مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

والمارک (Walmark)

والمارک شرکت تولید کننده محصولات دارویی می باشد که در سال 1990 تاسیس شده است. این شرکت یکی از شرکت هایی است که به سرعت در حال پیشرفت هستند و محصولات خود را بر پایه ی نوآوری و توانمندسازی تولید و عرضه می نمایند. والمارک ابتدا کار خود را با تولید نوشیدنی غیر الکلی آغاز کرد و سپس در سال 1993 واحد داروسازی خود را در اسلواکی تاسیس نمود. یک سال بعد اولین مکمل غذایی برند والمارک به بازار عرضه شد و موفقیت نسبی کسب کرد. تنها دو سال بعد شرکت به عرصه ی شرکت های بین المللی وارد شده و طی سه سال شعبه هایی در رومانی و لهستان تاسیس نمود. والمارک در همین سال ها گواهینامه ها و تقدیرنامه ی زیادی کسب کرد و سپس یک شعبه ی دیگر در مجارستان تاسیس نمود. سال های بعدی سرشار از موفقیت های ریز و درشت برای والمارک بود و برادران والاش به عنوان کارآفرین برتر سال 2010 معرفی شدند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

قرص پرمن مکس والمارک 30 عددی

قرص پرمن مکس والمارک فرآورده ای طبیعی است که ترکیب بی نظیری از مواد موثر بر میل و عملکرد ج ن س ی را شامل می شود. دارای میزان بالایی از ال-آرژنین می باشد که به عنوان ماده پیش ساز نیتریک اکسید نقش مهمی در تنظیم و بهبود جریان خون از طریق اثر بر روی رگ ها دارد.

76,000 تومان

کپسول ممو پلاس والمارک 30 عددی

کپسول ممو پلاس والمارک شامل 5 ماده فعال جینکوبیلوبا، فسفاتیدیل کولین، کافئین، منیزیم و ویتامین B6 است که به دقت انتخاب شده و باعث بهبود وضعیت حافظه، تمرکز و افزایش کارایی ذهنی و جسمی می گردد. ممو پلاس برای دانش آموزان و افرادی که فعالیت ذهنی – شناختی بالا دارند، مناسب است.

68,000 تومان

قرص آرترواستاپ رپید والمارک 60 عددی

آرترواستاپ رپید با فرمولاسیون حاوی سه ماده بسیار موثر گلوکزآمین، کندرویتین و عصاره کندر، موجب حفاظت، تقویت و بهبود مفاصل می گردد. عصاره کندر در کنار گلوکزامین و کندرویتین که از عناصر سازنده غضروف مفصلی هستند، در کاهش التهاب دردناک مفاصل بسیار اثربخش است.

89,000 تومان
حداقل: 65,200 تومان حداکثر: 76,000 تومان
ريال65200 ريال76000