داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

میلوپا (Milupa)

میلوپا (Milupa) توسط امیل لوئیس پاولی و روبرت لائر که یک نانوا بود برای اولین بار در سال 1921 بنیانگذاری شد. این شرکت تا سال 1950 تنها به تولید شیر خشک بسنده کرد تا در نهایت تولید سرلاک را نیز آغاز کرد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

شیر خشک ببلاک ای آر میلوپا مخصوص بازگشت محتویات معده 400 گرم

شیر خشک ببلاک ای آر میلوپا مخصوص بازگشت محتویات معده است و در صورتی که شیرخوار به تشخیص پزشک به مشکل بازگشت محتویات دچار باشد، شیر خشک ببلاک ای آر انتخابی مناسب خواهد بود.
27,500 تومان

غذای کمکی ب ب مام میلوپا مناسب مادران شیرده با طعم وانیل 400 گرم

غذای کمکی ب ب مام میلوپا مکمل غذایی مناسبی برای مادران در دوران شیردهی می باشد. در دوران شیردهی مادر باید مواد مغذی بیشتری را دریافت کند تا بتواند درکنار تامین رشد و سلامت فرزندش، به حفظ ذخایر بدن خود نیز کمک نماید.

22,000 تومان

شیر خشک ببجونیور میلوپا مناسب کودکان در حال رشد با طعم وانیل 400 گرم

شیر خشک ببجونیور میلوپا پودر شیر غنی شده مخصوص کودکان در حال رشد است و حاوی کلسیم و ویتامین D بوده که برای رشد طبیعی و سلامت استخوان ها لازم است. همچنین دارای آهن و امگا 3 است که  برای تکامل مغزی کودک لازم است.

18,400 تومان

شیر خشک ببلاک پری مچور میلوپا مناسب از بدو تولد به بعد 400 گرم

شیر خشک ببلاک پری مچور میلوپا مناسب شیرخواران با وزن کم می باشد. این محصول نیازهای اختصاصی نوزادان کم  وزن و نارس را فراهم می سازد و تغذیه ای کامل برای کودکان شما محسوب می گردد. استفاده از این محصول برای رشد و نمو مغز و بینایی مناسب بوده و باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش شیرخوار می گردد.

26,000 تومان

شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا مناسب از بدو تولد به بعد 400 گرم

شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا مخصوص نوزادان محروم از شیر مادر است و مناسب بدو تولد به بعد می باشد. این محصول دارای پروتئین وی است که نسبتا هیدرولیز شده است و بهتر هضم می شود. ترکیب منحصر به فرد چربی آن حاوی بتاپالمتیک اسید که با جذب بهتر کلسیم و چربی شیر کمک به کاهش یبوست می کند.

23,000 تومان

شیر خشک ببلاک ال اف میلوپا مناسب شیرخواران از بدو تولد به بعد 400 گرم

شیر خشک ببلاک  ال اف میلوپا، محصولی مناسب برای  کودکانی است که توانایی هضم لاکتوز را ندارند. این محصول در صورت عدم شیردهی با شیر مادر از بدو تولد قابل استفاده است. لاکتوز قند طبیعی شیر مادر است که در شیر خشک های معمولی نیز وجود دارد.

22,500 تومان

شیر خشک ببلاک 3 میلوپا مناسب شیرخواران از 1 سالگی به بعد 400 گرم

شیر خشک ببلاک 3 میلوپا مطابق با توصیه ها و مقررات بین المللی ساخته شده است. این محصول معمولا برای کودکان نوپا 1 و 2 سال مورد مصرف قرار می گیرد. همچنین جایگزینی ایده آل برای شیر مادر است.

22,000 تومان

شیر خشک ببلاک 2 میلوپا مناسب شیرخواران از 6 تا 12 ماهگی 400 گرم

شیر خشک ببلاک 2 میلوپا شیر خشکی متعادل برای نوزادان سالم 6 تا 12 ماه می باشد که بعنوان رژیم ترکیبی همراه با غذای کمکی روزانه مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول جایگزینی مناسب برای شیر مادر می باشد.

22,000 تومان

شیر خشک ببلاک 1 میلوپا مناسب شیرخواران از بدو تولد به بعد 400 گرم

شیر خشک ببلاک 1 میلوپا شیر خشکی است که در شرایطی که تغذیه از شیر مادر میسر نیست، به شما اطمینان می دهد کودک مواد غذایی مورد نیاز خود را از بدو تولد تا 6 ماهگی دریافت می نماید. همچنین در موردی که تامین شیر مادر کافی نیست، می توان آن را بعنوان غذای مکمل شیر مادر مورد استفاده قرار داد.

22,000 تومان
حداقل: 18,400 تومان حداکثر: 27,500 تومان
ريال18400 ريال27500