مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ژل بهداشتی بانوان

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

فوم فمی واش مولتی جین 100میلی لیتر

فوم فمی واش مولتی جین یک پاک کننده و شستشو دهنده قوی برای بانوان است که با کمک به حفظ تعادل pH دستگاه تناسلی، از عفونت، التهاب، درد، خارش و بوی بد در دستگاه تناسلی بانوان پیشگیری می‌کند.

46,800 تومان

ژل بهداشتی بانوان اوسرین 250 میلی لیتر

ژل بهداشتی بانوان اوسرین یکی از قوی ترین شستشو دهنده های ژنیتال است که در خود از موادی مانند اسید لاکتیک برای حفظ فلور نرمال واژن استفاده کرده است. همین طور برای التیام بخشی سوزش و خارش ناحیه تناسلی از بیزابولول بهره می جوید. در این ژل از ماده مؤثر فارنسول هم برای ضد عفونی کردن استفاده شده است.
127,500 تومان

ژل بهداشتی بانوان یائسه لافارر 250 میلی لیتر

ژل بهداشتی بانوان یائسه لافارر موجب تسکین خارش و سوزش ناشی از خشکی و کاهش علایم دوران یائسگی می شود.

86,000 تومان

ژل بهداشتی بانوان لافارر 250 میلی لیتر

ژل بهداشتی بانوان لافارر برای دوشیزگان و بانوان تا قبل از دوران یائسگی مناسب می باشد. این ژل با حفظ رطوبت طبیعی غشاء مخاط و تنظیم pH از عفونت های قارچی و میکروبی واژن پیشگیری می کند.

49,800 تومان

محلول شستشو دهنده آنتی باکتریال بانوان سبامد 200 میلی لیتر

محلول شستشو دهنده بانوان سبامد، آنتی باکتریال، 100% فاقد صابون و مواد قلیایی آسیب رسان به لایه محافظ اسیدی واژن می باشد. این محصول به عنوان تک محصول متمایز ازنظر pH با pH 3.8 (متناسب با سد دفاعی اسیدی ناحیه خارجی واژینال) تعادل فلورمیکروبی ناحیه ژنیتال را تقویت کرده و از بروز عفونت، بوی نامطبوع، رشد باکتری ها و قارچ های بیماری زا جلوگیری می نماید.

81,500 تومان

ژل بهداشتی بانوان سیلوئت رگال 200 میلی لیتر

ژل بهداشتی بانوان سیلوئت رگال یک شوینده با خواص چند گانه ضد باکتریایی، ضد التهاب و با pH مناسب بدن می باشد که برای شستشوی روزانه ناحیه ژنتیال بانوان مناسب است.

71,000 تومان

شوینده رطوبت رسان اینتن سیو بانوان سفورل 250 میلی لیتر

شوینده رطوبت رسان اینتن سیو بانوان سفورل مناسب برای بانوانی است از خشکی در ناحیه ژنیتیال رنج می برند. این شوینده ملایم غنی از اسیدهای چرب و عصاره آلوئه ورا می باشد تا نهایت آبرسانی را برای ناحیه ژنیتال و بدن داشته باشد. همچین کشیدگی پوست، سوزش و خارش ناشی از خشکی پوست در این نواحی را برطرف می سازد.

98,000 تومان

ژل شوینده جنتل بانوان سفورل 250 میلی لیتر

ژل شوینده جنتل بانوان سفورل یک محصول با 2 کارایی می باشد. این شوینده ملایم روزانه جهت محافظت روزانه پوست و ناحیه ژنیتال و همچین رفع خارش، سوزش و التیام بخشی این نواحی استفاده می شود.

65,500 تومان

شوینده ملایم خردسالان سفورل 100 میلی لیتر

شوینده ژنیتال دختران خردسال به طور اختصاصی برای التیام بخشی و نرمی پوست حساس دختران خردسال ارائه شده است. این شوینده، هم زمان التهاب را التیام بخشیده و به پوست رطوبت می بخشد. این محصول به عنوان شوینده روزانه ملایم مناسب ناحیه ژنیتال و بدن می باشد.

39,500 تومان

کرم التیام بخش اپزانت سفورل 50 میلی لیتر

کرم التیام بخش اپزانت سفورل بدون توجه به ناحیه (ژنیتال و یا بدن) برای درمان پوست حساس، خشک یا ملتهب ارائه شده است. این محصول مرطوب می کند و احساس ناراحتی و التهاب را التیام می بخشد.

49,200 تومان

اکتی ژل مولتی جین 30 میلی لیتر

اکتی ژل با فرمولاسیون منحصر به فرد، موجب درمان عفونت باکتریایی واژن به همراه ترشحات با بوی نامطلوب، خارش، سوزش، حساسیت، التهاب و درد واژن می گردد. همچنین این محصول دارای خاصیت ضد قارچ (ضد کاندیدا) می باشد و با تقویت فلور واژن، شرایط ر ابرای جلوگیری از رشد عوامل بیماری زا تامین می کند.

59,800 تومان

لیکوئی ژل مولتی جین 30 میلی لیتر

لیکوئی ژل مولتی جین باعث نامساعد شدن محیط واژن برای رشد باکتری های مضر، از بین رفتن آنها و دفع عوامل بیماری زا قبل از شروع عفونت می گردد. در واقع لیکوئی ژل با جلوگیری از تجمع عوامل بیماری زای باکتریایی از بافت واژن شما در برابر عفونت محافظت می کند.

54,800 تومان
حداقل: 8,900 تومان حداکثر: 127,500 تومان
ريال8900 ريال127500