مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مرطوب کننده بدن

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

روغن گیاهی اکلیلی پوست و مو پریم 100 میلی لیتر

روغن گیاهی اکلیلی پوست و مو پریم محصولی منحصر به فرد با فرمولاسیونی بر پایه ی ترکیبات مغذی و نرم کننده گیاهی است که حالت خشکی را کاهش داده و شادابی و لطافت ویژه ای همراه با درخشندگی و رایحه ای مطبوع به پوست و مو می بخشد.
32,700 تومان

کرم نرم کننده نوترآتوپیک ایزدین مخصوص پوست های خیلی خشک 200 میلی لیتر

کرم نرم کننده نوترآتوپیک ایزدین نرم کننده و بازسازی کننده ی قوی برای نواحی خاص بدن همچون نواحی چین دار، محل خم شدن دست و پا، گردن و سینه است.
148,000 تومان

کرم ضد خارش اوره دین کالم ازدین 200 میلی لیتر

کرم ضد خارش اوره دین کالم ازدین مغذی، رطوبت رسان و رفع کننده ی سریع و بادوارم خارش و خشکی پوست است که با ایجاد لایه ای محافظ، ساییدگی و خراش را کاهش می دهد.
150,800 تومان

وازلین حاوی ویتامین E ثمین 50 میلی لیتر

وازلین حاوی ویتامین E ثمین نرم کننده ای شناخته شده با تاثیری فوق العاده مناسب برای تمام افراد بدون ایجاد هیچگونه حساسیت رفع کننده خشکی و ترک پوست در هر نقطه از بدن است.

3,700 تومان

لوسیون بدن حاوی اوسرین ثمین مخصوص پوست خشک و حساس 150 میلی لیتر

لوسیون بدن حاوی اوسرین ثمین مخصوص پوست خشک و حساس است. اوسرین موجود در فرمولاسیون این محصول با ایجاد لایه ای از چربی طبیعی در سطح پوست، مانع از تبخیر آب شده و با استفاده از همین روش می تواند پوست بدن را مرطوب نگاه دارد. از این محصول جهت درمان هرگونه خشکی متوسط تا شدید پوست به کار می رود.

26,200 تومان

لوسیون بدن سافت میلک نیوآ 250 میلی لیتر

لوسیون بدن سافت میلک نیوآ از خشکی و زبری پوست جلوگیری کرده و در طول روز رطوبت بدن را حفظ می کند. ترکیبات این لوسیون به گونه ای است که به سرعت جذب پوست شده، آبرسانی بالایی داشته و مانع خشک شدن پوست می شود. سازگاری آن با پوست توسط متخصصین پوست تایید شده است.

28,500 تومان

کرم بدن حاوی عصاره عسل و شیر رگال هانی 145 میلی لیتر

کرم بدن حاوی عصاره عسل و شیر رگال هانی مناسب جهت مرطوب کردن پوست بدن می باشد که موجب درخشانی، نرمی و مرطوب شدن پوست بدن می شود و از بروز خشکی و چروک روی پوست جلوگیری می کند.

35,600 تومان

لوسیون بدن حاوی روغن آرگان آدرا 150 میلی لیتر

لوسیون بدن حاوی روغن آرگان آدرا مرطوب کننده و خوشبو کننده بدن بوده که از خشکی پوست بعد از استحمام جلوگیری می کند.

19,200 تومان

بالم بدن لیپیکار بوم ای پی پلاس لاروش پوزای مناسب پوست های خشک، حساس و آتوپیک 400 میلی لیتر

بالم بدن لیپیکار بوم ای پی پلاس لاروش پوزای مناسب استفاده روزانه پوست های خشک، حساس و آتوپیک می باشد. این محصول التهابات پوستی را تسکین داده و لایه محافظ و چربی از دست رفته پوست را ترمیم می نماید.

140,000 تومان

لوسیون مرطوب کننده بدن اریکه 500 میلی لیتر

لوسیون مرطوب کننده بدن اریکه با قدرت مرطوب کنندگی زیاد، دوام اثر طولانی و جذب سریع می تواند خشکی های پوست بدن را از بین برده و همزمان ترکیبات ضد التهاب موجود در آن، پوست را تسکین می بخشد.

107,700 تومان

کرم مرطوب کننده بدن هیدرالیفت درمالیفت مناسب پوست های معمولی تا خشک 150 میلی لیتر

کرم مرطوب کننده بدن هیدرالیفت درمالیفت مناسب برای پوست های معمولی تا خشک می باشد. این کرم مرطوب کننده، لایه های عمیق پوست را آبرسانی کرده و تا چندین ساعت رطوبت آن را حفظ می نماید.

46,500 تومان

کرم کلاژن محافظت کننده بدن یوث بیلدر دکتر مورد 180 میلی لیتر

کرم کلاژن محافظت کننده بدن یوث بیلدر دکتر مورد لاینِ جدیدی از ضد چروک و محافظت کننده بدن می باشد که موجب حفظ رطوبت و تغذیه پوست در 24 ساعت می گردد. این محصول با بر جای گذاشتن برق زیبا پس از استفاده نیاز به استفاده از اسپری خوشبوکننده و براق کننده مصنوعی را از بین می برد.

157,500 تومان
حداقل: 3,700 تومان حداکثر: 257,000 تومان
ريال3700 ريال257000