داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

گوارش

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول پایلوشات بی اس کی 30 عددی

کپسول پایلوشات بی اس کی حاوی لاکتوباسیلوس روتری غیر زنده به همراه منیزیم اکساید، کلسیم کربنات و زینک گلوکونات است که میزان هلیکوباکترپیلوری را در معده به میزان قابل توجهی کاهش داده و در نتیجه باعث بهبود زخم معده و التهابات آن می‌شود.

29,800 تومان

پودر لاکتول نیچرز اونلی 30 عدد

لاکتول نیچرز اونلی از پروبیوتیک‌ها در برابر حرارت و اسید محافظت می‌کند و موجب گوارش راحت تر غذا می‌شود. همچنین از اسهال و یبوست‌های مکرر جلوگیری می‌کند.

58,320 تومان

شربت لاکتولوز اوسمولاک 250 میلی لیتر

شربت لاکتولوز اوسمولاک به عنوان ملين باعث جذب آب به داخل روده بزرگ شده و دفع مدفوع را آسان مي‌كند. اين دارو براي كاهش آمونياك خون نيز مصرف مي‌شود.

16,900 تومان

کپسول دیلیست زیست تخمیر 30 عدد

کپسول دیلیست زیست تخمیر در برطرف کردن اختلالات شایع گوارشی نظیر اسهال حاد عفونی، اسهال ناشی از آنتی‌بیوتیک، اسهال ناشی از تغذیه روده‌ای و اسهال مسافرتی، کاهش علائم بیماری‌های التهابی روده و سندروم روده تحریک‌پذیر، کاهش زخم‌های گوارشی ناشی از هلیکوباکترپیلوری و عفونت‌های انگلی موثر است.

39,000 تومان

قرص استیلن دونگ-آ 40 عددی

قرص استیلن دونگ-آ داروی طبیعی تهیه شده از عصاره گیاه آرتمیزیا آرگی فولیوم (گیاه درمنه ژاپنی) است که توسط شرکت داروسازی و تحقیقات دارویی دونگ- آ کره جنوبی ساخته شده است.
28,000 تومان

قرص دی ویت پروبیو هلث اید 30 عددی

قرص دی ویت پروبیو هلث اید ترکیب متعادل خوبی از مولتی ویتامین و مواد معدنی همراه با پروبیوتیک و کوآنزیم کیوتن می باشد که به حفظ تعادل سطح انرژی، تامین سلامت دستگاه گوارش کمک می کند.

58,860 تومان

قرص لاکتول نیچرز اونلی 30 عدد

لاکتول نیچرز اونلی از پروبیوتیک ها در برابر حرارت و اسید محافظت می کند و موجب گوارش راحت تر غذا می گردد. همچنین از اسهال و یبوست های مکرر جلوگیری می کند.

74,000 تومان
حداقل: 16,900 تومان حداکثر: 74,000 تومان
ريال16900 ريال74000