داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مچ بند

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کف بند دست طبی الاستیک پاک سمن کد 010

کف بند دست طبی الاستیک پاک سمن برای حفظ گرما و تسکین درد در ناحیه ی مچ دست بسیار مناسب است. این محصول جهت حمایت از مچ دست رگ به رگ شده نیز بسیار خوب عمل می کند.
21,100 تومان

مچ بند آتل دار تینور کد E-43

مچ بند آتل دار تینور جهت ثابت نگه داشتن مچ دست و کمک به آن طراحی شده است. این محصول با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده و کیفیت مطلوبی دارد. لازم به ذکر است که این مچ بند قابل استفاده برای هر دو دست می باشد.

77,500 تومان

مچ شست بند آتل دار تینور کد E-44

مچ شست بند آتل دار تینور نگهدارنده و ثابت کننده ی ایده آلی برای مواقعی است که مچ و شست باید مدتی بی حرکت باشند. با استفاده از این محصول می توان مچ را به سمت عقب و شست را دور از محور بدن نگه داشت. مچ شست بند آتل دار تینور قابل تنظیم است و می توان از آن برای هر دو دست راست و چپ استفاده کرد.

100,000 تومان

مچ بند آتل دار بلند اپو کد 2288

مچ بند آتل دار بلند اپو، با ایجاد فشار مناسب و حمایت از مچ های ضعیف، در درمان و پیشگیری از آسیب دیدگی مچ دست بکار گرفته می شود. طراحی قسمت شست بصورت اسپایکا (شکل عدد 8) و نیمه سخت، به گونه ای می باشد که حفاظت و ثبات مچ دست، همراه با محدودیت حرکتی متعادل را ایجاد می کند.

112,800 تومان

مچ بند نئوپرن آتل دار اپو کد 1082

مچ بند آتل دار اپو، با ایجاد فشار مناسب به منظور حمایت از مچ های ضعیف، درمان و پیشگیری از آسیب دیدگی مچ دست به کار گرفته می شود. مچ بند آتل دار اپو با حفظ گرما در درمان و کوتاه تر شدن دوره درمان موثر می باشد. در هنگام بهبود بیماری، می توانید آتل را بردارید.

90,000 تومان

مچ بند آتل دار شست اپو کد 1089

مچ بند آتل دار شست اپو، تقویت کننده و ثابت کننده مفصل انگشت شست می باشد، مناسب برای آرتروز شست و روماتیسم، همچنین در تسکین درد و تثبیت مفصل CMC موثر می باشد. با حفظ گرمای مچ دست در موارد سندرم تونل کارپال و تنوسینوویت کاربرد دارد.

77,500 تومان

مچ بند آتل دار شست اپو کد 1088

مچ بند آتل دار شست اپو، تقویت و تثبیت کننده مفصل انگشت شست می باشد. این مچ بند برای آرتروز شست و روماتیسم، تسکین درد و تثبیت مفصل CMC موثر می باشد. مچ بند آتل دار شست اپو با حفظ گرمای مچ دست در موارد سندرم تونل کارپال و تنوسینوویت کاربرد دارد.

39,500 تومان

مچ بند بدون آتل اپو کد 1084

مچ بند بدون آتل اپو برای موارد رگ به رگ شدن مچ دست و رگ به رگ شدن انگشت شست دست مناسب است. مچ بند بدون آتل اپو باعث حفظ گرمای مچ دست و شست به منظور کاهش درد می شود.

80,000 تومان

مچ بند نئوپرن اپو کد 1083

مچ بند نئوپرن اپو، با ایجاد فشار ملایم به منظور حمایت از مچ های ضعیف و درمان و پیشگیری از آسیب دیدگی مچ دست بکار گرفته می شود. مچ بند نئو پرن با حفظ گرما در درمان و کوتاه تر شدن دوره درمان موثر می باشد.

14,500 تومان

مچ بند کشی بلند اپو کد 2184

مچ بند کشی اپو، با ایجاد فشار ملایم به منظور حمایت از مچ های ضعیف و درمان و پیشگیری از آسیب دیدگی مچ دست بکار گرفته می شود. مناسب برای استفاده هر دو دست می باشد.

25,200 تومان

مچ بند کشی اپو کد 2281

مچ بند کشی اپو، با حفظ گرما به کاهش درد در نواحی آسیب دیده و ضعیف مچ کمک می کند. این مچ بند در سایزهای مختلف موجود می باشد و کاربرد آن آسان و راحت است.

18,000 تومان

آرتوز شست طب و صنعت کد 31400

آرتوز شست طب و صنعت برای درمان التهاب تاندون های مچ دست و شست از طریق ایجاد ثبات و گرما در ناحیه مچ دست و شست کاربرد دارد. این محصول ضد حساسیت بوده و قابل شستشو می باشد.

25,000 تومان
حداقل: 14,500 تومان حداکثر: 112,800 تومان
ريال14500 ريال112800