مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مدیسان (MediSun)

مدیسان از جدیدترین برندهای مجموعه گل افشان آرایش می باشد که مفتخر است برترین محصولات مراقبتی در برابر اشعه مضر آفتاب را در تنوع بالا و در قالب یک مجموعه تولید نموده و توانسته در رفع یکی از نیازهای اساسی مصرف کنندگان گامی مهم بردارد. محصولات این برند شامل انواع ضد آفتاب، کرم اتوبرنز و روغن آفتاب می باشد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مدیسان 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب رنگی SPF50 مدیسان محافظ پوست در برابر پرتوهای مضر UVA و UVB بوده و در برابر تعریق و شستشو مقاوم است. این محصول با رنگ بژ طبیعی تولید شده است.

29,400 تومان

کرم پودر تیوپی مدیسان مناسب پوست های چرب و حساس 30 میلی لیتر

کرم پودر مدیسان با SPF 40+ مناسب برای پوست های چرب و حساس می باشد .این محصول در 3 رنگ بژ روشن، بژ طبیعی و کارامل موجود می باشد.این کرم پودر ضد آب و ضد تعریق  و فاقد چربی و کنترل کننده عملکرد غدد چربی به علت دارا بودن ماده موثر Tea Tree Oil می باشد. دارای خاصیت آنهتی باکتریال و محافظت کننده در برابر آلودگی های محیطی نیز است.

65,100 تومان

کرم پودر مدیسان مناسب انواع پوست 30 میلی لیتر

کرم پودر مدیسان با +SPF 40 مناسب برای انواع پوست می باشد .این محصول در 3 رنگ بژ روشن، بژ طبیعی و کارامل موجود می باشد.این کرم پودر ضد آب و ضد تعریق بوده و حاوی ماده موثرل ضد چروک (ماتریکسل) می باشد. توانایی بالا در حفظ رطوبت طبیعی پوست به علت دارا بودن چندین ماده موثر رطوب رسان را دارد و دارای پوشش بالا معادل پوشش کرم پودر را نیز دارد.

59,800 تومان

کرم پودر مدیسان مناسب پوست های چرب و حساس 30 میلی لیتر

کرم پودر مدیسان با SPF 40+ مناسب برای پوست های چرب و حساس می باشد .این محصول در 3 رنگ بژ روشن، بژ طبیعی و کارامل موجود می باشد.این کرم پودر ضد آب و ضد تعریق  و فاقد چربی و کنترل کننده شعملکرد غدد چربی به علت دارا بودن ماده موثر Tea Tree Oil می باشد. دارای خاصیت آنتی باکتریال و محافظت کننده در برابر آلودگی های محیطی نیز است.

68,700 تومان
حداقل: 29,400 تومان حداکثر: 68,700 تومان
ريال29400 ريال68700