاه جوجوبا و ویتامین E از پوست لب محافظت کرده و دارای خواص رطوبت رسانی و ضد التهاب می باشد.

9,800 تومان

رژ لب جامد شماره 106 مای مدل Silky Shine

رژ لب جامد شماره 106 مای مدل Silky Shine پوششی کامل بر روی لب ها ایجاد می کند و با درخششی کاملا طبیعی جلوه ای خاص به لب ها می بخشد. رژ لب های جامد مای علاوه بر تنوع رنگی بالا که قدرت انتخاب را افزایش می دهند با بهره مندی از روغن گیاه جوجوبا و ویتامین E از پوست لب محافظت کرده و دارای خواص رطوبت رسانی و ضد التهاب می باشد.

9,800 تومان

رژ لب جامد شماره 204 مای مدل Silky Shine

رژ لب جامد شماره 204 مای مدل Silky Shine با پایه رنگ قرمز - قهوه ای، پوششی کامل بر روی لب ها ایجاد می کند و با درخششی کاملا طبیعی جلوه ای خاص به لب ها می بخشد. رژ لب های جامد مای علاوه بر تنوع رنگی بالا که قدرت انتخاب را افزایش می دهند با بهره مندی از روغن گیاه جوجوبا و ویتامین E از پوست لب محافظت کرده و دارای خواص رطوبت رسانی و ضد التهاب می باشد.

9,800 تومان

رژ لب جامد شماره 207 مای مدل Silky Shine

رژ لب جامد شماره 207 مای مدل Silky Shine با کیفیت ساخت مطلوب و رنگ جذاب، پوششی کامل بر روی لب ها ایجاد می کند و با درخششی کاملا طبیعی جلوه ای خاص به لب ها می بخشد. رژ لب های جامد مای علاوه بر تنوع رنگی بالا که قدرت انتخاب را افزایش می دهند با بهره مندی از روغن گیاه جوجوبا و ویتامین E از پوست لب محافظت کرده و دارای خواص رطوبت رسانی و ضد التهاب می باشد.

9,800 تومان

رژ لب جامد شماره 303 مای مدل Silky Shine

رژ لب جامد شماره 303 مای مد لSilky Shine پوششی کامل بر روی لب ها ایجاد می کند و با درخششی کاملا طبیعی جلوه ای خاص به لب ها می بخشد. رژ لب های جامد مای علاوه بر تنوع رنگی بالا که قدرت انتخاب را افزایش می دهند با بهره مندی از روغن گیاه جوجوبا و ویتامین E از پوست لب محافظت کرده و دارای خواص رطوبت رسانی و ضد التهاب می باشد.

9,800 تومان

رژ لب جامد شماره 305 مای مدل Silky Shine

رژ لب جامد شماره 305 مای مدل Silky Shine با پایه رنگ زرشکی پوششی کامل بر روی لب های ایجاد می کند و با درخششی کاملا طبیعی جلوه ای خاص به لب ها می بخشد. رژ لب های جامد مای علاوه بر تنوع رنگی بالا که قدرت انتخاب را افزایش می دهند با بهره مندی از روغن گیاه جوجوبا و ویتامین E از پوست لب محافظت کرده و دارای خواص رطوبت رسانی و ضد التهاب می باشد.

9,800 تومان

رژ لب جامد شماره 401 مای مدلSilky Shine

رژ لب جامد شماره 401 مای مدلSilky Shine با تناژ رنگ قرمز پوششی کامل بر روی لب های ایجاد می کند و با درخششی کاملا طبیعی جلوه ای خاص به لب ها می بخشد. رژ لب های جامد مای علاوه بر تنوع رنگی بالا که قدرت انتخاب را افزایش می دهند با بهره مندی از روغن گیاه جوجوبا و ویتامین E از پوست لب محافظت کرده و دارای خواص رطوبت رسانی و ضد التهاب می باشد.

9,800 تومان

رژ لب جامد شماره 405 مای مدل Silky Shine

رژ لب جامد شماره 405 مای مدل Silky Shine با تم رنگ نارنجی پوششی کامل بر روی لب ها ایجاد می کند و با درخششی کاملا طبیعی جلوه ای خاص به لب ها می بخشد. رژ لب های جامد مای علاوه بر تنوع رنگی بالا که قدرت انتخاب را افزایش می دهند با بهره مندی از روغن گیاه جوجوبا و ویتامین E از پوست لب محافظت کرده و دارای خواص رطوبت رسانی و ضد التهاب می باشد.

9,800 تومان
حداقل: 7,000 تومان حداکثر: 82,000 تومان
ريال7000 ريال82000