داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مسواک

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

محافظ مسواک بهیاد 2 عدد

محافظ مسواک بهیاد در یک پک دو عددی در رنگ‌های صورتی و سبز عرضه شده است که از مسواک شما در برابر آلودگی محافظت می‌کند. جنس این محصول پلاستیکی و به فرم یک مسواک طراحی شده است که طول حدود 20 سانتی‌متر برای مسواک بزرگسالان و کودکان مناسب است. افرادی که به سلامت و بهداشت دهان و دندان خود اهمیت می‌دهند، مطمعنا در هنگام سفر، مسواک از لوازم ضرروی آنها محسوب می‌شود اما قرار دادن مسواک بدون محافظ و یا حتی در پاکت، ریسک آلودگی بسیار بالایی دارد. محافظ مسواک بهیاد بهترین همراه شما در طول سفر برای نگهداری از مسواک شما خواهد بود.

6,000 تومان

مسواک برقی اورال بی مدل Vitality 3D White

مسواک برقی اورال بی مدل Vitality 3D White با بهره مندی از تکنولوژی 2 بعدی نوسانی و چرخشی و سرخ مخصوص برای سفید کردن دندان ها بیش از یک مسواک معمولی قابلیت تمیز نمودن دندان ها را دارد.
290,000 تومان

مسواک برقی اورال بی مدل Vitality Sensitive Clean

مسواک برقی اورال بی مدل Vitality Sensitive Clean با بهره مندی از تکنولوژی 2 بعدی نوسانی و چرخشی و سری مخصوص با الیاف بسیار نرم برای دندان های حساس بیش از یک مسواک معمولی قابلیت تمیز نمودن دندان ها را دارد.
290,000 تومان

مسواک برقی اورال بی مدل Vitality Cross Action

مسواک برقی اورال بی مدل Vitality Cross Action همراه با تکنولوژی پاک کنندگی 2 بعدی و الیاف زاویه دار، دو برابر یک مسواک معمولی دندان ها را تمیز می کند.
290,000 تومان

مسواک بسیار نرم ادونسد ریپیر اند پروتکت سنسوداین

مسواک بسیار نرم ادونسد ریپیر اند پروتکت سنسوداین دارای الیافی در دو سطح کوتاه و بلند است تا به خوبی فواصل بین دندان‌ها را تمیز کند و باقیمانده غذا را از لای دندان‌ها بیرون بکشد.

18,500 تومان

مسواک نازنین پنبه ریز با برس سخت

مسواک نازنین پنبه ریز با برس سخت برای تمیز کردن و مسواک زدن دندان‌های مصنوعی طراحی و تولیدشده است. الیاف کوتاه و بلند این مسواک به خوبی فواصل بین دندان‌ها را تمیز می‌کند.

8,000 تومان

مسواک جنتل کر سنسوداین با برس نرم

مسواک جنتل کر سنسوداین با برس نرم و نوک‌گرد و باریک سر مسواک از آسیب رسیدن به لثه جلوگیری کرده و مخصوص دندان های حساس تولیدشده است.

18,500 تومان

مسواک گام کر سنسوداین با برس بسیار نرم

مسواک گام کر سنسوداین دارای الیافی نرم و ابریشمی بوده که بدون آسیب و تشدید حساسیت لثه و دندان به تمیزی بیشتر دهان کمک می‌کند. این مسواک برای افرادی که فک‌های کوچکی دارند مناسب بوده و به‌راحتی می‌توانند دندان‌های انتهایی دهان را تمیز کنند.

18,500 تومان

مسواک ادونسد ریپیر اند پروتکت سنسوداین با برس نرم

مسواک ادونسد ریپیر اند پروتکت سنسوداین برای دندان‌های حساس طراحی‌شده که سری کوچک و الیاف نرم و ابریشمی آن به دندان و لثه آسیب نمی‌زند و به خوبی دندان‌ها را تمیز می‌کند.

18,500 تومان

مسواک افکتیو کلینینگ سنسوداین با برس متوسط

مسواک افکتیو کلینینگ سنسوداین دارای فرچه‌ای با سختی متوسط است، که با سری کوچکی که دارد به‌راحتی می‌توان با آن دندان‌های انتهایی دهان را تمیز کرد.

13,500 تومان

مسواک بین دندانی سایز ۲ اورجینال تپه ۶ عددی

مسواک بین دندانی سایز ۲ اورجینال تپه محصولی هوشمندانه برای تمیز کردن فواصل بین‌دندانی است. قطر فرچه‌های این محصول ۰٫۵ میلی‌متر بوده و می‌توان از آن برای تمیز کردن فواصل بین‌دندانی، اطراف براکت‌ها، نواحی زیر سیم‌های ارتودنسی و سایر نواحی که به مراقبت ویژه احتیاج دارند استفاده کرد.

78,000 تومان

مسواک بین دندانی سایز 0 اورجینال تپه 6 عددی

مسواک بین‌دندانی سایز ۰ اورجینال تپه را می‌توانید برای تمیز کردن فواصل بین‌دندانی، اطراف براکت‌ها، نواحی زیر سیم‌های ارتودنسی و سایر نواحی که به مراقبت ویژه احتیاج دارند استفاده کنید. قطر فرچه‌های مسواک سایز ۰ این محصول ۰٫۴ میلی‌متر است.

78,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 673,400 تومان
ريال0 ريال673400