x برای نمایش بهتر گوشی خود را در حال افقی قرار دهید

داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

چشم

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

سایه چشم متالیک اسنس شماره 09 مدل The Metals

سایه چشم متالیک اسنس شماره 09 مدل The Metals دارای بافت نرم و ابریشمی است که به خوبی بر روی پوست می نشیند. پوشانندگی و دوام این سایه چشم بالا بوده و با درخشش مروارید گونه ای که دارد جلوه ای خاص به چشم های شما می بخشد. سایه چشم متالیک اسنس طیف رنگی وسیعی دارد.

12,000 تومان

سایه چشم متالیک اسنس شماره 07 مدل The Metals

سایه چشم متالیک اسنس شماره 07 مدل The Metals با رنگ وانیلی درخشان، دارای بافت نرم و ابریشمی است که به خوبی بر روی پوست می نشیند. پوشانندگی و دوام این سایه چشم بالا بوده و با درخشش مروارید گونه ای که دارد جلوه ای خاص به چشم های شما می بخشد. سایه چشم متالیک اسنس طیف رنگی وسیعی دارد.

12,000 تومان

سایه چشم متالیک اسنس شماره 06 مدل The Metals

سایه چشم متالیک اسنس شماره 06 مدل The Metals با تم صورتی بسیار چشم نواز خود، دارای بافت نرم و ابریشمی است که به خوبی بر روی پوست می نشیند. پوشانندگی و دوام این سایه چشم بالا بوده و با درخشش مروارید گونه ای که دارد جلوه ای خاص به چشم های شما می بخشد. سایه چشم متالیک اسنس طیف رنگی وسیعی دارد.

12,000 تومان

سایه چشم متالیک اسنس شماره 04 مدل The Metals

سایه چشم متالیک اسنس شماره 04 مدل The Metals با رنگدانه های سبز بسیار خاص، دارای بافت نرم و ابریشمی است که به خوبی بر روی پوست می نشیند. پوشانندگی و دوام این سایه چشم بالا بوده و با درخشش مروارید گونه ای که دارد جلوه ای خاص به چشم های شما می بخشد. سایه چشم متالیک اسنس طیف رنگی وسیعی دارد.

12,000 تومان

سایه چشم متالیک اسنس شماره 03 مدل The Metals

سایه چشم متالیک اسنس شماره 03 مدل The Metals با تم شکلاتی تیره و درخشان خود، دارای بافت نرم و ابریشمی است که به خوبی بر روی پوست می نشیند. پوشانندگی و دوام این سایه چشم بالا بوده و با درخشش مروارید گونه ای که دارد جلوه ای خاص به چشم های شما می بخشد. سایه چشم متالیک اسنس طیف رنگی وسیعی دارد.

12,000 تومان

سایه چشم متالیک اسنس شماره 01 مدل The Metals

سایه چشم متالیک اسنس شماره 01 مدل The Metals با تم طلایی و درخشان خود، دارای بافت نرم و ابریشمی است که به خوبی بر روی پوست می نشیند. پوشانندگی و دوام این سایه چشم بالا بوده و با درخشش مروارید گونه ای که دارد جلوه ای خاص به چشم های شما می بخشد. سایه چشم متالیک اسنس طیف رنگی وسیعی دارد.

12,000 تومان

پالت سایه چشم شماره 1 اسنس مدل Bronze

پالت سایه چشم شماره 1 اسنس مدل Bronze یکی از پالت های سایه چشم جدید اسنس می باشد که با فرمولی فوق العاده و ماندگاری بالا تولید شده است. پالت برنز اسنس شامل هشت رنگ جذاب از طیف رنگ های بژ، گلبهی و قهوه ای با در جه رنگ متوسط تا تیره می باشد. رنگ های کاملا هماهنگ این محصول شما را از خرید انواع سایه با رنگ های مختلف بی نیاز می کند. این سایه از نوع پودری و براق است که جنسی نرم و بادوام دارد و نه تنها  پشت پلک می باشد بلکه زیر ابرو و چشم نیز می توان استفاده نمود. سایه چشم اسنس حالت جذاب و درخشانی به چشم ها که کانون توجه چهره محسوب می شوند، می دهد.

19,500 تومان

پالت سایه چشم شماره 04 اسنس مدل Grays

پالت سایه چشم شماره 4 اسنس مدل Grays شامل هشت رنگ با طیف رنگی طوسی و خاکستری از نوع براق می باشد. این سایه ساختاری با کیفیت و ماندگاری مناسبی دارد و از آن می توان در پشت پلک، زیر ابرو و زیر پلک پایینی استفاده نمود. پالت های سایه چشم جدید اسنس از فرمولی فوق العاده بهره مند هستند و طیف رنگ های به کار رفته شده در هر پالت از رنگ های مات و متوسط تا رنگ های تیره، به همراه قیمت فوق العاده مناسب آن، برای خریداران بسیار وسوسه بر انگیز است.

27,000 تومان

پالت سایه چشم شماره 3 اسنس مدل Roses

پالت سایه چشم شماره 3 اسنس مدل Roses شامل طیف رنگی صورتی و بنفش از نوع براق و با ماندگاری مناسب است. این سایه نه تنها در پشت پلک، بلکه زیر چشم و زیر ابرو هم قابل استفاده خواهد بود. پالت های سایه چشم جدید اسنس حاوی فرمولی فوق العاده هستند و هر پالت هشت رنگ مورد پسند از کمرنگ تا متوسط و حتی تیره دارد. ساختار نرم و ماندگاری بالای این پالت سایه به همراه درخشندگی خاصی که به چشم ها می بخشد، موجب افزایش جذابیت چهره شما خواهد شد.

27,000 تومان

پایه سایه چشم اسنس مدل I Love Stage

پایه سایه چشم اسنس مدل I Love Stage محصولی چندکاره می باشد که می توان از آن به عنوان پایه کانسیلر یا سایه چشم استفاده کرد. بافت کرمی این محصول روی پلک چشم جمع نمی شود و باعث می شود تا سایه چشم دوام و رنگ بیشتری داشته باشد. پایه سایه چشم اسنس، محصولی ایده آل برای آرایش جذاب چشم است.

12,000 تومان
حداقل: 11,400 تومان حداکثر: 21,300 تومان
ريال11400 ريال21300