داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مدی هانی (Medihoney)

عسل قرن ها است که برای بهبود زخم استفاده می شود. همچنین مدارکی مبنی بر کاربردهای پزشکی عسل در نوشته های قدیمی - حدود 4000 سال پیش - یافت شده است. از ترکیبات پایه محصولات مدی هانی (Medihoney) عسل است که کمپانی Dermasciences نوع بهینه شده ای از آن را به جامعه پزشکی ارایه کرده است تا با اثرات آنتی باکتریالی به عنوان عاملی تاثیرگذار در بهبود زخم ها و سوختگی ها کاربرد داشته باشد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پماد عسل طبی مدی هانی 50 گرم کد 405

پماد عسل طبی مدی هانی با معیارهای ضد باکتری است که بیشتر حجم آن از شهد گیاه لپتواسپرموم تشکیل شده است. این عسل دارای pH پایین و اسمولاریته بالا می باشد.

186,000 تومان

پانسمان گاز عسل مدی هانی 10×10 سانتی متر کد 796

پانسمان گاز عسل مدی هانی، گاز استریل سه لایه بافته شده، محتوی 85% عسل لپتوسپر موم اسکو پاریوم (مانیوکا) می باشد که جهت زخم های با ترشح کم و متوسط به کار می رود.

220,000 تومان

کرم محافظ عسل مدی هانی 50 گرم

کرم محافظ عسل مدی هانی نرم کننده و آنتی باکتریال قوی با خاصیت محافظتی در برابر رطوبت برای مراقبت از پوست های آسیب پذیر (در مقابل اثرات تخریبی لیچ افتادگی) می باشد.

130,000 تومان

ژل عسل مدی هانی 20 گرمی

ژل عسل مدی هانی برای درمان انواع زخم های حاد و مزمن، جهت برداشتن بافت نکروز و اسالف موجود در زخم (بافت مرده)، ترمیم زخم های سطحی و زخم های سوختگی مناسب است. این محصول با بهره مندی از عسل مانیوکا ژل موم علاوه بر تاثیر فوق العاده ای در ترمیم و بهبود زخم از ماندگاری بالایی نیز برخوردار می باشد.

69,000 تومان

پانسمان آلژینات عسل مدی هانی

پانسمان آلژینات عسل مدی هانی با بهره مندی از خواص فوق العاده عسل مونیکا و آلژینات کلسیم، جهت پانمسان زیاد زخم های عروقی و زخم های تروماتیک به کار می رود. این نوع پانمسان آنتی باکتریال بوده و بهبودی را تسریع می بخشد. بعلاوه درد بیمار را هم کاهش می دهد.

38,700 تومان
حداقل: 38,700 تومان حداکثر: 220,000 تومان
ريال38700 ريال220000