داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خرید لوازم ناخن از انواع  سوهان ناخن، ست های مانیکور و پدیکور تا مدل های متنوع و رنگانگ لاک و لاک پاک کن در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز با قیمت های مناسب

محصولات ناخن

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

لاک ناخن این لی

مجموعه لاک های بادوام این لی، با پوششی صاف و یکدست و رنگ های زیبا می تواند انتخاب مناسبی برای آراستن ناخن ها باشد. این لاک ها با پوشش دهی فوق العاده به سرعت خشک می شوند و با ماندگاری بالا علاوه بر عدم نیاز به تجدید لاک، از ناخن ها محافظت می کنند. برس مناسب لاک های این لی استفاده از محصول را بسیار آسان کرده و از پخش شدن لاک اطراف ناخن جلوگیری می کند.
18,000 تومان

لاک فرنچ این لی

لاک های فرنچ این لی شماره01 و 02 و 03 با سه رنگ بندی لاک بیس، سفید و بی رنگ زیبایی خاصی به ناخن های شما می دهند. استفاده از پک فرنچ لاک این لی نه تنها موجب زیبایی صد چندان دستای شما می شود؛ بلکه ماندگاری و براقیت بیشتری هم بهمراه خواهد داشت.
13,600 تومان

لاک ناخن اسنس شماره 06 مدل Colour boost

لاک ناخن اسنس شماره 06 مدل Colour boost با رنگدانه‌های قوی پوشش دهی کاملا بالایی داشته و تنها با یک لایه استفاده، ناخن را به خوبی پوشش می‌دهند. طراحی برس لاک کالر بوست اسنس به‌گونه‌ای است که با یک تا دو ‌بار زدن لاک کل سطح ناخن را گرفته و به سرعت خشک خواهد شد.

13,000 تومان

لاک ناخن اسنس شماره 10 مدل Colour boost

لاک ناخن اسنس شماره 10 مدل Colour boost با رنگدانه های قوی پوشش دهی کاملا بالایی داشته و تنها با یک لایه استفاده، ناخن را به خوبی پوشش می دهند. طراحی برس لاک کالر بوست اسنس به گونه ای است که با یک تا دو  بار زدن لاک کل سطح ناخن را گرفته و به سرعت خشک خواهد شد.

13,000 تومان

لاک پایه مگا لست اسنس مدل Super Grip

لاک پایه مگا لست اسنس مدل Super Grip را زیر لاک و به عنوان پایه لاک می توان استفاده کرد. این لاک پایه، دوام لاک را بالا برده و از ناخن در برابر تغییر رنگ محافظت می‌کند.

12,000 تومان

لاک ناخن اسنس شماره 02 مدل Colour boost

لاک ناخن اسنس شماره 02 مدل Colour boost با رنگدانه های قوی پوشش دهی کاملا بالایی داشته و ناخن را به خوبی پوشش می دهند. طراحی برس لاک کالر بوست اسنس به گونه ای است که با یک تا دو  بار زدن لاک کل سطح ناخن را گرفته و به سرعت خشک خواهد شد.

13,000 تومان

لاک ناخن اسنس شماره 08 مدل Colour boost

لاک ناخن اسنس شماره 08 مدل Colour boost با رنگدانه‌های قوی پوشش دهی کاملا بالایی داشته و ناخن را به خوبی پوشش می‌دهند. طراحی برس لاک کالر بوست اسنس به‌گونه‌ای است که با یک تا دو ‌بار زدن لاک کل سطح ناخن را گرفته و به سرعت خشک خواهد شد.

13,000 تومان

لاک ناخن اسنس شماره 09 مدل Colour boost

لاک ناخن اسنس شماره 09 مدل Colour boost با رنگدانه های قوی پوشش دهی کاملا بالایی داشته و ناخن را به خوبی پوشش می دهند. طراحی برس لاک کالر بوست اسنس به گونه ای است که با یک تا دو بار زدن لاک کل سطح ناخن را گرفته و به سرعت خشک خواهد شد.

8,500 تومان

تاپ کت و لاک پایه دو کاره اسنس مدل Last & Shine

تاپ کت و لاک پایه دو کاره اسنس مدل Last & Shine محصولی ایده آل است که فرمولاسیون ویژه و چند بعدی این محصول آن را به محصولی همه کاره تبدیل کرده است. این محصول هم به عنوان پایه مانیکور برای آماده سازی ناخن و هم به عنوان تاپ کت برای دوام بیشتر طراحی ناخن و جلا بخشیدن به آن مورد استفاده قرار می گیرد. برای تاثیر بهتر از یک لایه به عنوان لاک پایه و از یک لایه به عنوان تاپ کت استفاده کنید تا مانیکور شما ثابت بماند.

24,300 تومان

لاک ناخن اسنس شماره 11 مدل Colour boost

لاک ناخن اسنس شماره 11 مدل Colour boost با رنگدانه های قوی پوشش دهی کاملا بالایی داشته و ناخن را به خوبی پوشش می دهند. طراحی برس لاک کالر بوست اسنس به گونه ای است که با یک تا دو بار زدن لاک کل سطح ناخن را گرفته و به سرعت خشک خواهد شد.

13,000 تومان

لاک ناخن شماره 01 اسنس مدل No Makeup Look

لاک ناخن شماره 01 اسنس مدل No Makeup Look با رنگی زیبا و ملایم جلوه ای مات، پودری و طبیعی به ناخن ها می دهد. لاک های اسنس قابلیت پوشانندگی یکدست ناخن ها را دارند و ماندگاری طولانی را تضمین می کنند. اگر تمایلی به آرایش پررنگ ندارید و به دنبال آرایشی ملایم و ساده هستید، سری No Makeup Look از لاک های اسنس برای شما مناسب است.

9,000 تومان

لاک ناخن 02 اسنس مدل No Makeup Look

لاک ناخن 02 اسنس مدل No Makeup Look با ایجاد جلوه ای مات، پودری و طبیعی وجهه ای طبیعی و شیک به ناخن های شما می دهد. این سری از لاک های اسنس برای خانم های شیکی که به دنبال آرایش های شلوغ و رنگارنگ نیستن و در مقابل آرایش ملایم را ترجیح می دهند ایده آل است. این محصول ماندگاری بسیاری طولانی داشته، به سادگی لب پر و از روی ناخن کنده نمی شود.

9,000 تومان
حداقل: 1,300 تومان حداکثر: 18,000 تومان
ريال1300 ريال18000