داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

مشاوره تخصصی و خرید آنلاین محصولات پوشینه بزرگسالان با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت از معتبرترین برندهای ایرانی و خارجی در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز.

پوشینه بزرگسالان

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

پوشک مولی کر سوپر هارتمن 14 عددی

پوشک مولی کر سوپر هارتمن مانند یک لباس زیر معمولی نشان داده می شود و قدرت حرکت و تحرک را از فرد نمی گیرد همچنین دارای سیستم جذب سریع هم می باشد.

82,800 تومان

پوشک بزرگسالان شورتی مولی کر موبیل هارتمن 14 عددی

پوشک بزرگسالان شورتی مولی کر موبیل هارتمن در سایزهای متنوع برای بی اختیاری بزرگسالان تولید شده است. این محصول با فرم شورتی خود به راحتی قابل استفاده و تعویض می باشد. قابلیت جذب فوق العاده، سازگاری با پوست، جلوگیری از نشت و همچنین داشتن نشانگر تعویض از ویژگی های این محصول می باشد.

93,600 تومان

پوشک کامل بزرگسالان ایزی لایف سایز متوسط 16 عددی

پوشک کامل بزرگسالان ایزی لایف سایز متوسط در بسته 16 عددی مناسب آقایان و بانوانی است که سایز دور کمر آنها 70 تا 100 سانتی متر باشد. پوشک ایزی لایف تشکیل شده از لایه ها و توده های جاذبی است که موجب خشکی بیشتر، جذب بهتر و کارایی بالا درکنترل بو می شود.


69,000 تومان

پوشک کامل بزرگسالان ایزی لایف سایز بزرگ 14 عددی

پوشک کامل بزرگسالان ایزی لایف سایز بزرگ در بسته 14 عددی مناسب آقایان و بانوانی است که سایز دور کمر آنها 90 تا 130 سانتی متر می باشد. پوشک ایزی لایف تشکیل شده از لایه ها و توده های جاذبی است که موجب خشکی بیشتر، جذب بهتر و کارایی بالا درکنترل بو می شود.


70,000 تومان

پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسالان سایز متوسط پنبه ریز 10 عددی

پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسالان سایز متوسط پنبه ریز دارای پوشش با قابلیت تبادل هوا، جهت آسایش پوست بدن و قدرت جذب بالا و دارای نوار نشانگر پر شدن حجم پوشک و بدون انتشار بو است.

35,000 تومان

پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسالان سایز بزرگ پنبه ریز 10 عددی

پوشینه کامل بی اختیاری بزرگسالان سایز بزرگ پنبه ریز به فرم چسبی است. این محصول دارای پوشش با قابلیت تبادل هوا جهت آسایش پوست بدن و قابلیت جذب بالا و دارای نوار نشانگر پر شدن حجم پوشک و بدون انتشار بو می باشد.

37,000 تومان
حداقل: 69,000 تومان حداکثر: 93,600 تومان
ريال69000 ريال93600