مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

میسویک (Misswake)

خمیر دندان میسویک (Misswake) در سال 1929 پدید آمد. این محصول مناسب کسانی تولید شد که می خواستند دندان های درخشان تری داشته باشند و همچنین از مضرات خمیر دندان های دیگر به دور باشند. میسویک به عنوان اولین خمیر دندان سفیدکننده شناخته می شود و ترکیبات منحصر به فرد آن موجب می شود تا کسانی که زیاد چای یا قهوه مصرف می کنند، از داشتن دندان هایی زرد و کدر رنج نبرند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

دهانشویه دندان های حساس میسویک 400 میلی لیتر

دهانشویه دندان های حساس میسویک با ایجاد یک لایه محافظ و ضد حساسیت بر روی دندان، حساسیت آن را تسکین داده و از بروز حساسیت جلوگیری می کند. همچنین قادر است تا با شستشوی سریع حفره های دهان و دندان از التهاب و بروز خونریزی جلوگیری کند. این محصول را می توان داروی آرامش بخش و مسکن سریع برای دندان ها دانست.

9,000 تومان

دهانشویه توتال کر میسویک 400 میلی لیتر

دهانشویه توتال کر میسویک دارای خاصیت سفید کنندگی و ضد حساسیت است که از حفره دهانی و دندان ها با قدرتی بالا محافظت می کند.

9,000 تومان

دهانشویه سفید کننده میسویک 400 میلی لیتر

محلول دهانشویه میسویک دارای خاصیت سفیدکنندگی فوق العاده می باشد که علت آن وجود دو آنزیم طبیعی پیامین و آلانتویین در آن است. با از بین بردن لک های به وجود آمده در اثر مصرف زیاد چای، قهوه و سیگار دندان ها را روشن و براق می کند و با باکتری هایی که باعث ایجاد بوی بد دهان می شوند، مقابله می کند.

13,800 تومان

خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک 100 میلی لیتر

خمیر دندان سفید کننده روزانه میسویک با داشتن مواد موثر آلانتویین، اس ام اف پی تحت تکنولوژی منحصر به فرد آنتی هایپر، تمام حفره هایی را که چشم قادر به دیدن آنها نیست، پر می کند.

8,100 تومان

خمیر دندان کودک با طعم آناناس میسویک 50 میلی لیتر

خمیر دندان کودک با طعم آناناس میسویک مناسب کودکان حتی با دندان های حساس یا آسیب دیده است. این محصول دارای کلسیم و پروتئین شیر به منظور محافظت از دندان های شیری کودکان می باشد.

7,200 تومان

خمیر دندان کودک با طعم سیب میسویک 50 میلی لیتر

خمیر دندان کودک با طعم سیب میسویک مناسب برای کودکان می باشد. این محصول با دارا بودن کلسیم و پروتئین شیر، سبب محافظت از دندان های شیری کودکان می شود.

7,200 تومان

خمیر دندان کودک با طعم موز و بلوبری میسویک 50 میلی لیتر

خمیر دندان کودک با طعم موز و بلوبری میسویک مناسب برای کودکان می باشد. این محصول با دارا بودن کلسیم و پروتئین شیر، سبب محافظت از دندان های شیری کودکان می شود.

7,200 تومان
حداقل: 7,200 تومان حداکثر: 13,800 تومان
ريال7200 ريال13800