مثبت سبز

شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن
فیلترها
جستجو

ژیلت (Gillette)

شعار برند ژیلت "یک چشم انداز دقیق" است. بیش از 100 سال پیش و در سال 1900 میلادی کینگ سی. ژیلت توانست پایه های برند ژیلت را بنیان گذاری کند و بینش او بیش از صد سال است که الهام بخش نوآوری های جدید می باشد. جمله ی معروف کینگ سی. ژیلت هم نشانگر این است که کار این شرکت به این زودی ها متوقف نخواهد شد. او سال های پیش گفته است شرکتش زمانی دست از تولید تیغ های اصلاح خواهد کشید که دیگر قادر به توسعه و بهتر کردن کیفیت آنها نباشد. ایده ی تولید تیغ های یکبار مصرف بسیار نازک و در عین حال محکم ابتدا توسط ژیلت مطرح شد. در آن زمان این ایده توسط دانشمندان دانشگاه ماساچوست رد شد اما در سال 1901 ژیلت ثابت کرد آنها اشتباه می کرده اند. در همان زمان بود که اولین تیغ خودتراش با تیغ های یک بار مصرف تولید شد. پس از آن و طی سال های متمادی خودتراش ها پیشرفت های چشمگیری کرده اند و به چیزی که هم اکنون می شناسیم تبدیل شده اند.

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

خود تراش 1+5 ژیلت باتری دار مدل Fusion Power

خود تراش 1+5 ژیلت باتری دار مدل Fusion Power همراه با یک عدد باتری با حالت ویبره ای که بر روی پوست ایجاد می کند و همچنین تکنولوژی 5 تیغه موجب اصلاحی سریع و آسان خواهد شد. بعلاوه تک تیغه پیرایشگر پشت این دستگاه به شما امکان داشتن خط ریش تمیز و راحت، شیو زیر بینی و شکل دادن به موی صورت را می دهد.

26,400 تومان

خود تراش 3 تیغ ژیلت مدل Mach 3 همراه با 1 یدک

خود تراش 3 تیغ ژیلت مدل Mach 3 از یک دسته با طراحی ارگونومیک، تیغه های برنده و ضد آب با فاصله ی نزدیک به هم تشکیل شده است که یک اصلاح تمام حرفه ای را به شما هدیه می دهد.

15,500 تومان

خود تراش 3 تیغ ژیلت مدل Mach 3 Turbo همراه با 1 یدک

خود تراش 3 تیغ ژیلت مدل Mach 3 Turbo به یک اصلاح حرفه ای با حداقل آسیب و التهاب پوست کمک می کند. سری این ژیلت قابل تعویض بوده و یک یدک نیز همراه این محصول می باشد.

23,000 تومان

خود تراش ژیلت مدل Mach 3 Turbo همراه با 4 یدک

خود تراش 3 تیغ ژیلت مدل Mach 3 Turbo یک پک تمام حرفه ای برای اصلاح صورت و بدن شامل یک دسته ژیلت مدل مچ تری توربو و سری سه تیغه بسیار حرفه ای به همراه 4 یدک اضافی می باشد.

32,500 تومان

خود تراش 1+5 ژیلت به همراه تیغ یدک مدل Fusion

خود تراش 1+5 ژیلت مدل Fusion علاوه بر 5 تیغه ضد زنگ به همراه نوار روان کننده، شامل یک تیغه در پشت یدک نیز می باشد که برای خط انداختن دقیق موها به کار برده می شود. سری این محصول قابل تعویض می باشد.

25,600 تومان

خود تراش 3 تیغ ژیلت مدل Blue3

خود تراش 3 تیغ ژیلت مدل Blue3 از خودتراش های یکبار مصرف برند ژیلت با 3 تیغ برنده و دسته ای کاملا آرگونامیک می باشد که به راحتی در دست قرار می گیرد و در اصلاح صورت به شما کمک می نماید. این خودتراش در دو بسته بندی 1 عددی و 3 عددی موجود است.

3,600 تومان

تیغ یدک مچ تری ژیلت 4 تایی

تیغ یدک مچ تری ژیلت قابل استفاده جهت خط انداختن دقیق موها مطابق با استایل و ظاهر دلخواه شما می باشد و دارای 3 تیغ ژیلت نزدیک به هم در قسمت جلوی خودتراش است.

48,500 تومان

تیغ یدک فیوژن ژیلت پروگلاید پاور 4 عددی

تیغ یدک فیوژن ژیلت پروگلاید پاور دارای تکنولوژی MICRO COMB جهت شانه شدن موها و خروج موها از زیر پوست و انجام اصلاحی کامل و بی نقص می باشد.

92,000 تومان

تیغ یدک فیوژن ژیلت پروگلاید 4 عددی

تیغ یدک فیوژن ژیلت مخصوص دستگاه ریش تراش ژیلت فیوژن بوده و دارای 4 تیغه یدک همراه با درپوش محافظ می باشد.

50,000 تومان

تیغ یدک فیوژن ژیلت 4 عددی

تیغ یدک فیوژن ژیلت دارای 4 عدد تیغ یدک ژیلت می باشد که اصلاحی راحت و بدون بریدگی برای شما فراهم می کند.

72,800 تومان
حداقل: 3,600 تومان حداکثر: 92,000 تومان
ريال3600 ريال92000