داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

هارتمن (Hartmann)

تولید محصولات هارتمن (Hartmann) برای اولین بار به سال 1874 بر می‎گردد زمانی که آلبرت هارتمن به فکر تولید انبوه پانسمان‎ و چسب های زخم افتاد. شرکت ایران فارمیس در سال 1389 با تاسیس دپارتمانی جدید همکاری خود را با شرکت Paul Hartmann آلمان آغاز کرد.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پانسمان فوق جاذب زتوویت ای هارتمن

پانسمان فوق جاذب زتوویت ای هارتمن با ساختار ساده خود قادر است به نحوی موثر و مقرون به صرفه در زخم هایی که ترشحات زیاد دارند، رطوبت مناسب را در سطح زخم ایجاد کند و مانع از خشک شدن یا خیس خوردن زخم گردد. بدلیل خاصیت بالشتی خود، مانع از وارد آمدن ضربه و تروما به زخم می شود.
2,500 تومان

پوشک مولی کر سوپر هارتمن 14 عددی

پوشک مولی کر سوپر هارتمن مانند یک لباس زیر معمولی نشان داده می شود و قدرت حرکت و تحرک را از فرد نمی گیرد همچنین دارای سیستم جذب سریع هم می باشد.

82,800 تومان

پوشک بزرگسالان شورتی مولی کر موبیل هارتمن 14 عددی

پوشک بزرگسالان شورتی مولی کر موبیل هارتمن در سایزهای متنوع برای بی اختیاری بزرگسالان تولید شده است. این محصول با فرم شورتی خود به راحتی قابل استفاده و تعویض می باشد. قابلیت جذب فوق العاده، سازگاری با پوست، جلوگیری از نشت و همچنین داشتن نشانگر تعویض از ویژگی های این محصول می باشد.

93,600 تومان

فشارسنج مچی دیجیتال هارتمن مدل مبیل

فشارسنج مچی دیجیتال هارتمن مدل مبیل انتخاب مناسبی برای اندازه گیری راحت فشارخون می باشد که از تکنولوژی کامفورت ایر برای اندازه گیری استفاده می کند.

370,000 تومان

فشارسنج بازویی هارتمن مدل دو کنترل

فشارسنج بازویی هارتمن مدل دو کنترل با استفاده از دو روش اندازه گیری نوآورانه جدید خود و با طراحی کاربر پسند به اندازه گیری راحت فشار خون در منزل کمک می کند.

515,000 تومان

فشارسنج بازویی هارتمن مدل کامفورت

فشارسنج بازویی هارتمن مدل کامفورت یک فشارسنج دیجیتالی بوده که فشار خون و ضربان قلب را با پالس دقیق اندازه گیری می کند.

480,000 تومان

پانسمان هیدروزورب کامفورت هارتمن

پانسمان هیدروزورب کامفورت هارتمن، ژل شفاف ورقه ای هیدروسلولار است که برای حفظ رطوبت زخم بسیار موثر می باشد. این پانسمان جهت زخم های سطحی گرانوله و اپتلیزه با ترشح کم، جوش های آبله مرغان، زونا و بیماری های پوستی مناسب می باشد.

20,400 تومان

پانسمان هیدروتک بدون چسب هارتمن

 پانسمان هیدروتک بدون چسب هارتمن آغشته به یک لایه مشبک از هیدروژل می باشد که باعث ممانعت از خشک شدن بستر زخم می شود. این پانسمان در دو نوع بدون چسب و چسب دار است و در سایز های مختلف موجود می باشد.

0 تومان

ژل هیدروزورب هارتمن 15 گرم

ژل هیدروزورب هارتمن باعث تسهیل دبریدمان و برداشتن بافت نکروز در زخم های سطحی و عمقی می شود و قابل استفاده در انواع زخم های فشاری، سوختگی های درجه 2 و زخم های پا می باشد.

44,500 تومان

زتوویت پلاس هارتمن

زتوویت پلاس هارتمن پانسمانی منحصر به فرد است که با ساختار ساده خود قادر است به نحوی موثر و مقرون به صرفه در زخم هایی که ترشحات زیاد دارند، رطوبت مناسب را در سطح زخم ایجاد کند و مانع از خشک شدن یا خیس خوردن زخم گردد. بدلیل خاصیت بالشتی خود، مانع از وارد آمدن ضربه و تروما به زخم می شود.

0 تومان

پانسمان گرد هیدروکلین پلاس(تندروت پلاس) هارتمن 5.5 سانتی متر

پانسمان گرد هیدرو کلین پلاس( تندروت پلاس) هارتمن دارای اثرات آنتی باکتریایی است که برای زخم های عفونی و غیر عفونی و زخم های پر ترشح قابل استفاده می باشد. این پانسمان تمیز کننده زخم به مدت 72 ساعت (3 روز) اثر شستشو و جذب منحصر به فرد دارد.

42,000 تومان

پانسمان هیدرو کلین پلاس( تندروت پلاس) هارتمن 7.5 سانتی متر

پانسمان هیدرو کلین پلاس( تندروت پلاس) هارتمن دارای اثرات آنتی باکتریایی است که برای زخم های عفونی و غیر عفونی و زخم های پر ترشح قابل استفاده می باشد. این پانسمان تمیز کننده زخم به مدت 72 ساعت (3 روز) اثر شستشو و جذب منحصر به فرد دارد.

79,800 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 515,000 تومان
ريال0 ريال515000