مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

کم خونی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص اکتی آیرون لیبرتی سوئیس 30 عددی

قرص اکتی آیرون لیبرتی سوئیس مولتی ویتامین جهت کمک به درمان انواع کم خونی می باشد. با رفع کم خونی بدن به کمک این مکمل غذایی عوارض ناشی از آن از جمله خستگی و بی حالی بدن نیز برطرف می شود. به علاوه ترکیبات موجود در این محصول به چربی سوزی بدن و حفظ تناسب اندام کمک می کند.

0 تومان

کپسول فرو-دین هولیستیکا 32 عددی

کپسول فرو-دین هولیستیکا مکمل آهن به همراه اسید فولیک، ویتامین B12 و ویتامین C است که کم خونی و فقر آهن را از بین برده و برای بانوان در سنین تولید مثل بسیار مناسب می باشد.
31,400 تومان

کپسول فولایرون رازک 30 عددی

کپسول فولایرون رازک ترکیبی از آهن و اسید فولیک است. آهن در درمان و پیشگیری آنمی فقر آهن کاربرد دارد. اسيد فوليك به منظور پيشگيري و درمان حالات مرضي ناشي از كمبود اين ويتامين مصرف مي شود.
9,300 تومان

قرص نوتری دایت فرولین آیرون اسی 40 عددی

قرص نوتری دایت فرولین آیرون اسی یکی از بهترین مکمل ها در زمینه درمان کم خونی است و حاوی آهن، اسید فولیک و ویتامین B12 و ویتامین C است که برای افزایش جذب آهن در فرمولاسیون این مکمل قرار گرفته است.
70,800 تومان

کپسول ففول اینترافارم 30 عددی

کپسول ففول اینترافارم یک فرآورده خون ساز است که هر کپسول آن شامل ۱۵۰ میلی گرم سولفات آهن و 500 میکروگرم فولیک اسید می باشد. که از آن به عنوان مکمل غذایی جهت بهبود کم خونی ناشی از کمبود آهن و اسید فولیک استفاده می شود.

26,160 تومان

کپسول هموویت پلاس هلث اید 30 عددی

کپسول هموویت پلاس هلث اید تامین کننده رژیم غذایی غنی از ویتامین ها و مواد معدنی می باشد و اجزای لازم برای ایجاد سلول های قرمز خون و بهبود سیستم گردش خون را دارد و همچنین نشاط روزانه بدن و حفظ سیستم ایمنی سالم و ایده آل را برای مردان، زنان و افرادی که با نیازهای خاص غذایی زندگی می کنند، را فراهم می کند.

44,100 تومان

کپسول آیرون پلاس مارینوکس 60 عددی

کپسول آیرون پلاس مارینوکس مکمل غذایی آهن به همراه ویتامین C، ویتامین های گروه B و ویتامین D می باشد. این مجموعه به درمان و پیشگیری کم خونی ناشی از کم خونی آهن و رفع علایم آن کمک می نماید.

26,200 تومان

قرص فولیک اسید 600 فولاسین سان لایف 60 عددی

قرص فولیک اسید 600 فولاسین سان لایف حاوی ویتامین های B6 و B12 و همچنین آهن و اسید فولیک بوده و در تشکیل خون ایفای نقش می کند. این محصول با تنظیم سطح انرژی در بدن موجب رفع ضعف و بی حالی شده و به عملکرد صحیح اندام های مختلف به ویژه سیستم عصبی کمک می کند.

21,000 تومان

کپسول ایزی آیرون سوپرنچرال 60 عددی

کپسول ایزی آیرون سوپرنچرال حاوی ویتامین C ،B12، اسید فولیک و آهن می باشد که به انرژی بخشی بدن، نگهداری هموگلوبین خون در سطح مناسب و به رفع کم خونی کمک می کند.

53,400 تومان

کپسول سیدرال فورت فارمانوترا 20 عددی

کپسول سیدرال فورت فارمانوترا علاوه بر قابلیت جذب بالای آهن، با افزایش تحمل گوارشی، از عوارض ناشی از آن نظیر تهوع و دل درد پیشگیری می نماید. سیدرال فورت در زمان های نیاز به مقادیر بیشتری آهن، کم خونی فقر آهن شدید و حتی برای استفاده طولانی مدت بسیار مناسب است.

65,000 تومان

قرص فرولایف فارمالایف 30 عددی

قرص فرولایف فارمالایف حاوی مقادیر کافی آهن، زینک، مس، ویتامین C، ویتامین B12، بابونه، گندم و عصاره گیاه آسرولا می باشد که موجب درمان و همچنین جلوگیری از کم خونی بدن می گردد و توانایی بدن در مقابل استرس را افزایش داده و به افزایش سیستم ایمنی بدن کمک شایان می نماید.

75,600 تومان

کپسول آهن به همراه ویتامین ث، ب 12 و فولیک اسید ساپورت نوتریشن 60 عددی

مصرف روزانه کپسول آهن به همراه ویتامین ث، ب 12 و فولیک اسید ساپورت نوتریشن در رفع کم خونی ناشی از فقر آهن بسیار موثر است. آهن، ویتامین B12 و فولیک اسید سبب تولید متناسب گلبول قرمز می شود. ویتامین C موجود در این محصول نیز به افزایش جذب آهن کمک می کند.

48,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 114,000 تومان
ريال0 ريال114000