داروخانه آنلاین دکتر حق نژاد

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

نرم کننده

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

نرم کننده سان سیلک مناسب موهای معمولی 350 میلی لیتر

نرم کننده سان سیلک مناسب موهای معمولی دارای فرمولی انحصاری و با ترکیبات درخشان کننده است. این محصول هر تار مو را به صورت یکنواخت پوشش می دهد و موها را قوی و بی نهایت براق می کند.

12,800 تومان

نرم کننده داو مناسب موهای دارای ریزش 200 میلی لیتر

نرم کننده داو مناسب موهای دارای ریزش موهای نازک را تغذیه کرده و ریزش مو را کاهش می ‏دهد همچنین بلافاصله گره موها را باز کرده، وزکردگی را کاهش داده و رسیدگی به مو را راحت‏ تر می‏ کند.

9,000 تومان

نرم کننده موهای رنگ شده سان سیلک 350 میلی لیتر

نرم کننده موهای رنگ شده سان سیلک با فرمولی انحصاری و تکنولوژی تثبیت رنگ، موجب حفظ درخشندگی و طراوت موهای رنگ شده و از ایجاد موخوره و کدر شدن موهای رنگ شده جلوگیری می کند.

12,800 تومان

نرم کننده روزانه داو مناسب موهای معمولی 200 میلی لیتر

نرم کننده روزانه داو مناسب موهای معمولی است که حاوی سرم میکرو مرطوب کننده و محافظت کننده از مو در برابر آسیب های روزانه با ساختن یک لایه حفاظتی اطراف ریشه های مو می باشد.

8,900 تومان

نرم کننده سان سیلک مناسب موهای خشک 350 میلی لیتر

نرم کننده سان سیلک مناسب موهای خشک باعث جلوگیری از خشکی مو شده و موی خشک را صاف و نرم می کند. این نرم کننده مناسب برای موهای خشک و زبر است.

12,800 تومان

نرم کننده داو مناسب موهای خشک و زبر 200 میلی لیتر

نرم کننده داو مناسب موهای خشک و زبر باعث تغذیه کنندگی و تقویت کنندگی مو می شود. و همچنین سبب ترمیم کنندگی و محافظ مو در برابر آسیب دیدگی می باشد.

10,800 تومان

نرم کننده داو مناسب موهای رنگ شده 200 میلی لیتر

نرم کننده داو مناسب موهای رنگ شده حاوی فایبر اکتیو و کراتین می باشد. این نرم کننده باعث مرطوب کنندگی، ترمیم کنندگی بافت مو می شود و درخشندگی، حفظ طراوت و حجم طبیعی مو، صافی و لطافت مو را به ارمغان می آورد.

8,900 تومان

نرم کننده کرمی ویشی مناسب مو های خشک و آسیب دیده 150 میلی لیتر

نرم کننده کرمی ویشی این محصول حاوی ترکیبات غنی شده همراه با کمپلکس کراتین، که در جهت تقویت و ترمیم مو های آسیب دیده و خشک مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین فرم کرمی این محصول به نرمی و لطافت مو ها نیز کمک می نماید.

86,000 تومان

نرم کننده و حجم دهنده مو لورآل مدل فیبرالوژی السیو مناسب موهای نازک و شکننده 200 میلی لیتر

شامپو نرم کننده و حجم دهنده فیبرالوژی السیو لورآل راه حلی برای موهای نازک و کم حجم است. با استفاده از این محصول موها به طور چشمگیر بعد از هربار شستشو پر پشت و شفاف شده و جلوه خاصی به خود می گیرند.

21,800 تومان

نرم کننده مغذی کره انبه کلوران مناسب موهای خشک 150 میلی لیتر

نرم کننده مغذی کره انبه کلوران حاوی کره انبه، صمغ گوار و کلاژن هیدرولیز شده بوده و علاوه بر ترمیم موها موجب حالت پذیری بهتر موها می شود. این نرم کننده مناسب موهای خشک و آسیب دیده می باشد.

31,000 تومان

شامپو نرم‎کننده ملایم کدلی مناسب انواع مو 200 میلی‎لیتر

شامپو نرم کننده ملایم کدلی سرشار از ترکیبات فعال طبیعی پاک کننده، تقویت کننده و محافظت کننده هر نوع مو حتی موهای رنگ شده می باشد. با فرمول گیاهی بسیار ملایم برای پوست سر و استفاده روزانه مناسب است. سرکه انگور و عصاره هسته انگور موها را شفاف و درخشان می کند. این محصول حتی برای موهای کراتینه نیز مناسب است.

98,700 تومان

نرم کننده نیوآ مدل اینتنس ریپیر مناسب موهای آسیب دیده و خشک 200 میلی لیتر

نرم کننده نیوآ مدل اینتنس ریپیر مناسب موهای آسیب دیده و خشک می باشد و به آن ها نرمی و لطافت می بخشد. نرم کننده اینتنس ریپیر شانه خوردن موها را تسهیل کرده، آن ها را عمیقا بازسازی کرده و درخشش را به آن ها باز می گرداند.

13,500 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 115,000 تومان
ريال0 ريال115000