x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید
داروخانه آنلاین مثبت سبز
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مو

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شامپو محرک رشد مو و حجم دهنده نئوژنتیک ویشی 200 میلی لیتر

شامپو محرک رشد مو و حجم دهنده نئوژنتیک ویشی انرژی بخش ریشه و ساقه ی مو است و حجم و تراکم اولیه ی مو را به آن باز خواهد گرداند.

98,400 تومان

شامپو کرتیول P.S.O دوکری 200 میلی لیتر

شامپو کرتیول P.S.O دوکری دارای فرمولی کاملا اختصاصی جهت درمان و کنترل علائم پسوریازیس و شوره مقاوم سر است. این محصول همچنین ضد قارچ، کنترل کننده خارش و ضد التهاب پوست نیز هست.

80,600 تومان

شامپو ضد شوره ایوروشه 300 میلی لیتر

شامپو ضد شوره ایوروشه حاوی عصاره پوست انار بوده و شامپویی ملایم برای درمان موثر شوره و از بین بردن خارش کف سر می باشد. این شامپو موهای شما را پاک و درخشان می کند.

57,400 تومان

شامپو ضد شوره رولند 250 میلی لیتر

شامپو ضد شوره رولند مناسب برای انواع مو و کنترل کننده ی ترشح بیش از اندازه ی سبوم می باشد. این محصول برای درمان انواع شوره ی خشک و شوره ی چرب مناسب است.

90,700 تومان

شامپو ضد چربی رولند 250 میلی لیتر

شامپو ضد چربی رولند مخصوص موها و پوست سر چرب می باشد و با کنترل میزان ترشح سبوم روی پوست سر از بین برنده ی ظاهر ناخوشایند چرب و روغنی موهای شما است.

90,700 تومان

اسپری کراتینه تقویت کننده مو رولند 250 میلی لیتر

اسپری کراتینه تقویت کننده مو رولند به وسیله ی پروتئین های ضروری موجود در فرمولاسیون خود موهای ضعیف شده و آسیب دیده را تقویت و بازسازی می کند. آمینو اسید های موجود در این محصول موجب حفظ رطوبت، افزایش گردش خون مویرگی و رشد مو می شود.

85,000 تومان

سرم ضد ریزش اکسیژن رسان رولند 90 میلی لیتر

سرم ضد ریزش اکسیژن رسان رولند به وسیله ی علم گیاه شناسی و با اکسیژن رسانی به مو و پوست سر از موهای شما در برابر آسیب های خارجی و ریختن محافظت می کند.

172,800 تومان

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو رولند 250 میلی لیتر

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو رولند محصولی بر پایه ی آب و تنظیم کننده میزان اسیدیته پوست سر و مو می باشد که حجم دهنده و تنظیم کننده ی الکتریسیته ساکن مو نیز هست.

90,700 تومان

ویال ضد ریزش اکسیژن رسان رولند 12 عددی

ویال ضد ریزش اکسیژن رسان رولند به وسیله پروکاپیل سلول های فولیکول را تحریک کرده و با تقویت بافت پوششی مانع از ریزش مو می شود.

198,700 تومان

ماسک اسپری احیا کننده بدون نیاز به آبکشی بایو 200 میلی لیتر

ماسک اسپری احیا کننده بدون نیاز به آبکشی بایو محصولی قدرتمند با اثرگذاری فوری و بدون نیاز به آبکشی می باشد. این محصول همچنین ترمیم کننده و محافظت کننده ی ایده آل برای استفاده قبل از سشوار نیز هست.

70,200 تومان

ماسک احیا کننده و تقویت کننده موهای چرب آرجیلا بایو 250 میلی لیتر

ماسک احیا کننده و تقویت کننده موهای چرب آرجیلا بایو متعادل کننده و تنظیم کننده ی قدرتمند ترشح سبوم بوده به دلیل دارا بودن عناصر معدنی و پتاسیم موهای شما را تغذیه و تقویت می کند.

79,200 تومان

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده بایو 250 میلی لیتر

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده بایو یکی دیگر از محصولا Bio (00)39 است که تقویت کننده، درخشان کننده و از همه مهمتر ترمیم کننده ی موهای آسیب دیده و رنگ شده می باشد.

66,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 349,000 تومان
ريال0 ريال349000