مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

هلث برست (Health Burst)

مکمل های غذایی هلث برست محصول کارخانه International Agencies می باشد که در ایالات متحده آمریکا واقع شده است. این کارخانه از سال 1972 در زمینه تولید مکمل های غذایی با نام تجاری Health Burst شروع به فعالیت کرده است و محصولات خود را مطابق با اصول GMP  تولید و روانه بازار می کند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص کلترکس هلث برست 100 عددی

قرص کلترکس هلث برست حاوی کربنات کلسیم 500 میلی گرم و ویتامین دی 200 واحد به فرم کپلت در بسته های 100 عددی می باشد. این محصول موثر در جهت محافظت و بازسازی بافت استخوانی است و می تواند در پیشگیری از پوکی استخوان به سلامتی بزرگسالان مخصوصا افراد میانسال و خانم های یائسه کمک نماید.

52,000 تومان

کپسول پریفلکس هلث برست 60 عددی

کپسول پریفلکس هلث برست حاوی ترکیبات مورد نیاز برای ساختمان مفصل و غضروف است، که در هر کپسول آن مقدار ۵۰۰ میلی‌گرم گلوکزآمین، ۴۰۰ میلی‌گرم کندروتین وجود دارد. این محصول می‌تواند در مواردی از جمله رفع درد و التهاب مفاصل، بازسازی و ترمیم بافت غضروفی و مفاصل، جلوگیری از تخریب غضروف‌ها، افزایش قابلیت حرکت، بهبود خشکی صبحگاهی، ترمیم تاندون‎ها و دردهای اطراف مفصلی و کاهش نیاز بیماران به داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی به سلامتی بزرگسالان مبتلا به آرتروز کمک می‌نماید.

49,000 تومان
حداقل: 34,000 تومان حداکثر: 44,100 تومان
ريال34000 ريال44100