مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مکمل بدنسازی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص ال کارنیتین اکسپرس بادی ورلد 120 عدد

ال کارنیتین اکسپرس بادی ورلد به روند چربی سوزی کمک کرده و در فعالیت‌های شدید عضلانی موجب افزایش انرژی در ورزشکاران می‌شود. این محصول سوخت و ساز بدن را افزایش داده و به کاهش وزن نیز کمک می‌کند.

189,600 تومان

کپسول آرژنین مستر بادی ورلد 120 عدد

آرژنین مستر بادی ورلد با افزایش جریان خون به واسطه گشادکردن رگ‌ها باعث انتقال مواد مغذی و همچنین هورمون‌هایی نظیر هورمون رشد و تستوسترون می‌شود. ال-آرژنین مستر بادی ورلد آلمان به دلیل کیفیت بالا، دوز موثر ۲۸۰۰ میلی‌گرم در هر سروینگ و همچنین داشتن ویتامین B6 در تامین آرژنین بسیار موثر عمل می‌نماید.

189,600 تومان

کپسول چربی سوز فایر کپس بادی ورلد 120 عدد

چربی سوز فایر کپس بادی ورلد محصولی قوی به منظور چربی سوزی از کمپانی بادی ورلد آلمان است. فایر کپس دارای تمامی مواد موثر چربی سوزی به‌صورت ترموژنیک است و علاوه بر انجام وظیفه چربی سوزی، انرژی‌زایی و فرآیند ریکاوری در بدن را نیز تسریع می‌نماید.

267,600 تومان

قرص آمینو اسید پرو ماکزیمم 100% بادی ورلد

مکمل آمینو اسید پرو ماکزیمم بادی ورلد باعث افزایش حجم توده عضلات و ریکاوری می‌شود. این مکمل از پروتئین هیدرولیز گوشت، پروتئین وی و پروتئین ایزوله سویا تولید و فرآوری شده است؛ مقادیر مناسبی گلوتامین و BCAA’s دارد و می‌تواند در انواع رژیم‌های افزایش وزن، کاهش وزن و عضله سازی مورد استفاده قرار بگیرد.

443,000 تومان

گینر افزایش وزن پرمیوم بادی ورلد 2700 گرم

گینر افزایش وزن پرمیوم بادی ورلد محصولی کاربردی به همراه ۴ نوع پروتئین به صورت ترکیبی است. استفاده از مالتودکسترین و نشاسته ذرت در این محصول وظیفه تامین کربوهیدرات را به خوبی برای بدن به انجام می‌رساند. این گینر دارای گلوتامین، BCAA’s، آل آرژنین بوده و دارای طعم بسیار مناسبی هم است.

383,000 تومان

پروتئین وی ۱۰۰٪ پرمیوم سوپریم بادی ورلد 2000 گرم

پروتئین وی ۱۰۰٪ پرمیوم سوپریم بادی ورلد فرآوری شده از وی آپتیمایز شده ایزوله با درصد BCAA’s و گلوتامین بالا است. این محصول به دلیل داشتن آنزیم‌های هضم و جذب، طعم مناسب، تکنولوژی اولترا میکروفیلتر و محصولی بدون آسپارتام و کاملا طبیعی است.

653,000 تومان

بی سی ای ای پرمیوم بادی ورلد 360 گرم

بی سی ای ای پرمیوم بادی ورلد منبعی از آمینواسیدهای شاخه‌ای لوسین، ایزولین و والین است. رعایت نسبت ۲:۱:۱ این مکمل را به منظور عضله سازی خالص و جلوگیری از تخریب عضلات مناسب نموده است. این محصول به‌دلیل داشتن ال آلانین به‌صورت افزوده به حفظ سطوح قند خون و سوخت و ساز بدن کمک می‌نماید.

351,600 تومان

اولترا گلوتامین بادی ورلد 300 گرم

اولترا گلوتامین بادی ورلد نقش بسیار مهمی در ریکاوری عضلات، بعد از تمرینات و فعالیت های سخت بدنی و مغزی دارد. این مکمل به افزایش حجم عضلات و قدرت و استقامت بدنی کمک می نماید. این محصول در غالب ترکیبی از ال گلوتامین خالص بعلاوه ویتامین B6 به عنوان فرم آزاد آمینو اسید ارائه شده است.

219,000 تومان

پیور کراتین مستر بادی ورلد 300 گرم

پیور کراتین مستر بادی ورلد منبعی مناسب برای ورزشکاران در فعالیت‌های عضلانی و قدرتی با شدت بالا به منظور به حداکثر رساندن راندمان فعالیت ورزشی و در نتیجه بهبود عضله سازی و ریکاوری است. این محصول علاوه بر کراتین مونوهیدرات دارای ویتامین B6 نیز بوده و روند سوخت و ساز بدن را به مقدار زیادی بهبود می‌بخشد.

117,000 تومان

ال کارنیتین 1000 میلی گرم مایع همراه با شیکر

محلول ال کارنیتین 1000 میلی گرم مایع دارای بیشترین جذب و بهترین نتیجه را نسبت به سایر محصولات دارد، در این محصول از بهترین ماده اولیه، تولید شرکت سوئیسی لونز استفاده شده است.

85,000 تومان

پودر کراتین مونوهیدرات دوبیس 300 گرم

مکمل کراتین مونوهیدرات دوبیس سطح انرژی بدن را افزایش داده و  موجب افزایش مقاومت عضلانی، افزایش قدرت و حجم ماهیچه می‌شود.

77,000 تومان

قرص آمینو وی 2222 دوبیس

قرص آمینو وی 2222 دوبیس مخلوطی از پروتئین وی و حاوی مقادیر زیادی از انواع اسید آمینه‌ها می باشد که سبب عضله‌سازی و افزایش حجم عضله می‌شود. همچنین این محصول حاوی ال کارنیتین است که موجب کمک به چربی‌سوزی نیز می‌شود.

105,000 تومان
حداقل: 5,000 تومان حداکثر: 705,000 تومان
ريال5000 ريال705000