داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

نوار بهداشتی

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

نوار بهداشتی مولپد سایز بزرگ 8 عددی

نوار بهداشتی آناتومیک سایز بزرگ مولپد بسیار ضخیم و پنبه ای می باشد که دارای پودر جاذبی است که در طول مدت قاعدگی موجب جذب هر چه بیشتر ترشحات خارج شده می شود. شرکت مولپد انواع نوارهای بهداشتی را به منظور افزایش آرامش بیشتر مصرف کنندگان در چند سایز متنوع تولید و عرضه کرده است.
4,600 تومان

نوار بهداشتی مای لیدی سایز متوسط 10 عددی

نوار بهداشتی سایز متوسط مای لیدی بواسطه پودر جاذبی که دارد در طول مدت قاعدگی موجب جذب هر چه بیشتر مقدار خون خارج شده می شود،که این خود دلیل بر پایان سریعتر این دوره می باشد. این نوار بهداشتی به منظور افزایش آرامش بیشتر مصرف کنندگان در چند سایز متنوع روانه بازار شده است.
5,000 تومان

نوار بهداشتی بالدار کتان تافته 10 عددی

نوار بهداشتی بالدار کتان تافته با قدرت جذب بالایی که دارد ویژه استفاده روز می باشد. این نوار مناسب پوست های حساس بوده و می توان از آن به صورت طولانی مدت در طی روز استفاده کرد.
5,500 تومان

نوار بهداشتی ضخیم خیلی بزرگ مولپد 7 عددی

نوار بهداشتی ضخیم خیلی بزرگ مولپد دارای قدرت جذب بالا بوده و سطح خارجی آن نرم و پنبه ای است و به دلیل داشتن منافذ عبور دهنده هوا، در طول روز حساسیتی ایجاد نمی کند و به راحتی قابل استفاده می باشد.
4,600 تومان

نوار بهداشتی بزرگ مولپد سری Ultra بسته 8 عددی

نوار بهداشتی بزرگ مولپد سری Ultra بسیار نازک با قدرت جذب بالا می باشد. سطح خارجی آن نرم و پنبه ای بوده و به دلیل داشتن منافذ عبور دهنده هوا، در طول روز حساسیتی ایجاد نمی کند و به راحتی قابل استفاده می باشد.

4,000 تومان

نوار بهداشتی نازک خیلی خیلی بزرگ سون دی 10 عددی

نوار بهداشتی نازک خیلی خیلی بزرگ سون دی دارای بال های پهنی می باشد که به خوبی بر روی لباس زیر می چسبند و از حرکت نوار جلوگیری می نماید. این پد برای استفاده در طی روز و شب مناسب است. عطر ملایم نوار بهداشتی نازک خیلی بزرگ سون دی از بوی نامطبوع جلوگیری کرده و حس خوشآیندی در فرد ایجاد می کند.

6,950 تومان

نوار بهداشتی نازک خیلی بزرگ سون دی 10 عددی

نوار بهداشتی نازک خیلی بزرگ سون دی تحت تکنولوژی منحصر به فرد ژل جاذب می باشد که برای مدت زمان طولانی با دارا بودن هسته جاذب 3D قدرت جذب و احساس خشکی را بالا می برد. این نوار بهداشتی قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد و برای فعالیت های روزانه احساس راحتی ایجاد می کند.

6,900 تومان

نوار بهداشتی خیلی نازک سون دی سایز بزرگ 10 عددی

نوار بهداشتی خیلی نازک سون دی با دارا بودن هسته جاذب 3D و تکنولوژی منحصر به فرد ژل جاذب، قدرت جذب و احساس خشکی را بالا می برد. این پد برای استفاده در طی روز و شب مناسب است.

6,850 تومان

نوار بهداشتی مشبک مای لیدی سایز بزرگ 10 عددی

نوار بهداشتی مشبک مای لیدی حاوی پودر جاذب با قدرت جذب بالا بوده و در هنگام استفاده امنیت و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد. استفاده از نوار بهداشتی مناسب در ایام قاعدگی ماهیانه (پریود) می تواند نقش مؤثری در سلامت و بهداشت زنان داشته باشد.

7,500 تومان

نوار بهداشتی مای لیدی سایز بزرگ 10 عددی

نوار بهداشتی مای لیدی در سایز بزرگ، ضخیم و با قدرت جذب بالا می باشد. لایه رویی این نوار بهداشتی نرم و پنبه ای می بوده و برای افرادی که پوست حساسی دارند مناسب می باشد.

6,500 تومان

نوار بهداشتی سایز بزرگ آلویز مخصوص شب مدل اولترا نایت 7 عددی

نوار بهداشتی سایز بزرگ آلویز مخصوص شب دارای ضخامت بسیار باریک بوده و قدرت جذب بالایی دارد. اولترا نایت آلویز برای خونریزی زیاد در روزهای اول و استفاده در طول شب مناسب است.

15,300 تومان

نوار بهداشتی بالدار بلند آلویز سایز بزرگ 7 عددی

نوار بهداشتی بالدار بلند آلویز بدون ایجاد حساسیت و خارش، با لایه ای از لوسیون نرم کننده برای لطافت بیشتر پوست می باشد. آلویز ضخیم دارای 3 بالشتک جذب می باشد که برای زمان هایی که خونریزی زیاد است، به مصرف کننده احساس اطمینان می بخشد.

2,900 تومان
حداقل: 2,900 تومان حداکثر: 15,300 تومان
ريال2900 ريال15300