مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

محصولات بهداشتی آقایان

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

دستگاه الکتریکی ویاگرا پالس مناسب برای آقایان و بانوان

دستگاه الکتریکی ویاگرا پالس اولین دستگاه الکترونیکی تولید شده برای رفع مشکلات جنسی می باشد و همچنین اولین دستگاه مناسب آقایان و بانوان است. این دستگاه علاوه بر کاربرد آسان، عوارض جانبی مصرف داروهای شیمیایی، عمل جراحی و تزریقات را ندارد.

282,000 تومان

اسپری تاخیری VIP ایموشن حاوی ویتامین E مخصوص آقایان 75 میلی لیتر

اسپری تاخیری VIP ایموشن حاوی ویتامین E برای آقایانی که از مشکل انزال زودرس رنج می برند کارایی داشته و به منظور تاخیر در انزال استفاده می شود. با استفاده از اسپری تاخیری ایموشن نه تنها مشکل زود انزالی شما بهبود می یابد بلکه حس اعتماد به نفس از دست رفته شما نیز باز خواهد گشت.

19,800 تومان

کاندوم کاپوت مدل Viagris Delay تعداد 12 عدد

کاندوم کاپوت مدل Viagris Delay مناسب برای ایجاد لذت طولانی و پایدار می باشد. این محصول موجب کنترل انزال از طریق القای حس گرما می شود.

18,000 تومان

کاندوم کاپوت مدل Ultra Thin تعداد 12 عدد

کاندوم کاپوت مدل Ultra Thin تهیه شده از لاتکس فوق العاده نازک می باشد که در صورت استفاده از آن تجربه حس رابطه بدوم کاندوم را خواهید داشت. این محصول با بهره مندی از رایحه مطبوع و همچنین لوبریکانت مضاعف باعث افزایش لذت طرفین خواهد شد.

19,000 تومان

کاندوم کاپوت مدل Classic Lubricated تعداد 12 عدد

کاندوم کاپوت مدل classic lubricated حاوی 12 عدد کاندوم از نوع کلاسیک می باشد. این کاندوم ها ساده، نازک و شفاف هستند که با وجود مواد روان کننده بسیار، می تواند رابطه ای ایمن و رضایتمند را برای شما فراهم نماید.

21,000 تومان

کاندوم کاپوت مدل Classic Fungless تعداد 12 عدد

کاندوم کاپوت مدل Classic Fungless از نوع ساده و بدون طرح می باشد که با بهره مندی از عصاره های درخت چای، کالاندولا و آلوئه ورا از عفونت واژن جلوگیری می کند.


21,000 تومان

کاندوم خاردار و شیاردار کاپوت مدل Super Dotted And Ribbed تعداد 12 عدد

کاندوم خاردار و شیاردار کاپوت مدل Super Dotted And Ribbed همراه با رایحه بسیار مطبوع خود باعث افزایش فوق العاده میل ج ن س ی زوجین خواهد شد. دکمه های برجسته و حلقه های روی این محصول و همچنین وجود روان کننده بر روی آن موجب افزایش لذت در طرفین خواهد شد.

19,000 تومان

کاندوم کاپوت مدل Lady Orgasm Sensitive تعداد 12 عدد

کاندوم کاپوت مدل Lady Orgasm Sensitive دارای رایحه میوه ای بوده که تاثیر فوق العاده بر میل ج ن س ی خانم ها گذاشته و باعث افزایش سرعت تحریک پذیری می شود. این محصول همچنین حاوی لوبریکنت مخصوص و با دوام طولانی برای لذت بیشتر می باشد.

20,000 تومان

کاندوم سه بعدی کاپوت مدل 3D Sense تعداد 12 عدد

کاندوم سه بعدی کاپوت مدل 3D Sense با داشتن برجستگی های خار مانند بر روی سطح خود باعث تحریک فیزیکی هرچه بیشتر در ناحیه واژینال می شود. این کاندوم حاوی مواد روان کننده برای شروع رابطه می باشد و حاوی مواد موثر جهت گرم کردن و تحریک ج ن س ی بیشتر می باشد.

21,000 تومان

کاندوم تاخیری مضاعف کاپوت مدل Max Delay تعداد 12 عدد

کاندوم تاخیری مضاعف کاپوت مدل Max Delay دارای ماده موثر تاخیری می باشد و باعث تاخیر در انزال می شود. این محصول همچنین حاوی رایحه ای ویژه می باشد که موجب تحریک بیشتر می شود.

24,000 تومان

کاندوم تاخیری کاپوت مدل Delay Fruity Cream تعداد 12 عدد

کاندوم تاخیری کاپوت مدل Delay Fruity Cream دارای رایحه میوه ای خنک بوده که تاثیر فوق العاده بر میل ج ن س ی گذاشته و باعث تاخیر در انزال می شود. این محصول همچنین حاوی لوبریکنت مخصوص با دوام طولانی برای لذت بیشتر می باشد.

24,000 تومان

کاندوم تاخیری کاپوت مدل 1 Cool Time تعداد 12 عدد

کاندوم تاخیری کاپوت مدل 1 Cool Time دارای رایحه میوه ی بلوبری بوده که تاثیر فوق العاده بر میل جنسی گذاشته و باعث تاخیر در انزال می شود. این محصول همچنین حاوی لوبریکنت مخصوص با دوام طولانی برای لذت بیشتر می باشد.

19,000 تومان
حداقل: 5,000 تومان حداکثر: 282,000 تومان
ريال5000 ريال282000