مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ناچ کدکس (Nach Kodex)

شرکت پخش سراسری سیلانه سبز یگانه در سال 1388 به ثبت رسید و کار خود را در سال 1389 با واردات، توزیع مویرگی و فروش کالاهای دارویی، آرایشی- بهداشتی و غذایی آغاز کرد. ناچ کدکس (Nach Kodex) درسال 1964 برای اولین بار در آمریکا تولید شد و در ایران با نمایندگی شرکت سیلانه سبز در سال 2007 کار خود را با برند KODEX شروع کرد. کدکس بهترین کیفیت را به دلیل استفاده از بهترین مواد تشکیل دهنده گیاهی از جمله لاتکس خالص، گیاه PUERARIA MIRIFICA و BUTEA SUPERBA دارا می باشد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

کاندوم ناچ کدکس مدل Cold Challenger تعداد 3 عدد

کاندوم ناچ کدکس مدل Cold Challenger دارای ماده تاخیری برای به تاخیر انداختن انزال می باشد. این کاندوم خاردار، حلقوی، تاخیری، تنگ کننده و حاوی ماده لوبریکنت با لیز کنندگی کنترل شده با ماندگاری طولانی می باشد.


5,000 تومان

کاندوم ناچ کدکس مدل Red Cactus تعداد 3 عدد

کاندوم ناچ کدکس مدل Red Cactus ، خاردار با عصاره کاکتوس و انار برای افزایش میل جنسی، مناسب کسانی است که به دنبال یک کاندوم تاخیری خوب هستند.

5,000 تومان

کاندوم ناچ کدکس مدل استند آپ کلاسیک 3 عددی

کاندوم ناچ کدکس مدل استند آپ کلاسیک شفاف بوده و برای کسانی که شفافیت و داشتن حس طبیعی برایشان مهم است بسیار مناسب می باشد. این محصول از لاتکس با کیفیت همراه با مواد روان کننده و کاملا چرب تهیه شده است.

5,000 تومان

کاندوم خاردار ناچ کدکس مدل هنگ اور یخ و آتش 3 عددی

کاندوم خاردار ناچ کدکس مدل هنگ اور یخ و آتش دارای خاصیت دو گانه سرد و گرم می‎باشد و همچنین از نوع کاندوم‎های خاردار است که باعث اوج لذت زوجین خواهد شد.

5,000 تومان

کاندوم ناچ کدکس مدل زیرو 3 عددی

کاندوم ناچ کدکس مدل زیرو از لاتکس طبیعی و خیلی نازک ساخته شده و با داشتن ترکیبات روان کننده برای استفاده افراد خصوصا کسانی‎ که تمایلی به استفاده از این محصولات ندارند، بسیار کارآمد می‎باشد. بعلاوه حاوی ترکیبات گیاهی است که از عفونت جلوگیری می کند.

5,000 تومان