داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

گوارش

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کپسول زینتوما 250 گل دارو 30 عدد

کپسول زینتوما 250 گل دارو ضد تهوع و استفراغ بوده و برای مصرف در دوران بارداری مناسب است. این کپسول به بهبود بیماری حرکت و آرتریت روماتوئید کمک می‌کند. هر کپسول محتوی ۲۵۰ میلی‌گرم گرانول پودر ریزوم زنجبیل است.

14,000 تومان

شربت فیژان رازک 120 میلی لیتر

شربت فیژان رازک جهت درمان یبوست باعث افزایش حرکات پرستالتیک روده و کاهش جذب آب و الکترولیت شده و همچنین ترشح مایعات در روده بزرگ را از طریق تحریک ترشح فعال کلراید افزایش می‌دهد.

9,500 تومان

قرص گاسترودین دینه 50 عددی

قرص گاسترودین دینه باعث درمان التهاب و بهبود درد معده شده و در درمان و پیشگیری از زخم معده و اثنی عشر موثر می باشد. این قرص حاوی عصاره ریشه شیرین بیان، کالاندولا و ریشه ختمی است، که حضور ترکیبات موثر در درمان گاستریت و زخم های گوارشی در این گیاهان طی مطالعات مختلفی به اثبات رسیده است.

7,700 تومان

شربت رکولیک نوتک فار 120 میلی لیتر

شربت رکولیک نوتک فار یک شربت گیاهی است که از مواد موثره گیاه بابونه آلمانی و عسل تهیه شده است و برای تنظیم عملکرد دستگاه گوارش و پیشگیری و درمان زخم ها و التهابات معده و روده مناسب می باشد. این شربت همچنین دارای اثرات ضد نفخ و ضد اسپاسم بوده و در درمان سو هاضمه مفید است.

17,200 تومان

شربت آنتی رفلاکس بی باریج اسانس 120 میلی لیتر

شربت آنتی رفلاکس بی باریج اسانس حاوی عصاره آلوئه ورا بوده و داروی موثری جهت پیشگیری از برگشت محتویات اسیدی معدی به مری می باشد. این محصول با کاهش ترشح اسید معده و اثر التیام بخشی و ضد التهابی، به کنترل علائم رفلاکس کمک می کند.

14,600 تومان

کپسول بوستر لیور آرتیمان 30 عدد

کپسول بوستر لیور آرتیمان تقویت کننده اعمال کبد و پیشگیری کننده آسیب های کبدی می باشد که در درمان اختلالاتی از جمله هپاتیت، سیروز، کبد چرب و مسمومیت های کبدی موثر است. این محصول صد در صدر طبیعی از عصاره خشک گیاهان خارمریم، کنگر فرنگی و زردچوبه تهیه شده است.

25,500 تومان

شربت زینلین سلامت گستر آرتیمان 120 میلی لیتر

شربت زینلین آرتیمان تهیه شده از ترکیبات کاملا گیاهی، موجب تحریک و افزایش حرکات روده برای دفع مدفوع می شود. بنابراین یبوست را برطرف نموده و در رفع بواسیر و کولیت های روده بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

13,600 تومان

کپسول رولاکس قائم دارو 30 عددی

کپسول رولاکس قائم دارو دارای اثرات ملینی می باشد و از آن در درمان تنبلی روده استفاده می شود، در نتیجه یبوست ناشی از این ناراحتی را برطرف می کند. همچنین این محصول به علت داشتن مقادیر قابل توجهی از اسانس فرار، اثرات ضد اسپاسمی و ضد نفخی دارد.

6,900 تومان

پودر دینه برن دینه 250 گرم

دینه برن به علت دارا بودن در صد بالای الیاف خوراکی غیرقابل جذب وکالری بسیار کمی که ایجاد می کند، با کاهش احساس گرسنگی، می تواند در رژیم های لاغری نتایج مطلوب ظاهر نماید. همچنین دینه برن، ملین گیاهی موثری می باشد که در درمان و پیشگیری بی نظمی های دستگاه گوارش مانند یبوست مورد استفاده قرار می گیرد.

5,000 تومان

پلانتاژل گرانول دینه 10 ساشه

پلانتاژل گرانول دینه با داشتن موسیلاژ و صمغ، دارای خاصیت نرم کنندگی، ضد التهاب، ضد اسپاسم، جذب سموم و ضد عفونی کننده معده و روده بوده و حرکات پریستالتیک روده را که در اثر بیماری های اسهالی افزایش می یابد، تنظیم و به حالت طبیعی بر می گرداند.

8,000 تومان

کپسول ژلاکس 1000 (روغن کرچک) دانا 50 عددی

ماده موثره کپسول ژلاکس 1000، روغن کرچک می باشد. روغن کرچک خاصیت ملینی داشته و به صورت خوراکی در درمان و کنترل انواع یبوست مورد استفاده قرار می گیرد.

25,800 تومان

موسیلیوم ایران داروک 7 ساشه

پودر موسیلیوم ایران داروک یک مکمل گیاهی برای بهبود سیستم گوارش می باشد. موسیلیوم در درمان یبوست های مزمن، هموروئيد ترومبوزه دردناک، شقاق يا آبسه پرينه ای، فتق دیافراگم، تنگی آنوركتال، سندروم روده تحریک پذیر و همچنین برای پایین آوردن کلسترول خون موثر است.

6,800 تومان
حداقل: 4,000 تومان حداکثر: 27,300 تومان
ريال4000 ريال27300