x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید

داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

خرید اینترنتی انواع پانسمان با کیفیتی درخور مصرف کننده و بهترین قیمت همراه با ارسال رایگان در داروخانه اینترنتی مثبت سبز.

پانسمان

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ژل زخم پرونتوسان ایکس بی. بران 50 گرم

ژل زخم پرونتوسان ایکس بی. بران محصولی برای ضد عفونی کردن زخم ها و درمان جای زخم های کرونیک و یا سوختگی ها می باشد که از پوست به مدت طولانی محافظت می کند.

209,000 تومان

کرم محافظ آسکینا بریر بی. بران 92 گرم

کرم محافظ آسکینا بریر بی. بران کرم محافظت کننده ای بادوام برای افرادی است که از بی اختیاری ادرار و مدفوع رنج می برند و رطوبت حاصل از این اتفاق پوست آنها را زخم می کند.

113,600 تومان

ژل آسکینا بی. بران 15 گرم

ژل آسکینا بی. بران هیدروژلی استریل، ویسکوز و شفاف می باشد که بسته به شرایط زخم، بافت نیتروتیک خشک زخم را آبرسانی می کند. این ژل با ایجاد رطوبت مناسب در بستر زخم، روند ترمیم طبیعی آن را فراهم می آورد.

43,200 تومان

بیاتین کلوپلاست 10*10 کد 3410

بیاتین کلوپلاست کد 3410 با قابلیت جاذب پر قدرت ترشحات و پیشگیری و کنترل عفونت می باشد. از بیاتین می‏ توان در درمان زخم ‏های حاد نظیر سوختگی‏ ها، محل پیوند دهنده پوست، زخم محل جراحی و ساییدگی‏ ها نیز استفاده کرد.

27,800 تومان

پماد عسل طبی مدی هانی 50 گرم کد 405

پماد عسل طبی مدی هانی با معیارهای ضد باکتری است که بیشتر حجم آن از شهد گیاه لپتواسپرموم تشکیل شده است. این عسل دارای pH پایین و اسمولاریته بالا می باشد.

152,500 تومان

چسب بخیه یورگو استریپ 6×100 میلی متر

چسب بخیه یورگو استریپ جهت بستن پارگی های کوچک پوست بدون نیاز به نخ بخیه می باشد.کاربرد آن سریع، آسان و در مدارس، اورژانس ها و مهدکودک ها قابل استفاده می باشد.

3,700 تومان

هیدروژل یورگو 15 گرمی

هیدروژل یورگو جهت دبریدمان اتولیتیک زخم های نکروزه (سیاه شده) بکار می رود، چسبندگی بالایی دارد و باعث آبرسانی به بافت نکروزه می شود. می توان از یک پانسمان ثانویه استفاده کرد. برای زخم های با پوشش فیبرینی و تکه های نکروزه خشک استفاده می شود.

0 تومان

چسب حصیری یورگودرم

چسب حصیری یورگودرم قابل استفاده برای فیکس کردن گاز استریل و انواع پانسمان های جاذب می باشد و به دلیل داشتن بافت حصیری، تبادل گازها به راحتی انجام می گیرد و چسبندگی بالایی دارد و مناسب انواع زخم ها است.

28,800 تومان

اسپری سانیرن یورگو 20 میلی لیتر

اسپری سانیرن یورگو یک محصول منحصر به فرد جهت جلوگیری از ایجاد زخم بستر می باشد. این محصول برای پوست های در معرض ریسک زخم های فشاری و رفع قرمزی ناشی از فشار قابل استفاده می باشد.

77,400 تومان

پانسمان گاز عسل مدی هانی 10×10 سانتی متر کد 796

پانسمان گاز عسل مدی هانی، گاز استریل سه لایه بافته شده، محتوی 85% عسل لپتوسپر موم اسکو پاریوم (مانیوکا) می باشد که جهت زخم های با ترشح کم و متوسط به کار می رود.

65,000 تومان

کرم محافظ عسل مدی هانی 50 گرم

کرم محافظ عسل مدی هانی نرم کننده و آنتی باکتریال قوی با خاصیت محافظتی در برابر رطوبت برای مراقبت از پوست های آسیب پذیر (در مقابل اثرات تخریبی لیچ افتادگی) می باشد.

121,000 تومان

ژل عسل مدی هانی 20 گرمی

ژل عسل مدی هانی برای درمان انواع زخم های حاد و مزمن، جهت برداشتن بافت نکروز و اسالف موجود در زخم (بافت مرده)، ترمیم زخم های سطحی و زخم های سوختگی مناسب است. این محصول با بهره مندی از عسل مانیوکا ژل موم علاوه بر تاثیر فوق العاده ای در ترمیم و بهبود زخم از ماندگاری بالایی نیز برخوردار می باشد.

64,200 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 209,000 تومان
ريال0 ريال209000