مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

هشت در چهار (4×8)

خط تولید محصولات 4×8 برای اولین بار توسط بایرزدورف در سال 1951 در آلمان راه‎اندازی شد. هدف اصلی این محصولات جلوگیری از رشد باکتری‎ها و ایجاد بوی بد تعریق بدن توسط آنها و خوشبو کردن بدن به همراه عطری شیرین و مطبوع بود. 4×8 برگرفته از ماده شاخص B32 است که نام آن نشانی از عدد 32 است.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

رول ضد تعریق مردانه هشت در چهار مدل یونیتی 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق مردانه هشت در چهار مدل یونیتی بدون الکل می باشد و از تعریق بدن جلوگیری می کند، این رول با رایحه چای سفید، مشک و ترنج، که در ابتدا عطر انرژی بخش ترنج و چای سفید به مشام می رسد، سپس عطر ملایم و خوشایند مشک باقی می ماند.

19,600 تومان

رول ضد تعریق مردانه هشت در چهار مدل دیسکاوری 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق مردانه هشت در چهار مدل دیسکاوری با رایحه ای خنک و ملایم مخصوص آقایان می باشد که در ابتدا عطر ریحان به مشام می رسد و در نهایت عطر مردانه چوب سرو و آویشن باقی می ماند و تا 24 ساعت ماندگاری دارد. رول دیسکاوری علاوه بر جلوگیری از افزایش تعریق، باعث ایجاد بوی خوش می شود.

19,600 تومان

رول ضد تعریق زنانه هشت در چهار مدل مدرن چارم 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق زنانه هشت در چهار مدل مدرن چارم تعریق بدن و بوی ناشی از آن را کنترل می کند که حاوی عطر شکوفه های پرتغال، یاسمن و رز است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد.

19,600 تومان

رول ضد تعریق زنانه هشت در چهار مدل برک فری 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق زنانه هشت در چهار مدل برک فری با عطری با طراوت و ملایم که بوی ناشی از تعریق بدن را کنترل می کند حاوی عطر پاپایا، رز و مشک است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد. رول برک فری علاوه بر جلوگیری از افزایش تعریق، باعث ایجاد بوی خوش می شود.

19,600 تومان

رول ضد تعریق مردانه هشت در چهار مدل مایلد اند سافت 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق مردانه هشت در چهار مدل مایلد اند سافت از عرق کردن بدن در طول روز جلوگیری می کند و حاوی رایحه های مشک، رز و زنبق می باشد. این رول از ماندگاری بالایی بهره مند می باشد و بر روی لباس ایجاد لک نخواهد کرد.

19,600 تومان

رول ضد تعریق مردانه هشت در چهار مدل مارکانت 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق مردانه هشت در چهار مدل مارکانت با رایحه ترنج، گشنیز و نعنای هندی، با ماندگاری 24 ساعته، مخصوص آقایان می باشد. این محصول مانع از ایجاد عرق می شود و در طول روز احساس تازگی برای شما به ارمغان می آورد.

20,000 تومان

اسپری خوشبو کننده زنانه هشت در چهار مدل گلام آپ 150 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده زنانه هشت در چهار مدل گلام آپ با ترکیبی بسیار خوشبو از رایحه توت قرمز، آلو و پرتقال است که تا 24 ساعت ماندگاری دارد؛ علاوه بر جلوگیری از افزایش تعریق، باعث ایجاد بوی خوش می شود. به علاوه فاقد الکل و رنگ بوده و هیچ گونه لکی بر روی لباس باقی نمی گذارد.

22,600 تومان

اسپری خوشبو کننده زنانه هشت در چهار مدل زنانه وایلد فلاور 150 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده زنانه هشت در چهار مدل زنانه وایلد فلاور با رایحه ای دلنشین و ملایم مخصوص خانم ها می باشد که ترکیبی بسیار خوشبو از رایحه تمشک، ماندریان، یاس و پرتقال است و تا 24 ساعت ماندگاری دارد.


22,600 تومان

اسپری خوشبو کننده زنانه هشت در چهار مدل اوشن فرش 150 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده زنانه هشت در چهار مدل اوشن فرش دارای ترکیبی از رایحه نیلوفر آبی و هلو می باشد. این محصول با ماندگاری 24 ساعته، در طول روز احساس خوب تازگی برای شما به ارمغان می آورد هر چند، فعالیت های زیادی داشته باشید. این محصول برای استفاده روزانه خانم ها مناسب می باشد.

22,600 تومان

اسپری خوشبو کننده زنانه هشت در چهار مدل مدرن چارم 150 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده زنانه هشت در چهار مدل مدرن چارم با رایحه ای کلاسیک مخصوص خانم ها می باشد، که با از بین بردن باکتری های سطح پوست مانع از ایجاد بوی بد بدن می شوند. با ماندگاری 24 ساعته در طول روز احساس خوب تازگی برای شما به ارمغان می آورد.

22,600 تومان
حداقل: 19,600 تومان حداکثر: 22,600 تومان
ريال19600 ريال22600