مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ژل

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ژل قبل از اصلاح نیوآ مدل سیلور پروتکت آقایان 200 میلی لیتر

ژل قبل از اصلاح سیلور پروتکت نیوآ دارای فرمول پیشرفته ای است که با جدیدترین فناوری مراقبت پوست ساخته شده و حاوی یون های ضد باکتری نقره، بابونه و پرو ویتامین B5 است. سازگاری اين محصول با پوست توسط متخصصین پوست تایید شده است.

47,800 تومان

ژل قبل از اصلاح Q10 اسکین انرژی نیوآ 200 میلی لیتر

ژل قبل از اصلاح نیوآ Q10 اسکین انرژی، با استفاده از کوآنزیم Q10 و یک فرمول پیشرفته برای احیا و شادابی پوست اصلاحی تمیز و راحت را به ارمغان می آورد. Q10 دفاع آنتی اکسیدانی موجود در خود پوست را فعال کرده، بازسازی آن را بهبود می بخشد، به پوست انرژی می دهد.

47,800 تومان

ژل اصلاح آرکو من مدل فرش 200 میلی لیتر

ژل اصلاح آرکو من مدل فرش همراه با ویتامین E، پوست را در برابر بریدگی و خراش محافظت می کند. همچنین این محصول بدون الکل و با خاصیت ضد باکتری می باشد که پس از اصلاح پوست را خنک کرده و به آن طراوت می بخشد.

37,000 تومان

ژل اصلاح آرکو من مدل سنسیتیو مناسب پوست های حساس 200 میلی لیتر

ژل اصلاح آرکو من مدل سنسیتیو مناسب پوست های حساس مخصوص آقایان می باشد. حاوی عصاره ی آلوئه ورا جهت بهبود خراشیدگی، سوزش و خارش پوست است و به دلیل وجود روغن اسطوخودوس پوست را مرطوب و آبرسانی می کند.

37,000 تومان

ژل اصلاح آرکو من مدل کامفورت 200 میلی لیتر

ژل اصلاح آرکو من مدل کامفورت با ایجاد لایه ای بر روی پوست باعث نرم تر شدن ریش می شود. این محصول مناسب افرادی است که موهای نسبتا ضخیم تری دارند و به دلیل ساختار ژلی و شفاف می توان موها را هنگام اصلاح دید و با دقت بیشتری اصلاح را انجام داد.

37,000 تومان

ژل اصلاح آرکو من مدل کول 200 میلی لیتر

ژل اصلاح آرکو من مدل کول فاقد الکل و ضد باکتری است. ترکیبات آن پوست را خنک کرده و روند اصلاح راحت تر می شود. همچنین پوست را در برابر بریدگی محافظت می کند.

37,000 تومان

ژل اصلاح هیدرات آرکو من 200 میلی لیتر

ژل اصلاح هیدرات آرکو من با ایجاد لایه ای بر روی پوست باعث نرم تر شدن ریش می شود و از تماس مستقیم و خطرناک تیغ با پوست جلوگیری می کند. به همین دلیل می توان به راحتی تیغ یا خودتراش را در همه ی جهات و زاویه ها بر روی پوست کشید و نگران زخمی شدن پوست نشد.

37,000 تومان

ژل اصلاح آرکو من مدل پلاتینیوم پروتکشن مناسب پوست های معمولی 200 میلی لیتر

ژل اصلاح آرکو من مدل پلاتینیوم پروتکشن مناسب پوست های معمولی، با فرمول ویژه که حاوی مواد معدنی است، یک لایه محافظ بر روی پوست تشکیل می دهد و پوست را مرطوب و برای اصلاح آماده می کند. همچنین از خراشیدگی، سوزش و التهاباتی که ممکن است حین اصلاح پیش بیاید جلوگیری می کند.

37,000 تومان