مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

وی وان (Vi-one)

شرکت تولیدی بهداشتی روژین در سال ۱۳۸۴ با تاسیس و راه اندازی لابراتواری مجهز در استان آذربایجان شرقی، منطقه صنعتی شهرستان تبریز، به منظور تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مانند وی وان (Vi-one) با فناوری و فرمولاسیون نوین با اخذ مجوزهای مربوطه از وزارت بهداشت و صنایع فعالیت خود را آغاز نمود.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

خمیر دندان وی وان مدل Complete 8 حجم 130 گرم

خمیر دندان وی وان مدل Complete 8 یک محصول با 8 کارایی ویژه ضد پوسیدگی، ضد پلاک، تقویت لثه و مینای دندان، ضد جرم، سفید کننده و سفید نگهدارنده دندان و خوشبو کننده دهان است.

13,200 تومان

قرص خوشبو کننده دهان دارچین تند وی وان 10 عددی

قرص خوشبو کننده دهان دارچین تند وی وان مناسب برای افراد عادی و غیرسیگاری و هم افراد سیگاری می باشد. همچنین افراد دیابتی با خیال راحت می توانند از این محصول استفاده نمایند.

3,500 تومان

قرص خوشبو کننده دهان نعنایی وی وان 10 عددی

قرص خوشبو کننده دهان نعنایی وی وان از بین برنده بوی بد دهان با طعم نعناع و بدون قند، مناسب برای افراد عادی و غیر سیگاری و هم افراد سیگاری می باشد. همچنین افراد دیابتی با خیال راحت می توانند از این محصول استفاده نمایند.

5,000 تومان

اسپری خوشبو کننده دهان اکالیپتوس وی وان 20 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده دهان اکالیپتوس وی وان باعث از بین رفتن باکتری های موجود در دهان شده و در نتیجه باعث تازه شدن نفس و خوشبو شدن آن می گردد. این اسپری حاوی زایلیتول برای طعم بهتر و پیشگیری از پوسیدگی دندان و افزایش مقاومت آن است.

9,500 تومان

اسپری خوشبو کننده دهان پرتغالی وی وان 20 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده دهان پرتغالی وی وان باعث از بین رفتن باکتری های موجود در دهان می شود. این محصول باعث تازه شدن نفس و خوشبو شدن آن می گردد. این اسپری حاوی زایلیتول برای طعم بهتر و پیشگیری از پوسیدگی دندان و افزایش مقاومت آن است.

9,500 تومان

اسپری خوشبو کننده دهان نعنایی وی وان 20 میلی لیتر

اسپری خوشبو کننده دهان نعنایی وی وان باعث از بین رفتن باکتری های موجود در دهان شده و در نتیجه باعث تازه شدن نفس و خوشبو شدن آن می گردد. این اسپری حاوی زایلیتول برای طعم بهتر و پیشگیری از پوسیدگی دندان و افزایش مقاومت آن است.

9,500 تومان

دهانشویه کودکان دخترانه وی وان

دهانشویه کودکان دخترانه وی وان باعث جلوگیری از پوسیدگی دندان های شیری کودکان می شود. فلوراید موجود در این محصول باعث افزایش مقاومت دندان در برابر، اسیده شده و از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند.

8,500 تومان

دهانشویه کودکان پسرانه وی وان بالای 6 سال 330 میلی لیتر

دهانشویه کودکان پسرانه وی وان باعث جلوگیری از پوسیدگی دندان های شیری کودکان می شود. فلوراید موجود در این محصول باعث افزایش مقاومت دندان در برابر، اسیده شده و از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند.

7,500 تومان

پودر سفید کننده دندان نعناع وی وان 50 گرم

پودر سفید کننده دندان نعناع وی وان باعث از بین رفتن لک های ایجاد شده در اثر چای، قهوه و سیگار بوده و به کاهش موثر جرم و پلاک های دندانی کمک شایانی می کند. این محصول باعث جذب سریع فلوراید شده و سبب سفید شدن دندان ها می گردد.

7,000 تومان

پودر سفید کننده دندان پرتقال وی وان 50 گرم

پودر سفید کننده دندان پرتقال وی وان جهت سفید شدن مینای دندان ها و از بین بردنده لک های ایجاد شده در اثر چای، قهوه و سیگار بوده و به کاهش موثر جرم و پلاک های دندانی کمک شایانی می کند.

7,000 تومان

پودر سفید کننده دندان اکالیپتوس وی وان 50 گرم

پودر سفید کننده دندان اکالیپتوس وی وان از بین بردنده لک های ایجاد شده در اثر چای، قهوه و سیگار بوده و به کاهش موثر جرم و پلاک های دندانی کمک شایانی می کند. این محصول باعث جذب سریع فلوراید شده و سبب سفید شدن دندان ها می شود.

10,200 تومان

دهانشویه جنرال 1×6 وی وان حاوی عصاره نعناع تازه 330 میلی لیتر

دهانشویه جنرال 1×6 وی وان حاوی عصاره نعناع تازه به دلیل دارا بودن عصاره گیاهی نعناع تازه باعث حس طراوت و شادابی در مخاط دهان می شود. استفاده از این شوینده دهانی برای افرادی که دارای پوسیدگی دندان هستند، برای متوقف کردن پوسیدگی اولیه و ترمیم آن بسیار مفید خواهد بود.

13,800 تومان
حداقل: 7,000 تومان حداکثر: 13,800 تومان
ريال7000 ريال13800