داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

افزایش قوای جنسی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول گیاهی تاخیر جنسی ممسک کیمیاگر 10 عدد

کپسول تاخیر جنسی ممسک کیمیاگر یک محصول گیاهی است که بر پایه تجربیات موفق بر گرفته از طب سنتی تهیه شده است و با کم کردن حساسیت اندام تناسلی موجب کمک به رفع انزال زودرس در مردان می‌شود. این فرآورده در افراد گرم مزاج اثربخشی بالاتری خواهد داشت.

18,000 تومان

کپسول جینسینگ + آرژنین سندروس 45 عدد

کپسول جینسینگ + آرژنین سندروس قوای ج ن س ی را تقویت می کند و بهبود عملکرد سلول های عضلانی را به دنبال دارد. این کپسول همچنین با پیری و عوارض آن نیز مقابله می کند.

32,500 تومان

کپسول لاوویگ سبز دارو مخصوص آقایان 60 عددی

کپسول لاوویگ سبز دارو مخصوص آقایان می باشد. با دارا بودن عصاره گیاهان میتوان از آن به عنوان محصولی 100 درصد گیاهی نام برد. کپسول لاوویگ علاوه بر تنظیم هورمون های جنسی، عملکرد سیستم عصبی را نیز منظم می نماید و باعث ایجاد آرامش و رفع استرس در فرد می گردد.

62,000 تومان

کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما 60 عددی

کپسول سینورکس آر ایکس، با ترکیبات گیاهی خود که از جنسینگ، جینکوبیلوبا و یوهمبین به دست آمده است؛ دارویی کارآمد در زمینه درمان مشکلات جنسی آقایان بوده و با افزایش انرژی و به حداقل رساندن خستگی های فیزیکی و روحی، موجب افزایش قوای جنسی و جلوگیری از انزال زودرس می شود.

93,000 تومان

قرص روکش‎دار آفرودیت گل دارو 30 عددی

قرص روکش‎دار آفرودیت گل دارو تهیه شده از مواد موثره گیاهانی همچون زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک می‎باشد که در آقایان موجب رفع ناتوانی‎های ج ن س ی، ان زال زودرس و افزایس تمایلات ج ن س ی آن‎ها خواهد شد. همچنین مصرف این فرآورده در افزایش میل ج ن س ی بانوان نیز موثر می‎باشد.

34,000 تومان

قطره گیاهی آفرودیت گل دارو 30 میلی‎لیتر

قطره گیاهی آفرودیت گل دارو تهیه شده از مواد موثره گیاهانی همچون زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک می‎باشد که در آقایان موجب رفع ناتوانی‎های (ج ن س ی)، انزال زودرس و افزایش تمایلات (ج ن س ی) آن‎ها خواهد شد. همچنین مصرف این فرآورده در افزایش میل (ج ن س ی) بانوان نیز موثر می‎باشد.

25,500 تومان
حداقل: 18,000 تومان حداکثر: 93,000 تومان
ريال18000 ريال93000