داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مکمل های گیاهی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول سوی منوپوز سبز دارو 30 عدد

کپسول سوی منوپوز در کاهش عوارض یائسگی، ضد گر گرفتگی، تعریق شبانه و پوکی استخوان و به عنوان تنظیم کننده هورمون زنانه کاربرد.

23,500 تومان

قرص یوری فکت امی ویتال 50 عدد

قرص یوری فکت امی ویتال جهت پیشگیری از ابتلا به عفونت مجرای ادراری و تکرر ادراری توصیه و تجویز می‌شود.

16,000 تومان

قرص گارلت سیر امی ویتال 100 عدد

قرص گارلت سیر امی ویتال پائین آورنده چربی خون، ضدفشار خون، ضد تجمع پلاکت ها و فیبرینولیتیک، همچنین در تصلب شرائین، سرماخوردگی، سرفه، برونشیت و احتمال ابتلا به عفونت کاربرد دارد.

12,000 تومان

آبنبات سرماخوردگی سیباس سلس با طعم نعناع و اکالیپتوس 12 عدد

آبنبات سرماخوردگی سیباس سلس دارای طعم دلپذیر نعناع و اکالیپتوس بوده، خنک کننده مجاری تنفسی و خوشبوکننده دهان است. این آبنبات به بهبود سرماخوردگی، آنفولانزا، سرفه و برونشیت کمک می‌کند.

8,800 تومان

قرص ایموپرت بیونوریکا 50 عدد

قرص ایموپرت بیونوریکا یک داروی گیاهی سنتی است که در درمان علائم اولیه سرماخوردگی و علائم در طی دوره سرماخوردگی، نظیر خارش گلو، گلو درد، دشواری در بلع و سرفه استفاده می‌شود. این قرص حاوی ریشه گیاه ختمی، پوست درخت بلوط، گل‌های بابونه، گیاه قاصدک، گیاه دم اسب، گیاه بومادران، و برگ گردو است.

41,500 تومان

کپسول زینتوما 250 گل دارو 30 عدد

کپسول زینتوما 250 گل دارو ضد تهوع و استفراغ بوده و برای مصرف در دوران بارداری مناسب است. این کپسول به بهبود بیماری حرکت و آرتریت روماتوئید کمک می‌کند. هر کپسول محتوی ۲۵۰ میلی‌گرم گرانول پودر ریزوم زنجبیل است.

14,000 تومان

شربت فیژان رازک 120 میلی لیتر

شربت فیژان رازک جهت درمان یبوست باعث افزایش حرکات پرستالتیک روده و کاهش جذب آب و الکترولیت شده و همچنین ترشح مایعات در روده بزرگ را از طریق تحریک ترشح فعال کلراید افزایش می‌دهد.

9,500 تومان

شربت هانی تیم یاس دارو 120 میلی‎لیتر

شربت هانی تیم موجب رفع مشکلات تنفسی (سرفه، تنگی نفس، برونشیت ولارنژیت) و مشکلات سوء هاضمه (نفخ، برونشیت و لارنژیت) می‎شود. 

17,300 تومان

شربت برونکوسین پورسینا 120 میلی لیتر

شربت برونکوسین پورسینا دارویی صد درصد گیاهی حاوی عصاره استاندارد شده گیاه آویشن است. گیاه آویشن از دیرباز برای تسکین سرفه‌های ناشی از آسم و برونشیت به خصوص در اطفال مورد استفاده قرار می‌گرفته که فاقد عوارض جانبی است.

18,000 تومان

قطره کولیف بی اس کی ۳۰ میلی لیتر

قطره کولیف بی اس کی حاوی سایمتیکون، روغن شوید و رازیانه به منظور بهبود عملکرد دستگاه گوارش کودکان استفاده می‌شود و دردهای شکمی نوزادان را برطرف می‌نماید. 

13,800 تومان

شربت ضد سرفه آی ویلین با طعم عسل لاگاپ 100 میلی لیتر

شربت ضد سرفه آی ویلین با طعم عسل لاگاپ حاوی عصاره برگ خشک شده پیچک هیدراهلیکس بوده و التهاب حاد مجاری تنفسی ناشی از سرفه را برطرف می‌کند. این محصول درمانی برای بیماری برونشیت مزمن هم به شمار می‌آید.

18,500 تومان

کپسول گیاهی تاخیر جنسی ممسک کیمیاگر 10 عدد

کپسول تاخیر جنسی ممسک کیمیاگر یک محصول گیاهی است که بر پایه تجربیات موفق بر گرفته از طب سنتی تهیه شده است و با کم کردن حساسیت اندام تناسلی موجب کمک به رفع انزال زودرس در مردان می‌شود. این فرآورده در افراد گرم مزاج اثربخشی بالاتری خواهد داشت.

18,000 تومان
حداقل: 3,450 تومان حداکثر: 118,800 تومان
ريال3450 ريال118800