مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

لذت خرید آنلاین و مشاوره رایگان انواع ویتامین ها و مکمل ها از معتبرترین برندهای روز دنیا با بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز.

ویتامین ها و مکمل ها

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

مولتی ویتامین CKD نفروویت اسوه 100 عدد

مولتی ویتامین CKD نفروویت مناسب بیماران کلیوی بوده، که در سلامت و نگهداری بافت‌ها، تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی و عصبی، حفظ سلامت دستگاه‌های مختلف بدن در بیماران کلیوی موثر است.

32,700 تومان

مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی مخصوص بیماران کلیوی 100 عدد

مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی مخصوص بیماران کلیوی است. حاوی مقادیر تنظیم‌شده ازویتامین‌ها و املاح موردنیاز دوران دیالیز است. این ویتامین‌ها در سلامت و نگهداریبافت‌ها، تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی و عصبی و حفظ سلامت دستگاه‌های مختلف بدن بسیار موثر هستند.

36,000 تومان

کپسول مولتی دیلی دانا 30 عددی

کپسول مولتی دیلی دانا در طول روز نیاز بدن را به ویتامین‌ها و مینرال های ضروری برطرف می‌سازد و از ایجاد عوارض ناشی از کمبود آنها برطرف می‌سازد.

16,350 تومان

شربت مولتی کیم حکیم 120 میلی لیتر

شربت مولتی کیم حکیم حاوی انواع ویتامین‌ها و املاح معدنی است که نیازهای روزانه بدن افراد در تمام رده‌های سنی به‌ویژه کودکان را برطرف سازد و از اختلالات رشدی کودکان جلوگیری نماید.

7,085 تومان

مولتی ویتامین سنتراویت لایف استایل 60 عدد

مولتی‌ویتامین سنتراویت لایف استایل حاوی انواع ویتامین‌ها و عناصر معدنی موردنیاز بدن است که با افزایش سلامت عمومی و تقویت سیستم ایمنی از بدن در برابر بیماری‌ها محافظت می‌نماید.

45,000 تومان

کپسول مولتی ویتامین مینرال مولتی مکس شهردارو 100 عدد

کپسول مولتی ویتامین مینرال مولتی مکس شهردارو با تامین ویتامین های مورد نیاز بدن موجب افزایش انرژی بدن شده و در کاهش خستگی فرد موثر است.

17,000 تومان

قرص جوشان مولتی ویتامین سان لایف 20 عدد

قرص جوشان مولتی ویتامین سان لایف جهت تامین ویتامین های ضروری برای افراد تحت رژیم، کودکان، ورزشکاران و سالمندان قابل مصرف می باشد. مجموعه ویتامین های موجود در این محصول با تنظیم سوخت و ساز بدن به افزایش انرژی و رفع خستگی کمک کرده و موجب تقویت سیستم ایمنی می گردد.

6,500 تومان

قرص جوشان کلسیم سان لایف 20 عددی

قرص جوشان کلسیم سان لایف برای تامین کلسیم مورد نیاز بدن افراد مختلف تهیه شده است. هر قرص جوشان حاوی 500 میلی گرم کلسیم بوده که موجب پیشگیری از ابتلا به پوکی استخوان شده و به حفظ استحکام استخوان ها و دندان ها کمک می کند.

7,000 تومان

کپسول اوماکور 1000 میلی گرم فرر 28 عددی

اوماکور از اسیدهای چرب غیر اشباع امگا 3 می باشد و مختص به گروه مکمل ها جهت کاهش کلسترول یا تری گلیسرید می باشد. اوماکور به همراه سایز داروها برای درمان پس از حمله قلبی و همچنین برای درمان نوع خاصی از افزایش سطح تری گلیسرید خون به کار می رود.

62,000 تومان

کپسول اوژن فیت سانکت برنهارد 90 عددی

کپسول اوژن فیت سانکت برنهارد سرشار از لوتئین و تامین کننده مواد مغذی چشم می باشد. ویتامین C موجب حفظ قدرت دفاعی بدن گردیده و ویتامین E، سلول های بدن را محافظت می کند. ویتامین A یکی از اجزا تشکیل دهنده رودوپسین می باشد و جهت دید چشم ضروری است.

84,000 تومان

کپسول مگا تریو امگا 3 داپل هرز 60 عددی

کپسول مگا تریو امگا 3 داپل هرز حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ می باشد که گروهی از اسیدهای چرب غیراشباع هستند و برای تشکیل پروستاگلندین ها (مواد شبه هورمونی) ضروری می باشند. همچنین در حفظ و تکامل مغز، عملکرد چشم و سلامت قلب و عروق نقش مهمی دارند.

48,000 تومان

قرص جوشان مییل سی ناولتی لایف 20 عددی

قرص جوشان مییل سی ناولتی لایف حاوی 5 ماده موثره همچون: عسل مانوکا، رزهیپ، پروپولیس، ویتامین C و سالیکس آلبا در هر قرص می باشد، که با تقویت سیستم ایمنی از بروز علایم بیماری سرماخوردگی جلوگیری می نماید.

25,300 تومان
حداقل: 6,400 تومان حداکثر: 95,000 تومان
ريال6400 ريال95000