مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

یائسگی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول روغن گل مغربی استیل منس آمی ویتال 30 عدد

کپسول روغن گل مغربی استیل منس آمی ویتال نوعی كپسول ژلاتینی محتوی عصاره روغنی گل مغربی است که به رفع مشکلات قبل از یائسگی و مشکلات ناشی از افزایش سن نظیر درد مفاصل، آرتروز کمک می‌کند.

32,700 تومان

کپسول منوپوزفری میکس نچرال 100 عدد

از خواص و ویژگی‌های کپسول منوپوزفری میکس نچرال می‌توان کمک به آرامش و خواب، کمک به تعریق شبانه و تپش قلب، کمک به تغییرات رفتاری و گرگرفتگی و کاهش عوارض دوران یائسگی را نام برد. 

68,700 تومان

کپسول ژلاتینی نوتری پریم رز نوتری سنتری 90 عددی

کپسول ژلاتینی نوتری پریم رز نوتری سنتری کپسولی است که ماده اصلی آن گل پامچال مغربی است که  منبعی غنی از اسیدهای چرب ضروری است. این اسیدها به کاهش علایم پیش از قاعدگی و یائسگی کمک می‌کنند.

99,000 تومان

کپسول نرم ژلاتینی منوهالت پلاس ویوا تیون 30 عددی

کپسول نرم ژلاتینی منوهالت پلاس ویوا تیون حاوی 24 ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز خانم ها در دوران یائسگی می باشد که به کاهش علایمی همچون گر گرفتگی و اختلالات خواب کمک می نماید.
53,300 تومان

قرص ایزومکس ویتابیوتیکس 30 عددی

قرص ایزومکس ویتابیوتیکس با ترکیب ویژه و منحصر به  فرد خود، علاوه بر رفع علایم ناشی از دوران یائسگی، باعث بهبود عملکرد سیستم قلبی و عروقی و حفظ استحکام و سلامت استخوان ها خواهد شد. این محصول جایگزین طبیعی درمان های هورمونی در دوران یائسگی می باشد که نسبت به این درمان ها کم عارضه تر و موثرتر است.

43,000 تومان

قرص منوپیس ویتابیوتیکس اورجینال مخصوص بانوان 30 عددی

قرص منوپیس ویتابیوتیکس سبب حفظ و تعادل ریز مغذی های خاص مناسب دوران یائسگی در بدن می شود. این محصول یک فرمول متعادل و دقیق و جامع شامل 21 ریزمغذی ضروری به همراه ایزوفلان های سویا بوده که علاوه بر رفع علایم و نشانه های یائسگی سبب بهبود ساخت کلاژن پوست، حفظ استحکام و سلامت استخوان ها می شود.

90,000 تومان
حداقل: 32,700 تومان حداکثر: 99,000 تومان
ريال32700 ريال99000