داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مسواک کودک

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

مسواک مینی اکسترا سافت تپه مخصوص کودکان 0-3 سال

مسواک مینی اکسترا سافت تپه مسواکی با سر بسیار کوچک، مناسب برای نوزادان و کودکان از اولین دندان تا سن 3 سالگی می باشد.

45,000 تومان

مسواک کودک جردن مدل بیبی استپ 3 تا 5 سال

مسواک کودک جردن دارای دسته تزئینی با درجه مقاومت نرم می باشد. این مسواک با سرگرد (مدور) و الیاف نرم، جهت حرکت آسان در دندان ها و حفظ سلامت و جرم گیری دندان های کودکان بسیار موثر است.

8,000 تومان

مسواک کودک کلگیت مناسب رده سنی 5 سال به بالا با فرچه خیلی نرم

مسواک کودک کلگیت مناسب رده سنی 5 سال به بالا با فرچه خیلی نرم، مناسب برای دندان های کودک شما می باشد. این محصول با دارا بودن فرچه های بلند سبب پاک کنندگی دندان های دور از دسترس می شود. این مسواک دارای طراحی دسته مناسب است که سبب کنترل راحت مسواک در دست می شود.

7,000 تومان

مسواک کودک کارتونی پنبه ریز مخصوص کودکان 3 تا 5 سال

مسواک کودک کارتونی پنبه ریز با درجه مقاومت خیلی نرم و با طراحی خاص مناسب کودکان 3 تا 5 سال است. این محصول جهت حفظ سلامت دندان ها و جرم گیری دندان ‎ها می باشد و از بهترین مواد و نخ ها تهیه شده است.

7,000 تومان

مسواک پرو اکسپرت استیج اورال بی مخصوص کودکان 5 تا 7 سال

مسواک پرو اکسپرت استیج اورال بی مخصوص کودکان 5 تا 7 سال با فرچه نرم و دارای لایه نرم سر مسواک برای محافظت از لثه حساس کودکان و الیاف Power Tip برای پاک کردن دندان های عقبی می باشد و دسته آن طوری طراحی شده است که از لغزیدن مسواک در دست جلوگیری شود.

25,500 تومان

مسواک پرو اکسپرت استیج اورال بی مخصوص کودکان 4 تا 24 ماه

مسواک پرو اکسپرت استیج اورال بی مخصوص کودکان 4 تا 24 ماه سر مسواک دارای لایه ای نرم برای محافظت از لثه حساس کودکان می باشد. این مسواک برای نوزادان و کودکانی که والدین برای آنها مسواک می زنند طراحی شده و دسته آن به گونه ای در نظر گرفته شده تا از لغزیدن مسواک در دست جلوگیری شود.

14,500 تومان
حداقل: 7,000 تومان حداکثر: 45,000 تومان
ريال7000 ريال45000