مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

هرباسین (Herbacin)

هرباسین یکی از قدیمی ترین برندهای تولید محصولات آرایشی بهداشتی با منشا گیاهی در آلمان است. میراث و سنت به معنی علم هستند؛ این شعار هرباسین است. شروع به کار این برند از سال 1900 و زمانی بود که دو دکتر داروساز به ایده ی بسیار مهمی دست یافتند: یک فرمول جدید و الهام گرفته شده از قلب طبیعت. هرباسین نهایتا به صورت رسمی در سال 1905 در آلمان ثبت شد. محصولات این برند کاملا طبیعی و مخصوص صورت، بدن و مو هستند که به علت محبوبیت بالایی که میان مصرف کنندگان دارند، در اکثر نقاط کره ی زمین شناخته شده هستند. تمامی این محصولات در آزمایشگاه های مجهز هرباسین در آلمان تولید می شوند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

بالم محافظت و ترمیم کننده پوست لب هرباسین 4.8 گرم

بالم محافظت و ترمیم کننده پوست لب هرباسین غنی شده از عصاره های گیاهی و  با جذب سریع فرصتی را فراهم می سازد تا پوست حساس لب ها دربرابر سرما، گرما، سوختگی و عوامل زیان بار محیطی محافظت نماید.

11,800 تومان

کرم مرطوب کننده دست بابونه و گلیسیرین هرباسین

کرم مرطوب کننده دست بابونه و گلیسیرین هرباسین با بهره مندی از خالص تریم شکل عصاره های گیاهی نظیر بابونه و گلیسیرین موجب نرمی، لطافت و رطوبت پوست دست می شود. این محصول از پیری زودرس پوست جلوگیری نموده و از آن در برابر عوامل آسیب رسان به خوبی محافظت می نماید.

20,000 تومان
حداقل: 11,800 تومان حداکثر: 20,000 تومان
ريال11800 ريال20000