مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

سلامت ریه

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شربت پلیوم بهشاد دارو 120 میلی لیتر

شربت پلیوم بهشاد دارو شربتی ویژه و خوشمزه با طعم توت فرنگی برای برطرف کردن بیماری های تنفسی می باشد. استفاده از این محصول موجب تامین نیاز شما برای بهبود بیماری هایی همچون آبریزش بینی و علائم سرماخوردگی می شود.

23,000 تومان

شربت تیماسین دارو گستر یاسین 120 میلی لیتر

شربت تیماسین یک شربت گیاهی است که از عصاره هیدروالکلی مرزنجوش و آویشن ساخته شده است و در درمان سرفه های خشک و مزمن و رفع علایم سرماخوردگی، آنفولانزا، گلودرد، کمک به درمان برونشیت و ناراحتی های تنفسی (آسم) استفاده می شود.

10,800 تومان

شربت برونکوتیدی تولیدارو 120 میلی لیتر

شربت برونکوتیدی تولیدارو تهیه شده از آویشن شیرازی می باشد که تاثیر بسزایی در درمان برونشیت و سرفه های همراه با اسپاسم در بیماری سیاه سرفه دارد و خلط آور و موثر در درمان سرفه می باشد.

6,100 تومان

شربت زینکلد کیمیاگر توس 60 میلی لیتر

شربت زینکلد کیمیاگر یک شربت گیاهی بوده و به منظور پیشگیری و درمان سرماخوردگی و آنفولانزا، تسکین سرفه ناشی از عفونت تنفسی، پیشگیری از سرایت عفونت در مدارس و مهد کودک ها و یا در سفر کاربرد داشته و برای افرادی که مکررا به سرماخوردگی مبتلا می شوند، بسیار مفید است.

7,500 تومان

شربت ضد سرفه کالیک نوتک فار 120 میلی لیتر

شربت ضد سرفه کالیک نوتک فار حاوی عصاره شیرین بیان، آویشن و عسل بوده و دارای خواص ضد سرفه، خلط آور و ضد اسپاسم می باشد. این شربت همچنین دارای اثرات ضد باکتری، ضد ویروس و ضد قارچ است و به درمان گلودرد، سرماخوردگی، لارنژیت، برونشیت، تب و آنفولانزا کمک می کند.

17,500 تومان

شربت سیموسپان سیمرغ دارو 120 میلی لیتر

شربت سیموسپان سیمرغ دارو گشاد کننده مجاری تنفسی و کمک به رفع تنگی نفس بوده و ضد عفونی کننده مجاری تنفسی، خلط آور و ضد سرفه است.

14,100 تومان

شربت زوفا عسلی رازک 120 میلی لیتر

شربت زوفا عسلی رازک شربتی با ترکیبات کاملا گیاهی و موثر در درمان سرفه های کهنه، نزله، تنگی نفس و ربو (تنگی نفس ناشی از حساسیت) می باشد.

12,800 تومان

شربت سرفه کودکان آیورا اهورا دارو 60 میلی لیتر

شربت سرفه کودکان آیورا اهورا دارو با بهره مندی از مواد موثر گیاه عشقه، برای بهبود سرفه ناشی از بیماری های برونشیتی و التهاب حاد و مزمن مجاری تنفسی به کار می رود.

8,000 تومان

شربت سرفه آیورا اهورا دارو 120 میلی لیتر

شربت سرفه آیورا اهورا دارو حاوی عصاره برگ خشک عشقه می باشد که به بهبود سرفه ناشی از بیماری های برونشیتی و التهاب حاد و مزمن مجاری تنفسی کمک می نماید.

12,600 تومان

قرص جوشان آیورا اهورا دارو 10 عددی

قرص جوشان آیورا اهورا دارو جهت بهبود سرفه های ناشی از بیماری های برونشیتی و التهاب حاد و مزمن مجاری تنفسی به کار می رود. این قرص جوشان فاقد مواد قندی می باشد.

5,500 تومان

شربت کاف استاپ باریج اسانس 60 میلی لیتر

شربت کاف استاپ باریج اسانس تهیه شده از عصاره گیاهان آویشن و عشقه، ضد سرفه و خلط آور می باشد و در درمان مشکلات تنفسی موثر است. این محصول با خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ موجب ضد عفونی شدن مجاری تنفسی شده و به درمان علائم سرماخورگی نیز کمک می کند.

7,700 تومان

شربت زینگاویش سلامت گستر آرتیمان 120 میلی لیتر

شربت زینگاویش آرتیمان اکسپکتورانت و خلط آور است که حاوی عصاره های گیاهی موثر در درمان سرفه و التهابات مجاری تنفسی می باشد. ویژگی برجسته این شربت غنی شدن آن با ویتامین ث است که در التهابات تنفسی و سرماخوردگی به سیستم ایمنی کمک می کند تا در کنار سایر عوامل باعث بهبودی بیماران شود.

15,400 تومان
حداقل: 5,000 تومان حداکثر: 24,600 تومان
ريال5000 ريال24600