داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سلامت ریه

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

آبنبات سرماخوردگی سیباس سلس با طعم نعناع و اکالیپتوس 12 عدد

آبنبات سرماخوردگی سیباس سلس دارای طعم دلپذیر نعناع و اکالیپتوس بوده، خنک کننده مجاری تنفسی و خوشبوکننده دهان است. این آبنبات به بهبود سرماخوردگی، آنفولانزا، سرفه و برونشیت کمک می‌کند.

8,800 تومان

قرص ایموپرت بیونوریکا 50 عدد

قرص ایموپرت بیونوریکا یک داروی گیاهی سنتی است که در درمان علائم اولیه سرماخوردگی و علائم در طی دوره سرماخوردگی، نظیر خارش گلو، گلو درد، دشواری در بلع و سرفه استفاده می‌شود. این قرص حاوی ریشه گیاه ختمی، پوست درخت بلوط، گل‌های بابونه، گیاه قاصدک، گیاه دم اسب، گیاه بومادران، و برگ گردو است.

41,500 تومان

شربت هانی تیم یاس دارو 120 میلی‎لیتر

شربت هانی تیم موجب رفع مشکلات تنفسی (سرفه، تنگی نفس، برونشیت ولارنژیت) و مشکلات سوء هاضمه (نفخ، برونشیت و لارنژیت) می‎شود. 

17,300 تومان

شربت برونکوسین پورسینا 120 میلی لیتر

شربت برونکوسین پورسینا دارویی صد درصد گیاهی حاوی عصاره استاندارد شده گیاه آویشن است. گیاه آویشن از دیرباز برای تسکین سرفه‌های ناشی از آسم و برونشیت به خصوص در اطفال مورد استفاده قرار می‌گرفته که فاقد عوارض جانبی است.

18,000 تومان

شربت ضد سرفه آی ویلین با طعم عسل لاگاپ 100 میلی لیتر

شربت ضد سرفه آی ویلین با طعم عسل لاگاپ حاوی عصاره برگ خشک شده پیچک هیدراهلیکس بوده و التهاب حاد مجاری تنفسی ناشی از سرفه را برطرف می‌کند. این محصول درمانی برای بیماری برونشیت مزمن هم به شمار می‌آید.

18,500 تومان

شربت پروسپیتان رازک ۱۲۰ میلی لیتر

شربت پروسپیتان رازک برای درمان سرفه، مخاط دستگاه تنفسی، التهاب و سوزش گلو استفاده می‌شود. به همین دلیل یکی از داروهای موثر برای درمان بیماری سرماخوردگی به شمار می‌آید.

20,000 تومان

شربت اکسپکتورانت و ضد سرفه تیمکس ایران داروک ۱۲۰ میلی لیتر

شربت تیمکس یکی از قدیمی‌ترین اکسپکتورانت‌های گیاهی حاوی آویشن باغی با خاصیت رفع التهابات مجاری تنفسی و خلط آوری است.

9,000 تومان

سوسپانسیون ضد سرفه و خلط آور اوپیوکاف ۱۲۰ میلی لیتر

سوسپانسیون اوپیوکاف برای تسکین سرفه‌های خشک و خلط دار ناشی از سرماخوردگی، انفولانزا، سینوزیت، لارنژیت و همچنین بهبود تنفس با کاهش التهاب استفاده می‌شود.

26,000 تومان

شربت پلیوم بهشاد دارو 120 میلی لیتر

شربت پلیوم بهشاد دارو شربتی ویژه و خوشمزه با طعم توت فرنگی برای برطرف کردن بیماری های تنفسی می باشد. استفاده از این محصول موجب تامین نیاز شما برای بهبود بیماری هایی همچون آبریزش بینی و علائم سرماخوردگی می شود.

23,000 تومان

شربت تیماسین دارو گستر یاسین 120 میلی لیتر

شربت تیماسین یک شربت گیاهی است که از عصاره هیدروالکلی مرزنجوش و آویشن ساخته شده است و در درمان سرفه های خشک و مزمن و رفع علایم سرماخوردگی، آنفولانزا، گلودرد، کمک به درمان برونشیت و ناراحتی های تنفسی (آسم) استفاده می شود.

15,000 تومان

شربت برونکوتیدی تولیدارو 120 میلی لیتر

شربت برونکوتیدی تولیدارو تهیه شده از آویشن شیرازی می باشد که تاثیر بسزایی در درمان برونشیت و سرفه های همراه با اسپاسم در بیماری سیاه سرفه دارد و خلط آور و موثر در درمان سرفه می باشد.

6,100 تومان

شربت زینکلد کیمیاگر توس 60 میلی لیتر

شربت زینکلد کیمیاگر یک شربت گیاهی بوده و به منظور پیشگیری و درمان سرماخوردگی و آنفولانزا، تسکین سرفه ناشی از عفونت تنفسی، پیشگیری از سرایت عفونت در مدارس و مهد کودک ها و یا در سفر کاربرد داشته و برای افرادی که مکررا به سرماخوردگی مبتلا می شوند، بسیار مفید است.

7,500 تومان
حداقل: 6,000 تومان حداکثر: 41,500 تومان
ريال6000 ريال41500