داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مکمل رژیمی غذایی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص شیرین کننده کم کالری بر پایه سوکرالوز کاندرل 600 عدد

قرص شیرین کننده کم کالری بر پایه سوکرالوز کاندرل جایگزینی بسیار مناسب برای حبه‌های قند است که با وجود شیرینی برابر با آنها باعث افزایش کالری، قند خون و پوسیدگی دندان‌ها نمی‌شود.

63,000 تومان

پودر شیرین کننده کم کالری بر پایه سوکرالوز کاندرل

پودر شیرین کننده کم کالری بر پایه سوکرالوز کاندرل جایگزینی مناسب برای شکر و قند است و برای افراد دیابتی یا کاهش وزن بسیار مناسب است.

16,200 تومان

قرص آلگورا رازک ۱۰۰ عددی

 قرص آلگورلا حاوی جلبک کلرلا ولگاریس و دیگر ویتامین‌ها و مواد معدنی است که برای افراد بالای ۴ سال قابل استفاده است و به منظور ارتقای سیستم ایمنی مصرف می‌شود. 

68,000 تومان

کپسول ال-کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم وبر نچرالز ۶۰ عدد

کپسول ال-کارنیتین ۵۰۰ میلی گرم وبر نچرالز کمک مؤثر به افزایش سطح انرژی بدن و ترمیم عضلات کرده و به دلیل گیاهی بودن کاملاً متناسب با رژیم افراد گیاهخوار است.

83,000 تومان

کپسول ژلاتینی پی جی ایکس وبر نچرالز60 عددی

کپسول ژلاتینی پی جی ایکس روزانه وبر نچرالز با ایجاد احساس سیری موجب کاهش اشتها و در نهایت لاغری می‌شود. همچنین باعث کمک به کاهش قند و چربی خون خواهد شد.

96,330 تومان

قرص سیدر وینگر کمپلکس (سرکه سیب) نچرال ورلد 100 عددی

قرص سیدر وینگر کمپلکس نچرال ورد حاوی پکتین بوده که این فیبر در سیب هم وجود دارد و در زمان گوارش سرعت انباشتگی چربی‌ها را کند و دفع آن‌ها را آسان‌تر می‌کند. همچنین خاصیت اسیدی آن باعث کاهش شاخص گلایسمی مواد غذایی مصرفی می‌شود و به این ترتیب میزان قند خون کاهش یافته و چربی‌ها انباشته نمی‌شوند.

40,300 تومان

کپسول کربواسلیم هلث اید 60 عددی

کپسول کربواسلیم هلث اید ترکیبی طبیعی از عصاره لوبیای قرمز، عصاره چای سبز و کروم است که از طریق مهار ترشح آنزیم هضم کننده کربوهیدرات ها، مانع از جذب آنها شده و به کاهش وزن بدون عوارض جانبی کمک می کند.

72,000 تومان

کپسول ارلیستات 120 ونوستات 21 عددی

کپسول ارلیستات 120 ونوستات با مهار آنزیم‌های چربی سبب عدم هضم چربی می‌شوند و این چربی های گوارش نیافته از بدن دفع شده و لاغری اتفاق می افتد.

31,200 تومان

مکمل گلوکومانان سانکت برنهارد 42 ساشه

مکمل گلوکومانان سانکت برنهارد یک فیبر غذایی مفید، محلول و قابل تخمیر است که از ریشه گیاه کنجاک که گیاه بومی آسیا است، بدست می آید. این فیبر بسیار کم کالری است و فضای معده را اشغال کرده و سبب احساس سیری می شود در نتیجه سبب کاهش مصرف غذا در وعده غذایی بعدی می شود.

147,000 تومان

قرص گرین برن امین 30 عددی

قرص گرین برن امین دارای اثر کاهش دهنده چربی خون، درمان کمکی در کاهش وزن بدن و درمان سوء هاضمه و نفخ می باشد.

20,000 تومان

کپسول چای سبز و سرکه سیب سوپر نچرال 60 عددی

کپسول چای سبز و سرکه سیب سوپر نچرال مناسب برای کنترل وزن و کمک به حفظ سلامتی هر چه بیشتر بدن می باشد. این محصول حاوی عصاره کاملیا سایننسیس (درخت چای) است.

37,800 تومان

قرص کالوریس اف بی سی ایکس فارماتون 90 عددی

قرص کالوریس اف بی سی ایکس فارماتون به دفع چربی تا 500 کالری در روز کمک کرده و موجب تناسب اندام می شود. کاهش کلسترول خون، تنظیم سطح انسولین و کاهش سطح تری گلیسیرید خون از دیگر تاثیرات این محصول می باشد.

160,000 تومان
حداقل: 16,200 تومان حداکثر: 160,000 تومان
ريال16200 ريال160000