داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مخلوط چای سیاه

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

چای شکسته آسام و سیلان نیوشا 450 گرم

چای شکسته آسام و سیلان نیوشا از مخلوط برترین چای های شکسته سیلان و آسام است که با فرمولی خاص و ویژه با هم ترکیب شده اند. چای آسام به کار برده شده در این محصول از نوع چین دوم (second flash) است. چین دوم، فصل چینش و برداشت مرغوب ترین نوع چای ها در کشور هندوستان است.

22,000 تومان

چای ویژه نیوشا 450 گرم

چای ویژه نیوشا مخلوطی است از چای های کلکته و سیلان که با فرمول ویژه ای ترکیب گردیده اند و عطر و رنگ و طعم خاص و به یادماندنی آن قطعا مورد پسند مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت. این محصول مناسب کسانی است که نوشیدن چای با عطر طبیعی را به چای عطری ترجیح می دهند.

22,000 تومان

چای سیاه سی تی سی نیوشا 450 گرم

چای سیاه سی تی سی نیوشا مخلوطی است از چای های آسام و سیلان که با فرمول ویژه ای ترکیب شده و عطر، رنگ و طعم خاص و به یادماندنی آن قطعا مورد پسند مصرف کنندگان واقع خواهد شد. در تهیه این محصول از هیچگونه اسانس و عطر مصنوعی استفاده نگردیده است.

15,500 تومان

چای اصیل ایرانی نیوشا 350 گرم

چای اصیل ایرانی نیوشا از باکیفت ترین نوع چای در دنیا محسوب می شود. چای اصیل ایرانی با طعم گس و عطر بی نظیر خود از خواص بی شماری نیز برخوردار است.

12,500 تومان

چای سیاه سی تی سی نیوشا 20 عددی

چای سیاه سی تی سی نیوشا مخلوطی است از چای های آسام و سیلان که با فرمول ویژه ای ترکیب شده و عطر، رنگ و طعم خاص و به یادماندنی آن قطعا مورد پسند مصرف کنندگان واقع خواهد شد.

6,000 تومان

چای سیاه معطر(ارل گری) کیسه ای نیوشا 20 عددی

چای سیاه معطر(ارل گری) کیسه ای نیوشا آرامش بخش بوده و اضطراب و استرس را کاش می دهد. این محصول سرشار از فلوراید و ترکیبات آنتی اکسیدان است.

6,500 تومان

چای سیاه معطر (ارل گری) نیوشا 450گرم

چای سیاه معطر (ارل گری) نیوشا با استفاده از مرغوبترین نوع اسانس توسط شرکت سوئیسی فرمینیخ (Firmenich) تهیه و با چای های باروتی سیلان و کلکته مخلوط گردیده است. این چای برخلاف نمونه های مشابه موجود در بازار عطر تند و زننده ای ندارد و عطر و طعم واقعی چای تحت الشعاع قرار نمی گیرد.

25,000 تومان

مخلوط چای سیاه و زعفران نیوشا 20 عددی

مخلوط چای سیاه و زعفران نیوشا خاصیت اشتها آور داشته و در بهبود عملکرد دستگاه گوارش تاثیر دارد، همچنین به هضم غذا نیز کمک می کند. چای زعفران برای درمان بسیاری از بیماری ها مانند آسم، سرفه، خشکی پوست، حمله عصبی، گاز معده، سوزش سردل، بی خوابی و ا ن ز ال زودرس و همچنین اضطراب و استرس مفید است.

20,000 تومان

مخلوط چای سیاه و کرن بری نیوشا 20 عددی

مخلوط چای سیاه و کرن بری نیوشا علاوه بر افزایش سطح ایمنی بدن، باعث بهبود سیستم گردش خون در بدن نیز می شود. دم کرده کرن بری عفونت های باکتریایی در دهان، خطر ابتلا به پوسیدگی دندان و بیماری های لثه را کاهش می دهد و از تشکیل پلاک دندانی جلوگیری می کند.

25,000 تومان

مخلوط چای سیاه و توت فرنگی نیوشا 20 عددی

مخلوط چای سیاه و توت فرنگی نیوشا اشتها آور، تقویت کننده قلب و عروق، تصفیه کننده خون، ترمیم کننده املاح معدنی بدن، قلیایی کننده خون و پاک کننده روده و مثانه است.

17,000 تومان

مخلوط چای سیاه و آلبالو نیوشا 20 عددی

مخلوط چای سیاه و آلبالو نیوشا دارای تکه های میوه آلبالوی طبیعی خشک شده به همراه پودر اسانس می باشد. این چای آرام بخش است و می تواند خواب خوبی برای شخص به همراه داشته باشد. چای آلبالویی غلظت خون را کاهش داده و با تقویت سوخت و ساز بدن، کم اشتهایی را از بین می برد.

16,000 تومان

مخلوط چای سیاه و دارچین نیوشا 20 عددی

مخلوط چای سیاه و دارچین نیوشا می تواند بهترین داروی طبیعی برای بهبود یا پیشگیری از سرماخوردگی یا ضعف بدنی باشد. دارچین از جمله گیاهانی است که به علت طبیعت گرمش در افزایش میل ج ن س ی افراد موثر است.

16,000 تومان
حداقل: 6,000 تومان حداکثر: 25,000 تومان
ريال6000 ريال25000