داروخانه آنلاین دکتر حق نژاد

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خرید اینترنتی محصولات مراقبت پوست و مو با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در داروخانه آنلاین مثبت سبز همراه با ارسال رایگان.

مراقبت پوست و مو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پاک کننده آرایش چشم دو فاز این لی 120 میلی لیتر

پاک کننده آرایش چشم دو فاز این لی بسیار سبک است و با برخورداری از مواد نرم کننده و مرطوب کننده، علاوه بر ایجاد حس رطوبت و طراوت در اطراف چشم، از ایجاد خشکی پوست اطراف چشم نیز جلوگیری می کند.
19,400 تومان

کرم نرم کننده نوترآتوپیک ایزدین مخصوص پوست های خیلی خشک 200 میلی لیتر

کرم نرم کننده نوترآتوپیک ایزدین نرم کننده و بازسازی کننده ی قوی برای نواحی خاص بدن همچون نواحی چین دار، محل خم شدن دست و پا، گردن و سینه است.
148,000 تومان

کرم ضد خارش اوره دین کالم ازدین 200 میلی لیتر

کرم ضد خارش اوره دین کالم ازدین مغذی، رطوبت رسان و رفع کننده ی سریع و بادوارم خارش و خشکی پوست است که با ایجاد لایه ای محافظ، ساییدگی و خراش را کاهش می دهد.
150,800 تومان

ژل شوینده بدن نوتراتوپیک ایزدین مخصوص پوست خیلی خشک 400 میلی لیتر

ژل شوینده بدن نوتراتوپیک ایزدین مناسب استفاده ی افرادی است که پوست های بسیار خشک و آتوپیک دارند. این ژل ضد خارش پوست بوده و به علت فرمولاسیون سبکش مناسب برای استفاده ی روزانه است.
98,700 تومان

لوسیون ضد شپش دای لیس 4 درصد 60 میلی لیتر

لوسیون ضد شپش دای لیس 4 درصد جدیدترین فرآورده دارویی در درمان شپش سر می باشد که ماده موثره آن، دایمتیکون است که ماده ای خنثی و غیر سمی (غیر ارگانوفسفره) می باشد.
10,000 تومان

کرم گیاهی دست هیمالیا 75 میلی لیتر

کرم گیاهی دست هیمالیا فرمولاسیونی سبک دارد که بدون باقی گذاشتن اثر چربی روی پوست، باعث رطوبت رسانی به پوست شده و خشکی و زبری پوست را برطرف می نماید.
11,300 تومان

ژل روشن کننده ی صورت و بدن بیتروی 75 میلی لیتر

ژل روشن کننده ی صورت و بدن بیتروی از بین برنده ی لک های پوستی، بازسازی کننده ی سلول های آسیب دیده و افزایش دهنده ی شفافیت پوست می باشد.
24,900 تومان

کرم مرطوب کننده فاقد چربی بتیس 45 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده فاقد چربی بتیس دارای پایه ای سبک و جذب سریع برای پوست های چرب و مستعد آکنه بسیار مناسب است و در بازسازی و رفع خشکی پوست بسیار خوب عمل می کند.
9,800 تومان

کرم تغذیه کننده پوست بتیس 45 میلی گرم

کرم تغذیه کننده پوست بتیس حاوی روغن های گیاهی و دکسپانتنول می باشد که باعث تغذیه و حفظ رطوبت پوست شده و در نتیجه مانع از پیری زودرس پوست می گردد.
14,900 تومان

فوم شستشوی صورت پوست چرب بتیس 200 میلی لیتر

فوم شستشوی صورت پوست چرب بتیس ترشح سبوم (چربی طبیعی) پوست را کنترل کرده و با اثربخشی خوب برای شستشوی عمقی پوست های چرب و مستعد آکنه مناسب است.
15,800 تومان

ماسک مو کراتینه دو فاز سبز کریستال 250 میلی لیتر

ماسک مو کراتینه دو فاز سبز کریستال مناسب برای موهای شکننده و آسیب دیده است و باعث شانه پذیری راحت تر موها شده و از گره خوردن آنها جلوگیری می نماید. ماسک مو کراتینه دو فاز سبز کریستال همچنین حاوی مواد پروتئینه و مرطوب کننده می باشد.
14,000 تومان

ماسک مو کراتینه دو فاز آبی کریستال 250 میلی لیتر

ماسک مو کراتینه دو فاز آبی کریستال مناسب برای موهای شکننده و آسیب دیده است و با فرمولاسیون دو فاز خود مغذی و ترمیم کننده، مرطوب کننده، نرم کننده، درخشان کننده، حالت دهنده و حجم دهنده ی مو می باشد.
14,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 723,400 تومان
ريال0 ريال723400