مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

گوارش

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص گاسترودین دینه 50 عددی

قرص گاسترودین دینه باعث درمان التهاب و بهبود درد معده شده و در درمان و پیشگیری از زخم معده و اثنی عشر موثر می باشد. این قرص حاوی عصاره ریشه شیرین بیان، کالاندولا و ریشه ختمی است، که حضور ترکیبات موثر در درمان گاستریت و زخم های گوارشی در این گیاهان طی مطالعات مختلفی به اثبات رسیده است.

7,700 تومان

شربت رکولیک نوتک فار 120 میلی لیتر

شربت رکولیک نوتک فار یک شربت گیاهی است که از مواد موثره گیاه بابونه آلمانی و عسل تهیه شده است و برای تنظیم عملکرد دستگاه گوارش و پیشگیری و درمان زخم ها و التهابات معده و روده مناسب می باشد. این شربت همچنین دارای اثرات ضد نفخ و ضد اسپاسم بوده و در درمان سو هاضمه مفید است.

17,200 تومان

شربت آنتی رفلاکس بی باریج اسانس 120 میلی لیتر

شربت آنتی رفلاکس بی باریج اسانس حاوی عصاره آلوئه ورا بوده و داروی موثری جهت پیشگیری از برگشت محتویات اسیدی معدی به مری می باشد. این محصول با کاهش ترشح اسید معده و اثر التیام بخشی و ضد التهابی، به کنترل علائم رفلاکس کمک می کند.

14,600 تومان

کپسول بوستر لیور آرتیمان 30 عدد

کپسول بوستر لیور آرتیمان تقویت کننده اعمال کبد و پیشگیری کننده آسیب های کبدی می باشد که در درمان اختلالاتی از جمله هپاتیت، سیروز، کبد چرب و مسمومیت های کبدی موثر است. این محصول صد در صدر طبیعی از عصاره خشک گیاهان خارمریم، کنگر فرنگی و زردچوبه تهیه شده است.

25,500 تومان

شربت زینلین سلامت گستر آرتیمان 120 میلی لیتر

شربت زینلین آرتیمان تهیه شده از ترکیبات کاملا گیاهی، موجب تحریک و افزایش حرکات روده برای دفع مدفوع می شود. بنابراین یبوست را برطرف نموده و در رفع بواسیر و کولیت های روده بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

13,600 تومان

کپسول رولاکس قائم دارو 30 عددی

کپسول رولاکس قائم دارو دارای اثرات ملینی می باشد و از آن در درمان تنبلی روده استفاده می شود، در نتیجه یبوست ناشی از این ناراحتی را برطرف می کند. همچنین این محصول به علت داشتن مقادیر قابل توجهی از اسانس فرار، اثرات ضد اسپاسمی و ضد نفخی دارد.

5,700 تومان

پودر دینه برن دینه 250 گرم

دینه برن به علت دارا بودن در صد بالای الیاف خوراکی غیرقابل جذب وکالری بسیار کمی که ایجاد می کند، با کاهش احساس گرسنگی، می تواند در رژیم های لاغری نتایج مطلوب ظاهر نماید. همچنین دینه برن، ملین گیاهی موثری می باشد که در درمان و پیشگیری بی نظمی های دستگاه گوارش مانند یبوست مورد استفاده قرار می گیرد.

5,600 تومان

پلانتاژل گرانول دینه 10 ساشه

پلانتاژل گرانول دینه با داشتن موسیلاژ و صمغ، دارای خاصیت نرم کنندگی، ضد التهاب، ضد اسپاسم، جذب سموم و ضد عفونی کننده معده و روده بوده و حرکات پریستالتیک روده را که در اثر بیماری های اسهالی افزایش می یابد، تنظیم و به حالت طبیعی بر می گرداند.

8,000 تومان

کپسول ژلاکس 1000 (روغن کرچک) دانا 50 عددی

ماده موثره کپسول ژلاکس 1000، روغن کرچک می باشد. روغن کرچک خاصیت ملینی داشته و به صورت خوراکی در درمان و کنترل انواع یبوست مورد استفاده قرار می گیرد.

11,850 تومان

موسیلیوم ایران داروک 7 ساشه

پودر موسیلیوم ایران داروک یک مکمل گیاهی برای بهبود سیستم گوارش می باشد. موسیلیوم در درمان یبوست های مزمن، هموروئيد ترومبوزه دردناک، شقاق يا آبسه پرينه ای، فتق دیافراگم، تنگی آنوركتال، سندروم روده تحریک پذیر و همچنین برای پایین آوردن کلسترول خون موثر است.

6,800 تومان

قطره کارمینت پورسینا 30 میلی لیتر

قطره کارمینت پورسینا از عصاره گیاهان نعناع، گشنیز و بادرنجبویه تهیه شده و حاوی هیچگونه ماده شیمیایی نمی باشد. این گیاهان از قدیم بعنوان اشتها آور و ضد سوء هاضمه مصرف می شده اند. ترکیبات این سه گیاه باعث تقویت اثر یکدیگر شده، به همین خاطر این قطره از خاصیت درمانی قابل توجهی برخوردار است.

4,000 تومان

شربت لاگزاریسین دینه 40 گرم

لاگزاریسین بعنوان مسهل جهت آماده سازی كولون و ركتوم برای انجام رادیوگرافی و آمادگی قبل از اعمال جراحی بیمار به كار می رود. روغن کرچک موجود در شربت لاگزاریسین دینه موجب می شود دفع راحت تر صورت بگیرد و بنابراین بدن برای برخی از اعمال جراحی آماده شود.

4,500 تومان
حداقل: 4,000 تومان حداکثر: 25,500 تومان
ريال4000 ريال25500