حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

چرا از مثبت سبز خرید کنیم؟

چرا باید از مثبت سبز خرید کنیم؟

شاید برای شما هم این سؤال پیش آمده باشد که تمایز خدمات مثبت سبز با دیگر رقبایش چیست؟ چرا مثبت سبز خود را در برخی اصول پیشتاز می‌داند؟

با پاسخ این سؤال ها همراه باشید…

مثبت سبز تمامی ویژگی‌های مثبت تمامی فروشگاه‌ها و داروخانه‌های آنلاین را در خود به اجماع رسانیده تا انتخاب اول مشتریانش باشد.

برای مثال مثبت سبز ضمانت اصالت کالا دارد، این بدین معنی است که اگر مشتری پس از تحویل گرفتن سفارش خود از آن رضایت نداشت، می‌تواند به رایگان محصول خود را برگردانده و وجه خود را دریافت کند؛ این یعنی مثبت سبز به کیفیت و قیمت رقابتی خود ایمان کامل دارد!

از سویی دیگر ارسال به شهرستان در کمترین زمان ممکن و ارسال رایگان برای شهر تهران در کمتر از چند ساعت، از دیگر ویژگی‌های متمایز کننده و البته مورد استقبال مشتریان مثبت سبز است.

نکته طلایی که مثبت سبز را به فروشگاهی کم نظیر و بعضاً بی نظیر مبدل ساخته، مشاوره تخصصی و رایگان در تمامی موارد از جمله بهداشتی، زیبایی، مکمل‌ها و… است که در آماری از مشتریان به عنوان اولین دلیل خرید ذکر شده است.

ویژگی پرداخت در محل و تخفیف‌های هیجان انگیز و جشنواره‌های متنوع نیز از موارد شایان ذکری است که مثبت سبز به وسیله آنها از ثبات سبد کالای مشتریانش به وسیله آنها دفاع می‌کند.

داروخانه آنلاین مثبت سبز

ارتباط با ما
بزرگراه رسالت، نرسیده به چهار راه سرسبز ، پلاک 688 طبقه اول
72254(021)
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X
question