مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مکمل گیاهی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول لاغری تن لس سلامت گستر آرتیمان 60 عددی

کپسول لاغری تن لس آرتیمان با استفاده از ترکیبات گیاهی خود شامل زیره سیاه، زنیان، کرفس و چای سبز به کاهش وزن کمک می کند. این کپسول از طریق افزایش سوخت و ساز و کاهش جذب کالری در بدن باعث چری سوزی خصوصا در ناحیه شکم و پهلو شده و ضمن کاهش اشتها در کاهش چربی خون نیز موثر است.

35,500 تومان

کپسول کربوفایت کارن 120 عددی

مکمل کربوفایت کارن حاوی عصاره لوبیا سفید و پیکولینات کروم می باشدکه سبب کاهش جذب کربوهیدرات پیچیده و درنتیجه کاهش وزن می شود.

131,000 تومان

کپسول روگرین قائم دارو 30 عدد

کپسول روگرین قائم دارو حاوی چای سبز، عصاره هسته انگور و ویتامین C می باشد. روگرین قائم دارو یک محصول مناسب برای جلوگیری از افزایش وزن می باشد و به حفظ سلامت عمومی بدن، کاهش بیماری های قلبی و همچنین جلوگیری از سرطان کمک می کند.

4,900 تومان

کپسول لاغری (مهزل) بارمان روناک 90 عددی

کپسول لاغری (مهزل) بارمان روناک حاوی عصاره های گیاهی مختلف می باشد و برای از بین بردن چربی های زائد بدن و کاهش وزن و به دنبال آن، ثابت نگهداشتن وزن مورد استفاده قرار می گیرد.

53,300 تومان

قرص گرین کافی بی اس کی 60 عددی

عصاره دانه قهوه سبز در قرص گرین کافی بی اس کی حاوی بیش از 50% اسید کلروژنیک و کافئین کم (کمتر از 2 درصد) است، با چند مکانیسم منحصر به فرد به مصرف کنندگان کمک می کند که وزنشان را به طور طبیعی و ایمن کاهش دهند.

41,000 تومان

سبوس برنج ناژوان گیاه 950 گرم

سبوس برنج ناژوان گیاه با تامین ویتامین های مورد نیاز و حذف شده از برنج سفید، باعث تقویت و رشد موها شده و همچنین با حفظ رطوبت پوست از چروک شدگی و پیری پوست جلوگیری کرده و در سوزاندن چربی ها بسیار موثر است. این محصول با استفاده از ماشین آلات مدرن آلمانی تولید شده و کاملا بهداشتی و استریل می باشد.

59,000 تومان

کپسول گرین لس سلامت گستر آرتیمان 60 عددی

کپسول گرین لس سلامت گستر آرتیمان از عصاره ی قهوه ی سبز و همچنین چای سبز استفاده شده و برای افزایش متابولیسم بدن، کاهش وزن و چربی سوزی (به خصوص ناحیه شکم و پهلو) بسیار مفید است.

53,000 تومان

کپسول اسلیم می نچرال ورلد 60 عددی

کپسول اسلیم می نچرال ورلد با بهره گیری از عصاره های گیاهی چای سبز، گوارانا، گارسینیا، رودیولا و فلفل سیاه هندوستان باعث کنترل اشتها و همچنین کاهش بافت چربی می شود. این محصول همچنین حاوی عنصر کروم می باشد که در تنظیم سوخت و ساز قندها و کاهش میل به شیرینی موثر است.

100,000 تومان

کپسول گیاهی لاغری کیمیاگر 60 عددی

کپسول گیاهی لاغری کیمیاگر حاوی عصاره های گیاهی مختلف می باشد و برای از بین بردن چربی های زائد بدن و کاهش وزن و به دنبال آن، ثابت نگهداشتن وزن مورد استفاده قرار می گیرد.

24,000 تومان

کپسول اسلیم تکس سبز دارو 60 کپسول

کپسول اسلیم تکس سبز دارو حاوی عصاره دانه قهوه سبز می باشد که از طریق کاهش میزان گلوکز در بدن و با افزایش سوخت و ساز باعث جلوگیری از جذب چربی و از بین رفتن وزن اضافه بدن می شود. ماده موثره موجود در قهوه سبز به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کرده و در برابر رادیکال های آزاد از سلول ها محافظت می کند.

45,000 تومان

کپسول اسلیم فول سبز دارو 60 کپسول

کپسول اسلیم فول سبز دارو با ترکیبات گیاهی موثر، موجب سوختن چربی اضافه بدن شده و میل شما به شکر و شیرینی را کاهش می دهد. این محصول در کنار یک برنامه مناسب رژیم غذایی، در کاهش وزن بسیار کارآمد خواهد بود.

45,000 تومان

کپسول اسلیم مکس قائم دارو 30 عددی

کپسول اسلیم مکس قائم دارو با دارا بودن عصاره گیاهانی مانند تخم کرفس، رازیانه، عصاره زیره سبز و کاسنی، با افزایش سوخت و ساز بدن در کاهش وزن موثر است. اسلیم مکس علاوه بر کاهش اشتها از جذب چربی در روده نیز جلوگیری می کند.

15,000 تومان
حداقل: 4,900 تومان حداکثر: 131,000 تومان
ريال4900 ريال131000