مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مکمل بدنسازی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پروتئین ۱۰۰ درصد بیف کانسنتریت سایتک نوتریشن ۲۰۰۰ گرم

پروتئین ۱۰۰ درصد بیف کانسنتریت سایتک نوتریشن حاوی پروتئین هیدرولیز شده گوشت گاو است. یک نکته مهم و ضروری در مصرف پروتئین، تجزیه آن به اجزای انرژی است. کالری ساخته شده به عنوان واحدهای ساختمان برای عضلات عمل خواهد کرد.

605,000 تومان

پروتئین ۱۰۰ درصد بیف کانسنتریت سایتک نوتریشن ۱۰۰۰ گرم

پروتئین ۱۰۰ درصد بیف کانسنتریت سایتک نوتریشن حاوی پروتئین هیدرولیز شده گوشت گاو است که منبع غنی و سرشاری از پروتئین بدون کراتین اضافی است.

315,800 تومان

قرص بی سی ای ای + ویتامین ب 6 بایوتک 200 عددی

قرص بی سی ای ای + ویتامین ب 6 بایوتک از تجزیه عضلات جلوگیری کرده، متابولیسم طبیعی پروتئین و گلیکوژن را افزایش داده و موجب کاهش خستگی می‌شود.

293,000 تومان

قرص ال کارنیتین ۱۰۰۰ بایوتک 60 عددی

قرص ال کارنیتین ۱۰۰۰ بایوتک با تامین ال کارنتین مورد نیاز بدن موجب سوخت و ساز چربی‌ها و در نتیجه کاهش وزن می‌شود. این مکمل با بالا بردن سطح انرژی و استقامت بدن از خستگی و کوفتگی بدن ورزشکاران جلوگیری می‌کند. 

233,000 تومان

قرص کافئین + تائورین بایوتک ۶۰ عددی

کافئین + تائورین بایوتک یک جایگزین عالی برای نوشیدنی‌هایی با دوز کم و کربوهیدرات بالا است. این مکمل به عنوان مکمل قبل از تمرین آماده شده است. محتویات این مکمل شامل کافئین و تائورین است که برای افزایش انرژی در میان ورزشکاران استفاده می‌شود.

236,600 تومان

سافت ژل سی ال ای ۴۰۰ بایوتک 80 عدد

سافت ژل سی آل ای ۴۰۰ افتر بایوتک دارای دوز ۴۰۰ میلی گرم در هر عدد بوده و تا ۴ عدد در روز و دوز ۱۶۰۰ میلی گرم قابل استفاده است. این محصول فاقد کربوهیدرات و شکر است و روند چربی سوزی و کاهش وزن را تسریع می‌بخشد.

134,600 تومان

پروتئین وی ۱۰۰% پروفشنال سایتک نوتریشن 2350 گرم

پروتئین وی ۱۰۰% پروفشنال سایتک نوتریشن با دارا بودن آمینو اسید به صورت افزوده و همچنین آنزیم‌های هضم و جذب، بالاترین درصد جذب را بدون تداخل در سیستم گوارشی فراهم می‌آورد.

629,000 تومان

پروتئین بار شوکو پرو سایتک نوتریشن 55 گرم

پروتئین بار شوکو پرو سایتک نوتریشن یک خوراکی مغذی در دوره رژیم است و بدون داشتن شکر و چربی بالا می‌تواند به عنوان یک میان وعده نیازهای تغذیه‌ای عضلات شما را نیز برطرف نماید.

17,000 تومان

پودر ریکاوری افتر بایوتک 630 گرم

پودر ریکاوری افتر بایوتک یک محصول فوق حرفه ای به منظور ریکاوری پس از تمرین است. این محصول دارای ۲۲ ماده موثر در فرآینده ریکاوری، عضله سازی و بازگشت توان و انرژی برای شما است.

359,000 تومان

اکسی تروپین 4 واحد بین المللی سوماتروپین اکسیر

ترکیب اکسی تروپین 4 واحد بین المللی سوماتروپین به‌صورت پودر و همراه با حلال، جهت تهیه محلول تزریقی عرضه می‌شود. پودر جهت محلول تزریقی حاوی هورمون رشد انسانی بیوسنتتیک (سوماتروپین) به عنوان ماده موثره است. سوماتروپین یک هورمون درون ریز با اثرات متابولیک و محرک رشد است.

تماس بگیرید

آمپول سیناتروپین سوماتروپین سیناژن 5 میلی گرم

آمپول سیناتروپین (سوماتروپین) سیناژن برای درمان کمبود رشد در کودکان و بزرگسالانی کاربرد دارد که میزان هورمون رشد طبیعی در بدن آنها از حد معمول کمتر است.
تماس بگیرید

آمپول تستوسترون آندرون 100 میلی گرم کاسپین تامین 10 عدد

آمپول تستوسترون آندرون 100 میلی گرم اثر مهار کننده و ضد استروژن بر تومورها و متاستازهای پستان (که حساس به هورمون باشند) دارد. تستوسترون و استرهای آن باید به‌صورت تزریقی مصرف شود، زیرا بعد از مصرف خوراکی توسط کبد به سرعت غیر فعال می‌شوند.

 

فروش آمپول آندرون 100 میلی گرم بدون تجویز پزشک ممنوع بوده و این صفحه تنها جهت معرفی محصول است.

 
تماس بگیرید
حداقل: 0 تومان حداکثر: 705,000 تومان
ريال0 ريال705000