داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

نخ دندان

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

نخ دندان کمانی اورکلین 50 عدد

نخ دندان کمانی اورکلین با استفاده آسان جهت خروج جرم و غذای باقی مانده از میان دندان، از پوسیدگی دندان‌ها و آسیب دیدن تدریجی لثه جلوگیری می‌کند.

8,600 تومان

نخ دندان مینا با اسانس نعنا 50 متر

نخ دندان مینا با استفاده از تکنولوژی پیشرفته به‌صورت متراکم بافته‌شده و به دلیل تراکم افزوده نخ، ریش‌ریش نمی‌شود. این تراکم، حاصل تابیده شدن نخ ۱۵۰ بار بیشتر از نخ‌های معمولی است.

7,000 تومان

نخ دندان نواری دنتال تپه 40 متر

نخ دندان نواری دنتال تپه حاوی موم عسل و با طعم و رایحه ی نعناع تولید شده است. این محصول باکیفیت 40 متر طول داشته و محصولی از کشور سوئد می باشد.
64,000 تومان

نخ دندان نواری ارکید کد D06

نخ دندان نواری ارکید کد D06 با پاک کردن دندان و لثه های شما عمر دندان هایتان را طولانی می نماید. متخصصین استفاده از نخ دندان را قبل از مسواک بسیار توصیه کرده اند.

7,200 تومان

نخ دندان کلاسیک نازک ارکید کد D07

نخ دندان کلاسیک نازک ارکید کد D07 یکی از قدیمی ترین محصولات بهداشت دندان در ایران است که از سال 1370 و توسط ماشین های مدرن تولید می شود.

7,500 تومان

نخ دندان مخصوص بریج و ایمپلنت تپه

نخ دندان مخصوص بریج و ایمپلنت تپه به صورت رشته ای در بسته بندی 30 عددی می باشد. دو سر انتهایی این نخ دندان نایلونی بوده در حالیکه وسط آن اسفنجی می باشد. این نخ دندان برای مراقبت از لثه نیز کارایی دارد.

154,000 تومان

نخ دندان دسته دار تپه سایز کوچک 36 عددی

نخ دندان دسته دار تپه برای استفاده مناسب و راحت، برای کوچکترین فواصل بین دندان طراحی شده است. طراحی ویژه سطح پلاستیکی زیر نخ دندان با یک فشار ظریف دندان موجب می شود تا نخ به راحتی وارد فواصل دندان شود. دسته باریک و بلند آن به راحتی درون دست جا می گیرد.

69,000 تومان

نخ دندان ساتین فلاس اورال بی 25 متر

نخ دندان ساتین فلاس اورال بی با رایحه نعناع ایده آل برای تمیز کردن لثه و فضاهای بین دندانی می باشد و به مقاومت در برابر بیماری های لثه کمک می کند. به دلیل مقاومت بالا در برابر ریش و پاره شدن گزینه ی مناسبی برای انتخاب است.

21,000 تومان

نخ دندان اسنشیال فلاس اورال بی 50 متر

بلافاصله پس از استفاده از نخ دندان اسنشیال فلاس اورال بی ، رایحه نعناع را در دهان احساس می کنید. این محصول به راحتی در میان دندان ها قرار گرفته و در برابر ساییدگی و ریش شدن مقاوم است.

25,000 تومان

نخ دندان رشته ای سوپر فلاس اورال بی مخصوص براکت و بریج 50 عددی

نخ دندان رشته ای سوپر فلاس اورال بی رشته نخ مخصوصی است که بخش میانی آن قطورتر و محکم تر از نخ دندان عادی است و برای تمیز نمودن سطح زیرین روکش و بریج دندانی قابلیت بهتری را دارد. این محصول با طعم نعناع و ایده آل برای تمیزکردن براکت ها، بریج ها و فضاهای باز بین دندانی است.

35,200 تومان
حداقل: 7,000 تومان حداکثر: 154,000 تومان
ريال7000 ريال154000