مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ژل و کرم ها

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ژل زخم پرونتوسان ایکس بی. بران 50 گرم

ژل زخم پرونتوسان ایکس بی. بران محصولی برای ضد عفونی کردن زخم ها و درمان جای زخم های کرونیک و یا سوختگی ها می باشد که از پوست به مدت طولانی محافظت می کند.

308,000 تومان

کرم محافظ آسکینا بریر بی. بران 92 گرم

کرم محافظ آسکینا بریر بی. بران کرم محافظت کننده ای بادوام برای افرادی است که از بی اختیاری ادرار و مدفوع رنج می برند و رطوبت حاصل از این اتفاق پوست آنها را زخم می کند.

113,600 تومان

ژل آسکینا بی. بران 15 گرم

ژل آسکینا بی. بران هیدروژلی استریل، ویسکوز و شفاف می باشد که بسته به شرایط زخم، بافت نیتروتیک خشک زخم را آبرسانی می کند. این ژل با ایجاد رطوبت مناسب در بستر زخم، روند ترمیم طبیعی آن را فراهم می آورد.

43,200 تومان

پماد عسل طبی مدی هانی 50 گرم کد 405

پماد عسل طبی مدی هانی با معیارهای ضد باکتری است که بیشتر حجم آن از شهد گیاه لپتواسپرموم تشکیل شده است. این عسل دارای pH پایین و اسمولاریته بالا می باشد.

150,600 تومان

هیدروژل یورگو 15 گرمی

هیدروژل یورگو جهت دبریدمان اتولیتیک زخم های نکروزه (سیاه شده) بکار می رود، چسبندگی بالایی دارد و باعث آبرسانی به بافت نکروزه می شود. می توان از یک پانسمان ثانویه استفاده کرد. برای زخم های با پوشش فیبرینی و تکه های نکروزه خشک استفاده می شود.

0 تومان

اسپری سانیرن یورگو 20 میلی لیتر

اسپری سانیرن یورگو یک محصول منحصر به فرد جهت جلوگیری از ایجاد زخم بستر می باشد. این محصول برای پوست های در معرض ریسک زخم های فشاری و رفع قرمزی ناشی از فشار قابل استفاده می باشد.

77,400 تومان

کرم محافظ عسل مدی هانی 50 گرم

کرم محافظ عسل مدی هانی نرم کننده و آنتی باکتریال قوی با خاصیت محافظتی در برابر رطوبت برای مراقبت از پوست های آسیب پذیر (در مقابل اثرات تخریبی لیچ افتادگی) می باشد.

130,000 تومان

ژل عسل مدی هانی 20 گرمی

ژل عسل مدی هانی برای درمان انواع زخم های حاد و مزمن، جهت برداشتن بافت نکروز و اسالف موجود در زخم (بافت مرده)، ترمیم زخم های سطحی و زخم های سوختگی مناسب است. این محصول با بهره مندی از عسل مانیوکا ژل موم علاوه بر تاثیر فوق العاده ای در ترمیم و بهبود زخم از ماندگاری بالایی نیز برخوردار می باشد.

64,200 تومان

ژل هیدروزورب هارتمن 15 گرم

ژل هیدروزورب هارتمن باعث تسهیل دبریدمان و برداشتن بافت نکروز در زخم های سطحی و عمقی می شود و قابل استفاده در انواع زخم های فشاری، سوختگی های درجه 2 و زخم های پا می باشد.

44,500 تومان

کرم کانوین کلوپلاست 50 میلی لیتر کد 6102

کرم کانوین کلوپلاست برای ترمیم پوست های آسیب دیده و تحریک شده در اثر تماس با مواد دفعی و ترشحات آنزیمی است. این نوع کرم می تواند نقش یک پانسمان بدون شکل برای جذب رطوبت را داشته باشد و برای نقاطی از بدن  که امکان چسباندن پانسمان بر آن ممکن نیست بسیارمناسب می باشد

100,000 تومان

کرم بریر کامفیل کلوپلاست 60 میلی لیتر کد 4720

کرم بریر کامفیل کلوپلاست به ترمیم زخم های سطحی پوست نظیر آفتاب سوختگی و زخم هایی که بر اثر استومی ها به وجود می آیند،کمک می کند و همچنین سبب کاهش زخم بستر و یا پیشگیری از به وجود آمدن آن می شود.

70,500 تومان

ژل پیوریلون کلوپلاست

ژل پیوریلون کلوپلاست در 2 سایز 15 گرمی با کد 3900 و 25 گرمی با کد 3903 موجود است. این ژل خاصیت رطوبت دهی و رطوبت گیری دارد و در واقع رطوبت زخم را به حد تعادل می رساند و به مرور زمان بافت مرده پوست را از بین می برد.

62,000 تومان
حداقل: 0 تومان حداکثر: 308,000 تومان
ريال0 ريال308000