مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مولپد (Molped)

گروه شرکت های حیات کیمیا هم اکنون یکی از 100 شرکت برتر صنعتی در ترکیه می باشد. این شرکت توانسته با ثبت کیفیتی جهانی به یکی از شرکت های معروف حوزه ی فعالیت خود تبدیل شود و هم اکنون بیش از 10 هزار کارمند در ترکیه و سایر کشورها دارد. کادر متخصص این شرکت در شهر استانبول ترکیه مستقر بوده و محصولات خود را به بیش از 101 کشور جهان در 5 قاره صادر می کنند. برند مولپد اما در سال 1378 وارد بازار ترکیه شد و از سال 1389 در ایران به فروش می رسد. این برند با پدهای اولترا، اکسترا و کلاسیک دارای قابلیت های ویژه برای رفع نیازهای خانم ها در دوران قاعدگی می باشد. مولپد همچنین پد روزانه را در سال 1383 وارد بازار ترکیه نمود. همچنین در سال 1387 مولپد محصول اولترا شب را با بال اضافه وارد بازار کرد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

نوار بهداشتی مولپد سایز بزرگ 8 عددی

نوار بهداشتی آناتومیک سایز بزرگ مولپد بسیار ضخیم و پنبه ای می باشد که دارای پودر جاذبی است که در طول مدت قاعدگی موجب جذب هر چه بیشتر ترشحات خارج شده می شود. شرکت مولپد انواع نوارهای بهداشتی را به منظور افزایش آرامش بیشتر مصرف کنندگان در چند سایز متنوع تولید و عرضه کرده است.
4,600 تومان

نوار بهداشتی ضخیم خیلی بزرگ مولپد 7 عددی

نوار بهداشتی ضخیم خیلی بزرگ مولپد دارای قدرت جذب بالا بوده و سطح خارجی آن نرم و پنبه ای است و به دلیل داشتن منافذ عبور دهنده هوا، در طول روز حساسیتی ایجاد نمی کند و به راحتی قابل استفاده می باشد.
4,600 تومان

نوار بهداشتی بزرگ مولپد سری Ultra بسته 8 عددی

نوار بهداشتی بزرگ مولپد سری Ultra بسیار نازک با قدرت جذب بالا می باشد. سطح خارجی آن نرم و پنبه ای بوده و به دلیل داشتن منافذ عبور دهنده هوا، در طول روز حساسیتی ایجاد نمی کند و به راحتی قابل استفاده می باشد.

4,000 تومان
حداقل: 4,000 تومان حداکثر: 4,600 تومان
ريال4000 ريال4600