مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

پوست، مو و ناخن

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص خط دار اکولایف رازک 60 عدد

قرص اکولایف رازک موجب تغذیه، تقویت و تحریک رشد مو و ناخن شده و مشکل ریزش مو را در بین زنان و مردان حل می‌نماید. این قرص سرشار از ویتامین‌های گروه B است و تاثیر زیادی در رشد مجدد موها دارد.

60,840 تومان

قرص جوشان زینک پلاس ب کمپلکس یوروویتال 20 عدد

قرص جوشان زینک پلاس ب کمپلکس یوروویتال در بسیاری از فرآیندهای داخل بدن نقش دارد، به‌طوری‌که فعال کننده بیش از صد آنزیم مختلف در بدن بوده و به همراه ویتامین‌های گروه B در تقویت سلامت پوست، مو و ناخن بسیار تاثیر گذارد است

20,000 تومان

کپسول بیوتی هلث 1000 میکروگرم هلث اید 30 عددی

کپسول بیوتی هلث 1000 میکروگرم هلث اید حاوی ویتامین B7 موثر در سلامتی پوست، مو و ناخن است. تقویت و زیبایی مو، سلامتی و شادابی پوست، افزایش استقامت و زیبایی ناخن‌ها با مصرف این ویتامین حاصل خواهد شد.

25,500 تومان

قرص زینک پلاس سوپرابیون 60 عدد

زینک پلاس سوپرابیون بهترین مکمل برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن است که شامل روی و ویتامین‌های گروه B نظیر، اسید فولیک، بیوتین و اسیدپانتوتنیک است. بیوتین و پانتوتنیک اسید موجب رشد موهای براق، پوستی لطیف و ناخن‌های سخت می‌شوند.

39,200 تومان

قرص نورکرین اکسترا استرنج مخصوص بانوان فارما مدیکو ۶۰ عدد

قرص نورکرین بانوان با داشتن ویتامین‌ها و عصاره‌های مفید برای رشد موها از ریزش مو جلوگیری کرده و همچنین باعث تقویت رشد موها شده و روند سفید شدن موها را به تعویق می‌اندازد.

413,000 تومان

قرص نورکرین مخصوص آقایان فارما مدیکو ۶۰ عدد

هر قرص نورکرین مخصوص آقایان فارما مدیکو دارای مقدار حدودی ۳۰۰ میلی‌گرم ماریلکس است. که طبق تحقیقات آزمایشگاهی این میزان از ماریلکس در کنار سایر ترکیبات به بالاترین میزان سبب بهبود عملکرد چرخه رشد مو می‌شود.

413,000 تومان

آمپول ب-پانوکس (دکسپانتنول) اوکسین داروی وشت 6 عدد

آمپول ب-پانوکس حاوی 500 میلی‌گرم دکسپانتنول در هر 2 میلی‌لیتر است. دکسپانتنول از مشتقات ویتامین B است و با مکانیسم افزایش متابولیسم چربی سبب کاهش تجمع چربی زیر پوستی شده و اثر آن شامل اکسیداسیون کربوهیدرات و گلوکونئورژنز، سنتز و بازسازی اسید چرب و سنتز استروئید است.

90,000 تومان

کپسول سلن پلاس آپوویتال 30 عددی

کپسول سلن پلاس آپوویتال حاوی سلنیوم، روی و ویتامین های C ،E و A است و یک مکمل ایده‌آل برای کمک به تقویت و حفظ سلامت پوست، مو و ناخن محسوب می‌شود.

48,000 تومان

قرص ریجن دایت اسی 30 عدد

قرص ریجن دایت اسی کامل‌ترین و موثرترین مکمل غذایی برای درمان ریزش و تقویت مو، تغذیه کامل پوست، مو و ناخن با ویتامین‌ها و مکمل‌های معدنی است که به درمان موخوره نیز کمک می‌کند.

118,800 تومان

آمپول بيوتين 5 میلی گرم بایر بسته 6 عددی

آمپول بيوتين یا ویتامین B7 به‌صورت مکمل (خوراکی یا تزریق) در مواردی مانند ریزش شدید مو، شکستگی ناخن‌ها، التهابات پوستی در نوزادان، دیابت و در افسردگی متوسط و تقویت پوست به جهت زیبایی تجویز می‌شود.

 

فروش آمپول بیوتین بدون تجویز پزشک ممنوع بوده و این صفحه تنها جهت معرفی محصول است.

0 تومان

آمپول بپانتن 250 میلی گرم بایر بسته 6 عددی

آمپول بپانتن ۲۵۰ میلی گرم بایر یک روش درمانی برای تقویت موهای ضعیف، نازک و آسیب‌دیده است. برای اثر دهی بیشتر این آمپول همزمان با آمپول بیوتین ۵ میلی گرم تزریق می‌شود.

 

فروش آمپول بپانتن بدون تجویز پزشک ممنوع بوده و این صفحه تنها جهت معرفی محصول است.

0 تومان

قرص سیستین B6 زینک رازک 60 عدد

قرص سیستین B6 زینک رازک مکملی جهت تغذیه، تقویت و افزایش رشد مو و ناخن‌ها با فرمولاسیون کاملی از اسیدهای آمینه، ویتامین‌ها و مواد معدنی است.

80,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 413,000 تومان
ريال0 ريال413000