x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید
داروخانه آنلاین مثبت سبز
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مسواک

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

مسواک بین دندانی دسته دار تپه 6 عددی

مسواک بین دندانی دسته دار تپه با طراحی بسیار هوشمندانه برای تمیز کردن فواصل بین دندانی، اطراف براکت ها، نواحی زیر سیم ها، مابین پیچ های ایمپلنت وزیر پروتز استفاده می شود. این محصول در چند رنگ با سایزهای متنوع جهت استفاده برای فضاهای کوچک تا بزرگ دندان ها می باشد.

28,000 تومان

مسواک برقی اورال بی مدل Professional Care 3000

مسواک برقی اورال بی مدل Professional Care 3000 پاک کنندگی کامل و آسان را برای دندان ها و لثه های شما به ارمغان می آورد.

433,100 تومان

کیت مسواک برقی به همراه آبفشان اورال بی مدل OXYJET

کیت مسواک برقی به همراه آبفشان اورال بی مدل Oxyjet دارای تکنولوژی پیشرفته برای برطرف کننده پلاک های دندان، سفیدکنندگی بیشتر و پاک کننده لکه های سطح دندان می باشد.

673,400 تومان

مسواک سلکت تپه

مسواک سلکت تپه یک مسواک با کیفیت عالی و سری مخروطی شکل برای دسترسی آسان تر به دندان های انتهایی می باشد. طراحی دسته آن ارگونومیک بوده و به هیچ وجه از دست لیز نمی خورد. این محصول در 3 نوع بسیار نرم، نرم و معمولی تولید شده است.

14,000 تومان

مسواک نووا تپه

مسواک نووا تپه با سر مخصوص و الیاف بلندتر در قسمت انتهایی مسواک، به منظور دسترسی بهتر به دندان های انتهایی طراحی شده است. دسته آن محکم و ارگونومیک و سر آن مخروطی شکل است.

29,000 تومان

مسواک کامپکت تفت تپه

مسواک کامپکت تفت تپه با ظاهری متفاوت و الیاف فشرده و گنبدی شکل برای تمیز کردن قسمت های دشوار تر دهان و دندان مناسب است. با این مسواک می توان به صورت صحیح نواحی تماس ایمپلنت و غشای مخاطی را تمیز کرد.

16,000 تومان

مسواک سوپریم تپه

مسواک سوپریم تپه با رشته هایی در دو سطح برای بهبود دسترسی به دور تا دور تجهیزات ارتودنسی و رشته تارهای بلندتر و مخروطی امکان دسترسی به براکت و زیر سیم را تسهیل می کند.

29,000 تومان

مسواک سلکت کامپکت تپه

مسواک سلکت کامپکت تپه مسواکی محبوب بین کودکان و همچنین بزرگسالانی که سر کوچک مسواک را به علت مشکلات حالت تهوع ترجیح می‏ دهند، می باشد. دارای دسته کاربرپسند برای کودکان و بزرگسالان  می باشد. این مسواک در 3 نوع بسیار نرم، نرم و معمولی است.

14,000 تومان

مسواک جنتل کر تپه

مسواک جنتل کر تپه دارای الیاف بسیار نرم (xx-soft) می باشد، و با توجه به اینکه الیاف آن تا حدی از نوع اسپشیال کر محکم تر است. برای مرحله بعد از مسواک اسپشیال کر توصیه می شود.

26,000 تومان

مسواک بین دندانی اورجینال تپه

مسواک بین دندانی اورجینال تپه در 8 رنگ مختلف موجود می باشند. این رنگ ها به عنوان کدی برای تشخیص اندازه مسواک های بین دندانی می باشند. الیاف مسواک ها دارای کیفیت بالا برای تاثیر بیشتر و دوام بالاتر می باشند. دسته کاربر پسند آن قدرت پاک کنندگی بیشتر با حرکات کنترل شده را فراهم می سازد.

30,000 تومان

مسواک بین دندانی بسیار نرم تپه

مسواک بین دندانی بسیار نرم تپه در 5 سایز مختلف می باشد، کد بندی رنگ ها مشابه کد بندی رنگ ها در مسواک های بین دندانی اورجینال می باشد، با این تفاوت که برای تشخیص بین نوع اورجینال و بسیار نرم، از رنگ های مشابه اما روشن تر استفاده شده است.

30,000 تومان

مسواک اینتراسپیس تپه با فرچه نوک دار

مسواک اینتراسپیس تپه با فرچه نوک دار یک مسواک ویژه با سری نوک دار و قابل تعویض است، که مناسب برای تمیز کردن اطراف براکت و امتداد خط لثه می باشد.

29,000 تومان
حداقل: 3,200 تومان حداکثر: 673,400 تومان
ريال3200 ريال673400