مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مکمل بدنسازی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول آمینو ژل پرولب 200 عددی

کپسول آمینو ژل پرولب به دلیل شکل ژلاتینی کپسول ها دارای جذب بسیار سریعی می باشد. کمک به رشد و افزایش حجم عضلانی، ریکاوری و جلوگیری از ریزش عضلات در دوره مصرف از ویژگی های این محصول است.
287,300 تومان

کپسول پمپ NO3 کروم سلوکور 90 عددی

مکمل پمپ NO3 کروم سلوکور محصولی فوق العاده برای پمپاژ خون بهتر به عضلات و درنتیجه افزایش کیفیت تمرینات و عضله سازی بهتر می باشد.
180,000 تومان

ال کارنیتین فیول مایع 1100 توینلب با طعم تمشک 473 میلی لیتر

ال کارنیتین فیول مایع 1100 توینلب با اثرات فوق العاده بر روی متابولیسم چربی و کاهش چربی های خون، مانند تری گلیسیریدها و با تسریع عبور اسیدهای چرب از غشاء سلولی به داخل میتوکندری و افزایش تامین انرژی از آنها در بدن می باشد.

117,600 تومان

قرص کافئین 100 میلی گرم ویدر 200 عددی

قرص کافئین ۱۰۰ میلی گرم ویدر شما را برای یک تمرین ورزشی پرانرژی آماده می نماید. همچنین بزرگسالان نیز می توانند از کافئین برای افزایش انرژی، شادابی و چربی سوزی استفاده نمایند.کافئین در قهوه و شکلات به وفور یافت می شود.

60,000 تومان

پمپ سی فور ریپد سلوکور 180 گرم

مکمل پمپ سی فور ریپد سلوکور پیش از تمرینات ورزشی، جهت بالا بردن توان، انرژی و تمرکز در حین تمرینات پر شدت استفاده می شود که به بالا بردن میزان چربی سوزی کمک می نماید.

198,000 تومان

پروتئین وی سینتا 6 بی اس ان 1.32 کیلو گرم

پروتئین وی سینتا 6 بی اس ان سرشار از پروتئین ترکیبی و در عین حال از کالری و کربوهیدرات کمی برخوردار است. این مکمل با طعم فوق العاده خود موجب سنتز پروتئین در عضلات و رشد عضلات ورزشکاران خواهد شد و در هر ساعت از شبانه روز قابل استفاده می باشد.

205,000 تومان

پروتئین وی سینتا 6 بی اس ان 2.27 کیلو گرم

پروتئین سینتا 6 بی اس ان منبعی فوق العاده و با کیفیت پروتئین های ترکیبی از بهترین منابع به همراه آمینو اسید های ضروری و غیر ضرروی می باشد که با طعم فوق العاده خود در تقویت و رشد عضلات و همچنین ریکاوری بدن بسیار موثر است.

355,000 تومان

قرص ال آرژنین 1000 میلی گرم اپکس 90 عددی

قرص ال آرژنین اپکس حاوی آمینو اسیدی ضروری است که به عنوان یک پیش ماده برای ساخت پروتئین در بدن و همچنین افزایش میزان اکسید نیتریک می باشد که باعث بالا بردن جریان خون و ایجاد پمپ رضایت بخش در عضلات می شود. آرژنین همچنین محرک خوبی برای ترشح هورمون رشد می باشد.

86,400 تومان

پودر پروتئین وی کور پرفورمنس سلوکور 28 سروینگ

پودر پروتئین وی کور پرفورمنس سلوکور منبعی غنی از پروتئین می باشد که علاوه بر حفظ عضلات ضعیف پس از ورزش و فعالیت بدنی، به ساخت عضلات جدید نیز کمک می کند. این پودر حاوی عصاره ها و طعم دهنده های مناسب دسر می باشد و از آن می توان به عنوان ماده اولیه تهیه دسرها استفاده کرد.

195,000 تومان

پک 2 عددی مولتی ویتامین اپتی من و آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن

آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن ترکیبی از عوامل انرژی زای طبیعی مانند چای سبز و عصاره قهوه سبز می باشد. سرعت جذب آمینو اسیدها از جمله BCAA برای عضله سازی و آرژنین برای سنتز نیتریک اسید، در این محصول بالا می باشد. آمینو انرژی به شما برای افزایش قدرت و تمرکز ذهنی در طول تمرینات کمک می کند.مولتی ویتامین اپتی من اوپتیموم نوتریشن یک سیستم غذایی کامل با بیش از 75 ترکیب ممتاز است. این مکمل شامل آمینو اسیدهای شاخه دار (BCAA)، گلوتامین و آرژنین می باشد که باعث رشد توده های عضلانی و توسعه آنها می شود، مولتی ویتامین اپتی من به طور خاص برای مردان می باشد.


  • برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک محصولات کلیک نمایید.
227,000 تومان

پک 3 عددی مکمل ورزشی، پمپ C4 سلوکور + آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن همراه با مچ بند

آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن ترکیبی از عوامل انرژی زای طبیعی مانند چای سبز و عصاره قهوه سبز می باشد. سرعت جذب آمینو اسیدها از جمله BCAA برای عضله سازی و آرژنین برای سنتز نیتریک اسید، در این محصول بالا می باشد. آمینو انرژی به شما برای افزایش قدرت و تمرکز ذهنی در طول تمرینات کمک می کند.


پمپ سی فور پینک لیموناد سلوکور مکمل ورزشی مخصوص ورزشکاران است که پیش از تمرین جهت بالا بردن توان انرژی و تمرکز در حین تمرینات پر شدت ورزشی مصرف می شود.


  • در این پک 2 عدد مچ بند به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک محصولات کلیک نمایید.
399,000 تومان

پمپ سی فور (C4) سلوکور 195 گرم

پمپ سی فور سلوکور مکمل ورزشی مخصوص ورزشکاران است که پیش از تمرین جهت بالا بردن توان انرژی و تمرکز در حین تمرینات پر شدت ورزشی مصرف می شود.

144,000 تومان 149,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 637,000 تومان
ريال0 ريال637000